SUV nebo ...?? sněžný člun?

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
bob&bobek
*
Příspěvky: 65
Registrován: 30 lis 2010, 17:39

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od bob&bobek »

....tak trochu přemýšlím nad smyslem příspěvků některých debatujících.....
Nacházím se přece v sekci SANTA FE a tak předpokládám,že se tu hovoří o něm.
A tak nechápu, proč se do těchto debat, ohledně průchodnosti stále navážejí lidí co mají OFF Roady a neustále nás poučují o tom jaký jsme paka a že SF je úplně nemožný....
Co pak já diskutuju na téma Coupé, že nevyjedou v zimě zledovatělěj nebo neprotaženej kopec, nebo že s Galoperem na zvýšeným pozvozku s mud pneumatikama nejedou v 5ti lidech na rodinou dovolenou do jižní Itálie?
Tím nechci říct,že se nemůžou debaty účastnit v rámci nějaké rady z OFF road prostředí,pneumatik nebo tech.prostředků ale to neustálé poučování je už celkem trapné.
Reklama
 

yoss
*
Příspěvky: 11
Registrován: 09 led 2009, 11:53

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od yoss »

...koukám, že bob&bobek mne se svým příspěvkem předběhl. =D>
New SF 2.2 CRDi MT Elegance
Uživatelský avatar
labtor
**
Příspěvky: 115
Registrován: 02 zář 2009, 10:37
Bydliště: Praha,Brno

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od labtor »

staci sa pozret na pocet jeho prispevkov a hned viete diagnozu :D/ :D
btw nebudem porovnavat SF a V3S http://free.zoznam.sk/video/V3S-prejde-vsade Tiez myslim ze ked niekto povie ze "zatial preslo vsade" tak nemysli ze zdolava K2 na aute ale mysli ze v ramci ocakavani ktore mal vzhladom na danu kategoriu...
SANTA FE 2,2 CRDI 4WD ELEGANCE AT 7 miestne
----------------------------------------------
ACCENT 1,5 12V MT
----------------------------------------------
Coupé 2.0 CVVT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od pepan »

bob&bobek píše:....tak trochu přemýšlím nad smyslem příspěvků některých debatujících.....
Nacházím se přece v sekci SANTA FE a tak předpokládám,že se tu hovoří o něm.
A tak nechápu, proč se do těchto debat, ohledně průchodnosti stále navážejí lidí co mají OFF Roady a neustále nás poučují o tom jaký jsme paka a že SF je úplně nemožný....
Co pak já diskutuju na téma Coupé, že nevyjedou v zimě zledovatělěj nebo neprotaženej kopec, nebo že s Galoperem na zvýšeným pozvozku s mud pneumatikama nejedou v 5ti lidech na rodinou dovolenou do jižní Itálie?
Tím nechci říct,že se nemůžou debaty účastnit v rámci nějaké rady z OFF road prostředí,pneumatik nebo tech.prostředků ale to neustálé poučování je už celkem trapné.
ale plosím tě..
moc si to bereš :lol:
já o santá fé hovořím a píšu svůj názor..nepoučuji,nenutím..jen kontroju některé příspěfky..to se může ..nebo ne? :shock:
bud v klidu..a zkus to brát z té stránky,která je veselejší..tzn.jen tak do sebe štoucháme..třeba v terakánu..tam je to prča..páč terákán vyjede všechno..až na kopec u nás :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od pepan »

labtor píše:staci sa pozret na pocet jeho prispevkov a hned viete diagnozu :D/ :D
btw nebudem porovnavat SF a V3S http://free.zoznam.sk/video/V3S-prejde-vsade Tiez myslim ze ked niekto povie ze "zatial preslo vsade" tak nemysli ze zdolava K2 na aute ale mysli ze v ramci ocakavani ktore mal vzhladom na danu kategoriu...
ah jo chlape..
pokud ty takovýmhle spůsobem hodnotíš a soudíš člověka..tak teda..to je trochu málo..podle mě :wink:
znova píšu-neporovnáváme..pouze sem se chytnul slova..všude sem vyjel..tohle je nadlouho.. to je jako všude sem byl.
pamatuju na vlákno..santafé-je ofroud..tam byl jeden,kterej měl jiné očekávání..atd

já sem to spíš bral jako menší přestřelku na oživení bez hádek a zatahování osobních názorů..

