Nevíte někdo o vrakovišti někde na severu Čech

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Zicar

Nevíte někdo o vrakovišti někde na severu Čech

Příspěvek od Zicar »

Zdravim všechny
Mám menší problém, manželku sestřelil na dalnici a mám totálně zrušenou levou stranu a schaním nějaké vrakoviště.Vím o vrakovišti u Kladna a u Prahy. Ale kdyby jste věděli někde v okolí Děčína byl bych moooc rád.Schánim zadní dveře, levou lampu, nárazník, a plasty co jsou na levé straně v kufru. Sem volal do autorizovaného servisu a tam mi to spočítal cca 45 tis. bez laku !!! Tedka čekám než příjde nějakej šulin z pojištovny musí si to vyfotit, ja to pak musim rozebrat a znova vyfotit pak teprve muže začít oprava a chci mit díly už doma.
Dík za každé info
Reklama
 

Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

To by me taky zajimalo,pac bydlim kousek od Decina.
No hele o zadnym vrakovisti primo na Hyundai nevim,ale vse-vrakace jsou,treba Jestřebí za Českou Lípou smer Doksy,nebo Lindava u Český Lípy....takze tam by nejaky Hyundaie i mohly byt,chce to jenom se tam podivat.Pak jedine vrakac Kateřiny(nebo jak se to jmenuje) v Liberci,tam budou mit Hcka na 100% pravdepodobne.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Zicar

Příspěvek od Zicar »

to uz jsem taky zaslechl, ale upříme nechce se mi zase jezdit po celym severu a projizdet vsechny vrakace.Nemas treba telefon na ty vrakoviste nebo nejakej odkaz na www ??
Zicar

Příspěvek od Zicar »

Tak v Katerinkach v Liberci ji nemaj :cry:
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

jukněte se sem chlapci třeba tam něco bude

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=2403
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“