Návod na "nový" tempomat

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Jardach
*
Příspěvky: 59
Registrován: 05 zář 2010, 14:16
Bydliště: Daskabát
Kontaktovat uživatele:

Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od Jardach »

Ahoj jsem zde úplný nováček a taky nový majitel i30cw 1,6 Style,zatím vše v pořádku (najeto 500km :D ),jen s čím zápasím je tempomat,v návodu je méně tlačítkový než mám já (viz.foto ),Obrázek
spodním "tachometrem" tempomat aktivuji,set-em vpravo dole zadám aktuální rychlost + - šteluji rychlost tempomatu,ale nepřišel jsem na co je vrcní "tachometr" a potom ještě kolečko nad ním.V Hyundai mi moc neporadili,protože prý je to nové :cry: Může mi to někdo přesně popsat díky,popřípadě ofotit "nový" návod na tempomat .
ix35 2.0i CVVT - mazel :-)
i30cw 1,6 benzin 93kW -out
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od Hardcam »

Melo by tam byt tlacitko na vyruseni nastavene rychleni a tlacitko na opetkovne zrychleni na nastavenou rychlost (pokud jsi mel nastaveno treba 100kmh, musel jsi z nejakeho duvodu brzdit, tak Te tam bez Tve asistence dostane zpet). Ruku do ohned na to nedam, ale jine modely to maji, tak snad i30 taky. Manual je dobry, ale nejezdis s tim, na zkoueni tempomatu nemas co zakzit :wink:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
markus78
*
Příspěvky: 75
Registrován: 21 říj 2009, 13:26

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od markus78 »

Jardach píše:nepřišel jsem na co je vrcní "tachometr" a potom ještě kolečko nad ním.
Tak vrchní tachometr bude omezovač rychlosti (jede se jako bez tempomatu s normálním plynem, ale rychleji to prostě nepojede), v meganu mám identický symbol. Kolečko nad tím tipuju na vypnutí tempomatu/omezovače bez zmáčknutí brzdy/spojky, to používám, hodí se to. No a SET (-) tipuju na zrychlení na poslední zapamatovanou rychlost.
Hyundai Elantra 1.6 100k (2006)
Renault Megane III Grandtour 1.4 TCe 130k (2010)
markus78
*
Příspěvky: 75
Registrován: 21 říj 2009, 13:26

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od markus78 »

A hurá, dá se dokoupit i do nižších výbav než je Style, konečně. Ještě začít vyrábět 6ti rychlostní převodovky a bude to =D>
Hyundai Elantra 1.6 100k (2006)
Renault Megane III Grandtour 1.4 TCe 130k (2010)
Jardach
*
Příspěvky: 59
Registrován: 05 zář 2010, 14:16
Bydliště: Daskabát
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od Jardach »

díky moc je to přesně jak píše markus78,spodní tempomat,horní je omezovač,vrchni kolečko je vypnutí nastavení,ne vypnutí funkce,čili vrchní jen deaktivuje,ale kdykoliv můžu znovu tlačitkem set nastavit ,teď testováno =D>
ix35 2.0i CVVT - mazel :-)
i30cw 1,6 benzin 93kW -out
Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od Ruska.ruleta »

Kdybych nebral i30cw lacinější z výprodeje, tak jsem chtěl jedině s tempomatem.
Musel jsem se rozhodnout docela rychle, byla poslední bílá a 3x červená barva, hádej která stojí u mě na dvorku ? :D
Takže s koulí za 377 000,- to bych novou verzi 1,6 CRDI 85 kW Comfort za tu cenu nepořídil (406 000,-).Určitě jsem chtěl přední solární přední sklo a to už by u nové nebylo :(
RR
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od Hardcam »

Ja doufam, ze bila =D> dneska za mnou jela cervena, pak me predjela a ta barva tomu vubec neslusi...nicmene nutno dodat, ze se mi cervena libi jen na minimu aut, takze o i30 ani tak nejde.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od Ruska.ruleta »

Jo Chorvatsko, teplíčko, moře...............................

Obrázek
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od Hardcam »

=D> bila
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od PetrB »

No. Musím trochu oponovat. Ve čtvrtek jsme koupili krátkou v pastelové červené a vypadá to slušně.
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
devill505
*
Příspěvky: 46
Registrován: 07 říj 2008, 11:57
Bydliště: Hradec Králové

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od devill505 »

Ahoj taky sem měl červenou 30 cw a musím říct že to byla super barva, škoda, že neměli na skladě ve výbavě style taky červenou hned bych do ní šel :)
Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od Ruska.ruleta »

Ruska.ruleta píše:Kdybych nebral i30cw lacinější z výprodeje, tak jsem chtěl jedině s tempomatem.
Musel jsem se rozhodnout docela rychle, byla poslední bílá a 3x červená barva, hádej která stojí u mě na dvorku ? :D
Takže s koulí za 377 000,- to bych novou verzi 1,6 CRDI 85 kW Comfort za tu cenu nepořídil (406 000,-).Určitě jsem chtěl přední solární přední sklo a to už by u nové nebylo :(
RR
Tak v ceníku i30 cw Comfort je opět solární sklo, cena klesla na úroven staré verze, takže ted bych už zase bral novou i 30cw ](*,) JJ nedá se nic dělat.
RR
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od N2DRFT »

Jardach píše:Ahoj jsem zde úplný nováček a taky nový majitel i30cw 1,6 Style,zatím vše v pořádku (najeto 500km :D ),jen s čím zápasím je tempomat,v návodu je méně tlačítkový než mám já (viz.foto ),Obrázek
spodním "tachometrem" tempomat aktivuji,set-em vpravo dole zadám aktuální rychlost + - šteluji rychlost tempomatu,ale nepřišel jsem na co je vrcní "tachometr" a potom ještě kolečko nad ním.V Hyundai mi moc neporadili,protože prý je to nové :cry: Může mi to někdo přesně popsat díky,popřípadě ofotit "nový" návod na tempomat .
spodní je tempomat, nastavuje se na budíku rychlosti kolik chceš jet, horní je omezovač nastavíš si na displeji středovým mezi budíky maximální rychlost, kolečko je když chceš brzdit a uložit poslední volbu, tak ho zmáčkneš tempomat se uloží a vypne se, pak stačí dát RES a jedeš dál. Tlačítko set se mačká samozřejmě při první volbě a tolik kolik jedeš to pak drží
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Návod na "nový" tempomat

Příspěvek od pietro32i »

Ruska.ruleta píše:Tak v ceníku i30 cw Comfort je opět solární sklo, cena klesla na úroven staré verze, takže ted bych už zase bral novou i 30cw ](*,) JJ nedá se nic dělat.
RR
Trochu off topic, ale čo to je to predné solárne sklo?
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“