apropo..jak můžu vědět,že nemyslí K2..když napsal..zatím sem všude vyjel??? :-k :-k
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
labtor
**
Příspěvky: 115
Registrován: 02 zář 2009, 10:37
Bydliště: Praha,Brno

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od labtor »

možno by bolo lepšie kebyže nechytáš ľudí za slovíčka. nie každému to môže vyhovovať [-X
SANTA FE 2,2 CRDI 4WD ELEGANCE AT 7 miestne
----------------------------------------------
ACCENT 1,5 12V MT
----------------------------------------------
Coupé 2.0 CVVT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od pepan »

hele já si jdu svou cestou a esli je někdo přecitlivělej tak to je holt blby no
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od kuschall »

Jen přidat :D/ :D/
bob&bobek
*
Příspěvky: 65
Registrován: 30 lis 2010, 17:39

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od bob&bobek »

pepan píše:
bob&bobek píše:....tak trochu přemýšlím nad smyslem příspěvků některých debatujících.....
Nacházím se přece v sekci SANTA FE a tak předpokládám,že se tu hovoří o něm.
A tak nechápu, proč se do těchto debat, ohledně průchodnosti stále navážejí lidí co mají OFF Roady a neustále nás poučují o tom jaký jsme paka a že SF je úplně nemožný....
Co pak já diskutuju na téma Coupé, že nevyjedou v zimě zledovatělěj nebo neprotaženej kopec, nebo že s Galoperem na zvýšeným pozvozku s mud pneumatikama nejedou v 5ti lidech na rodinou dovolenou do jižní Itálie?
Tím nechci říct,že se nemůžou debaty účastnit v rámci nějaké rady z OFF road prostředí,pneumatik nebo tech.prostředků ale to neustálé poučování je už celkem trapné.
ale plosím tě..
moc si to bereš :lol:
já o santá fé hovořím a píšu svůj názor..nepoučuji,nenutím..jen kontroju některé příspěfky..to se může ..nebo ne? :shock:
bud v klidu..a zkus to brát z té stránky,která je veselejší..tzn.jen tak do sebe štoucháme..třeba v terakánu..tam je to prča..páč terákán vyjede všechno..až na kopec u nás :mrgreen:
...néé, neberu si to, tohle mě nijak nerozhází ale spíš mě to štve,protože pokaždý, když tady někdo něco takovýho napíše o SF tak se hnedle ozve Off road, s tímto názorem.
Myslím,že každej SF ví co s tím jde a nejde ale občas to svede k nějaké nepředložené nebo přeceněné akci a pak je to na lopatu...
Nic méně nechci se chvástat ale pokud se kouknu na parametry SF, myslím světlost 20cm a brodivost 50cm tak mě celkem překvapí, kolik opravdových Off roadů to má stejné,takže o tom břichoplazovi to asi není taky moc pravda...
Ohledně trakce a špér je to samozřejmě už něco jiného.
MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od MIDAR2007 »

No, jak vás sleduju, jak se tu popichujete, tak mi to nedá a musím se vám přiznat, že když jsme s Ivanem Kuschalem v neděli testovali naše miláčky v Jeseníkách a v nějakém tom sněhu, dopadli jsme nakonec tak, že pro nás musel do lesa přijet na vyproštění traktor ](*,) :D/ :D/ :D/ :lol: . Ivan projel všude(až na jedno místo,kde jsem ho vytáhl, ale to jsme nakonec objeli- fotku dodám, až se to naučím vkládat :mrgreen: :mrgreen: ), ale já si lehnul v těžkém a mokrém sněhu na břicho a kola se protáčela ve vzduchu :mrgreen: . No a když se Ivan vydal mě zachránit a zacouvával ke mně, skončil v příkopě :lol: :lol: :lol: . No, trošinku jsem ho tam navedl :D/ . A zásadní poznatek z projížďky? Jednoznačně rozhoduje světlá výška... :-k
A už se nehádejte :D :D/
Uživatelský avatar
labtor
**
Příspěvky: 115
Registrován: 02 zář 2009, 10:37
Bydliště: Praha,Brno

