Navigace v ix35

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dodo_C
*
Příspěvky: 37
Registrován: 13 srp 2010, 09:21

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od dodo_C »

Všetko je už OK. Ráno som prišiel do auta, zapol som rádio a všetko fungovalo. Nechápem!?
Hyundai ix35 2.0i CVVT Premium 4x4, Sirius silver
Reklama
 

Uživatelský avatar
dodo_C
*
Příspěvky: 37
Registrován: 13 srp 2010, 09:21

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od dodo_C »

Dnes mi to zasa nedalo a rozhodol som sa pre update. Všetko prebehlo OK! Nejakých 15min s naštartovaným motorom. Len zasunúť USB a ide to samo.
Hyundai ix35 2.0i CVVT Premium 4x4, Sirius silver
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od FISHkaa »

pozor na viry :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
karlmarx
*
Příspěvky: 20
Registrován: 18 dub 2007, 19:25
Bydliště: Brno

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od karlmarx »

Prodejce mi nabídl tuto navigaci: CLARION NX 501
Popis tady: http://www.rapid-autohifi.com/store/goo ... primo.html

Nemáte ji už náhodou někdo v autě?
Jaká je spokojenost?
Santa Fe 2.2 CRDi 114kW 2007 (na prodej)
Mitsubishi Carisma GLX (sold)
Opel Astra 1,4i (sold)
Škoda 120L (sold)
astoncb
Příspěvky: 2
Registrován: 27 bře 2011, 10:44

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od astoncb »

Dobrý den všichni
Řešíte tady všichni navigaci do Hyundai IX 35 a čtu zde různé názory. Někteří velmi zatracují integrovanou multifunkční navigaci, prý proto, že je z Číny. Když pominu, že z Číny je všechno včetně značkových produktů tak musím zásadně nesouhlasit s tím, že se jedná o špatný výrobek. Navigace je v něm skvělá, displej a jiné funkce taky. Za tu cenu netvrdím, že to je zázrak na zemi, ale ve voze to vypadá skvěle a funguje velmi dobře s plnou podporou kompaktibility. Jsem prodejce těchto zařízení a proto vím co říkám. Tyto zařízení prodáváme a montujeme již několik let a tudíž zkušenosti jsou rozsáhlé. Neposlouchejte jen názory lidí, kteří daný výrobek nikdy neviděli ale nechte si vše vysvětlit také z druhé strany. Pak si udělejte názor. Možná, že kdysi byly výrobky technicky slabší, ale technika a náročnost jde velmi rychle dopředu a ty časy jsou dávno pryč. Je třeba si uvědomit, že Čína nevyrábí nekvalitně z podstaty věci, ale nýbrž vyhovuje západním objednavatelům, kteří díky cenovému diktátu požadují po Číně vyrábět vše co nejlevněji. No a Čína jim to vyrobí. Pak se tady divíme, že kvalita není bůh ví jaká. Dnes je situace podstatně jiná a tlak na technickou a funkční kvalitu je výrazně vyšší. Zkuste kouknout na tato videa a udělejte si názor. Pokud nebude něco jasné ptejte se lidí, kteří tomu rozumí a kteří vám na své slovo dají záruku podloženou letitými zkušenostmi a kamenným zázemím.

Videa z montáže:
http://www.astoncb.cz/a10996-fotografie ... ndai-ix-35
http://www.astoncb.cz/a10658-fotografie ... i-santa-fe
http://www.astoncb.cz/a10559-fotografie ... ndai-ix-35
http://www.astoncb.cz/a10387-fotografie ... ndai-ix-35
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od FISHkaa »

nooo, dost dlouho jsme tu řešili skrytou reklamu na toto téma... Teď sem přijdete vy a zaregistrujete se záměrně pro tuto odpověď (podle statistik váš první příspěvěk) 8-[ Já proti těmto produktům nic nemám, naopak. Ale nejsem si jist zda Vám takováto "nezávislá reklama" pomůže v prodejích... Kdyby to v sekci prodám, tak ani nemuknu... 8) :wink:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
astoncb
Příspěvky: 2
Registrován: 27 bře 2011, 10:44

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od astoncb »

Vůbec se mi nejedná o skrytou reklamu, protože jsem se jasně představil. Přesto, aby nebyly pochybnosti. Jmenuji se Martin Proško a jsem majitel firmy na prodej multimediální elektroniky. Zvyšovat prodeje tímto způsobem určitě nepotřebuji. Jen nemám rád, když se mluví tzv. o věcech, kterým nikdo moc nerozumí a kolují kolem nich zkreslené a nepodložené informace. Můžete být ujištěn, že kvůli zvyšování prodeje to opravdu nedělám. Máte li pocit, že k danému tématu nemám co říci, ihned se odhlásím a zruším účet na tomto fóru, abych vás všechny neobtěžoval svými názory.
xJohnyB
Příspěvky: 1
Registrován: 07 dub 2011, 10:28

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od xJohnyB »

Zdravim, navigacia CLARION NX 501 uz namontovana? Ako to dopadlo? Aj ja uvazujem o tejto navigacii, preto ma zaujima aka je spokojnost. DIK
dvojan1
Příspěvky: 2
Registrován: 27 led 2011, 17:21

