citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
venousek
**
Příspěvky: 190
Registrován: 26 dub 2005, 10:32
Bydliště: Praha

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od venousek »

i30cw znouzectnost? No nevím, normální tuctovka nižší střední. Ani überauto, ani průser. Myšleno z hlediska konkurence, naprosto srovnatelné auto s jakýmkoliv kombíkem nižší střední třídy.
i30cw a vošklivej kombíkovej zadek? Mégane to sice není, ale zase v porovnání s FoFo II nebo Golfem combi je to ještě velmi pěkný kombík. Ale co, design je věc subjektivní.
Neříkám, že šestka mi nechybí, ale že by to byl nějakej extra problém, to zas ne. Ukažte mi auto, které mělo v nižší střední před třema až pěti lety v atmo 1.6 šestikvalt. Moc jich není, co? A dneska už jí i30 má.
Spotřeba a hluk na dálnici? No nevím, jedu 160 (samozřejmě v Německu.... :D ), poslouchám normálně rádio a povídám si se spolujezdcem a žere to 8,5. Prostě normálka. Jo, A8 s osmiválcem to fakt není.

Just my two cents...

PS: Autor se v komentářích přiznává, že považuje auta nižší střední za šunty obecně (reakce ve smyslu, že si myslíme, že kddyž máme auto za 300tis., kterému neupadnou kola, jaké je to dobré auto). Sorry, ale motoristický novinář, který hodnotí nižší střední podle měřítek aut za mega, není motoristický novinář, ale fanda do aut, který se náhodou dostal ke psaní.
Moje hodnocení i30 - normální auto nižší střední v kontextu toho, že dneska jsou všechna tato auta stejně odrbaná na kvalitě dílů.
Hyundai Getz MAX 1.3 12V od 29.12.2004 do 6.3.2010
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010
http://moje.auto.cz/nextright/hyundai-i30.html
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od Radim Brožek »

No a nejlepší je ta jeho nová recenze - Škoda Fabia II Combi RS. Asi jsem divnej, ale rozplývat se nad RS combi, natož Fabií II ](*,)
Když chci sportovní vůz, koupím rozhodně něco jiného než combi. A když chci rodinné auto/combi, tak s ním závodit za 15l/100km taky nebudu.
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“