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od labtor »

pepan: neprekvapujes ma a ani nerozculujes.na kazdom fore sa niekto tebe podobny najde. aj pre vas svieti slnko 8) :mrgreen:
SANTA FE 2,2 CRDI 4WD ELEGANCE AT 7 miestne
----------------------------------------------
ACCENT 1,5 12V MT
----------------------------------------------
Coupé 2.0 CVVT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od pepan »

MIDAR2007 píše:No, jak vás sleduju, jak se tu popichujete, tak mi to nedá a musím se vám přiznat, že když jsme s Ivanem Kuschalem v neděli testovali naše miláčky v Jeseníkách a v nějakém tom sněhu, dopadli jsme nakonec tak, že pro nás musel do lesa přijet na vyproštění traktor ](*,) :D/ :D/ :D/ :lol: . Ivan projel všude(až na jedno místo,kde jsem ho vytáhl, ale to jsme nakonec objeli- fotku dodám, až se to naučím vkládat :mrgreen: :mrgreen: ), ale já si lehnul v těžkém a mokrém sněhu na břicho a kola se protáčela ve vzduchu :mrgreen: . No a když se Ivan vydal mě zachránit a zacouvával ke mně, skončil v příkopě :lol: :lol: :lol: . No, trošinku jsem ho tam navedl :D/ . A zásadní poznatek z projížďky? Jednoznačně rozhoduje světlá výška... :-k
A už se nehádejte :D :D/
:lol: :lol: :lol:
joo staroušové na výletě :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od pepan »

labtor píše:pepan: neprekvapujes ma a ani nerozculujes.na kazdom fore sa niekto tebe podobny najde. aj pre vas svieti slnko 8) :mrgreen:
co na to říct..vocas?
nebo jen :arrow: :?: nedokážeš napsat příspěvek,ve kterém si mě nějakým spůsobem bereš do huby a neverbálně urážíš..
jako diskutér seš slabej a je s tebou hovno...
ještě sou právě tací ,se kterejma je prdel a když répou tak je aspoň a řit. :mrgreen: .


bob&bobek
jasná..však to de v klidu..nebrat jako nějaký machrování..jen pokec a pohoda ne? 8)
nicméně vono definovat -kolik opravdových Off roadů- lze těžko..
ale starší škola těhlech-suv-ofroudů-má od 220mm a to v zatížení..rozuměj..to co nejvíc čouhá z auta dolu.... :mrgreen:
já to měřím po prahy..50cm :wink:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
labtor
**
Příspěvky: 115
Registrován: 02 zář 2009, 10:37
Bydliště: Praha,Brno

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od labtor »

"nedokážeš napsat příspěvek,ve kterém si mě nějakým spůsobem bereš do huby a neverbálně urážíš.."

to ťa mám ako urážať? :D :D =D> =D> ako ťa môžem neverbálne na fóre urážať? vieš čo to slovo vôbec znamená? čo tu budem obrázky uploadovať a na nich zosmiešňovať tvoje, auto, poľné cesty a kovové ružičky? [-o< splnil sa mi sen [-o<

koniec.
SANTA FE 2,2 CRDI 4WD ELEGANCE AT 7 miestne
----------------------------------------------
ACCENT 1,5 12V MT
----------------------------------------------
Coupé 2.0 CVVT
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: SUV nebo ...?? sněžný člun?

Příspěvek od kuschall »

Já sice mám málo zkušeností, ale podle mého názoru na autě jsou nejdůležitější gumy-výška od země-výkon motoru-a jaký to má pohon
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“