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od dvojan1 »

Sice nevlastním Hyundai,ale provádím montáž navigací do všech Hyundai už pár let.Hyundai dodávali navigace Alpine,Autonet,Clarion nx509e a teď CLARION NX 501 do ix55 a mohu potvrdit,že tato navigace je nejkvalitnější a má o mnoho funkcí více než předešlé a má krásný jemný obraz.Hf je už integrované,takže žádný přídavný modul jako to bylo u modelů před tím.Jedinou chybou je kdyby jste montovali do vozu kde je navi umístěná dole a ne jako to má ix55 v úrovni volantu,že bude hůře čitelný.Předchozí navi byli vyklápěcí a nastavitelné,ale v ix35 to nebude mít chybu.Tak jsem snad někomu pomohl.
belus
Příspěvky: 7
Registrován: 16 bře 2011, 22:58

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od belus »

dvojan1 píše:Sice nevlastním Hyundai,ale provádím montáž navigací do všech Hyundai už pár let.Hyundai dodávali navigace Alpine,Autonet,Clarion nx509e a teď CLARION NX 501 do ix55 a mohu potvrdit,že tato navigace je nejkvalitnější a má o mnoho funkcí více než předešlé a má krásný jemný obraz.Hf je už integrované,takže žádný přídavný modul jako to bylo u modelů před tím.Jedinou chybou je kdyby jste montovali do vozu kde je navi umístěná dole a ne jako to má ix55 v úrovni volantu,že bude hůře čitelný.Předchozí navi byli vyklápěcí a nastavitelné,ale v ix35 to nebude mít chybu.Tak jsem snad někomu pomohl.
Ahoj,
ak mas "nejake " skusenosti s navigacnymi v Hyundai,nevies poradit, v iX35 mam navi s radiom a po kazdom nastartovani mi radio hraje hlasno /prednastavena hlasitost vyrobcom/ ,podla predajcu sa to neda znizit.Pokial nevypnem motor mozem s radiom vsetko,ale ked vypnem a znova nastartujem je to zase povodna prednastavena hlasitost-je to hlasne.Predpokladam,ze sa to da upravit softverovo,len to vyrobca nema zaujem riesit.Dik za tvoj nazor,postreh,radu....
mirecix35
*
Příspěvky: 13
Registrován: 03 kvě 2011, 18:48

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od mirecix35 »

dodo_C píše:Dnes mi to zasa nedalo a rozhodol som sa pre update. Všetko prebehlo OK! Nejakých 15min s naštartovaným motorom. Len zasunúť USB a ide to samo.
Ahoj
Mam taký problém z pripojením cez Iphone4 a bluetoth sadu v originál rádií s navigáciou a firmware "AVN_Update_ix35_4.5.7.2Q1v2".Pri spárovaní telefónu s rádiom vypadá že všetko je OK ale keď začnem volať málokedy sa dovolám a keď už sa dovolám strašne zle a sekano ma je počuť neviete niekto čí nie je už novší firmware ?
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od potki »

Chcem sa opytat tych co montuju dodatocne navigacie do aut, ci v pripade straty GPS signalu (tunel, huste stromoradie a pod.) sa navigacia zacne orientovat podla kompasu a tachometra v aute? Toto by mala byt jedina vyhoda oproti externym navigaciam, ktore sa daju zohnat za nepomerne menej penazi.
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
mirecix35
*
Příspěvky: 13
Registrován: 03 kvě 2011, 18:48

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od mirecix35 »

mirecix35 píše:
dodo_C píše:Dnes mi to zasa nedalo a rozhodol som sa pre update. Všetko prebehlo OK! Nejakých 15min s naštartovaným motorom. Len zasunúť USB a ide to samo.
Ahoj
Mam taký problém z pripojením cez Iphone4 a bluetoth sadu v originál rádií s navigáciou a firmware "AVN_Update_ix35_4.5.7.2Q1v2".Pri spárovaní telefónu s rádiom vypadá že všetko je OK ale keď začnem volať málokedy sa dovolám a keď už sa dovolám strašne zle a sekano ma je počuť neviete niekto čí nie je už novší firmware ?
Ahoj prosim ta mozes napisat aky mas firmware v aute ?? mas novsi ako som vyssie popisoval ??
Honza K
*
Příspěvky: 41
Registrován: 05 bře 2008, 11:46
Bydliště: Praha východ

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od Honza K »

karlmarx píše:Prodejce mi nabídl tuto navigaci: CLARION NX 501
Popis tady: http://www.rapid-autohifi.com/store/goo ... primo.html

Nemáte ji už náhodou někdo v autě?
Jaká je spokojenost?
Ahoj mam ji v IX 55 tce a je super. Řeším jen jeden problém. Nevím jak vypnout hlášku "signál GPS ztracen". Je to fakt voprus když rodina v autě spí a já vjedu do tunelu, jsou všichni hned vzhůru. Jinak je fakt dobrá.
TERRACAN 2.9 MT
SF 2.2.CRDI AT ELEGANCE
IX 55 Premium
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od potki »

Pre vsetkych, co maju problem s navigaciou :D :D :D
www.youtube.com/watch?v=VprQ0eFoxM0
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“