starty za studena

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
machowetz milan
Příspěvky: 3
Registrován: 01 bře 2011, 16:32

starty za studena

Příspěvek od machowetz milan »

mám accenta r.v. 2004 1.5 crdi a mám tento problém-hrozně dlouho startuje jak za tepla tak i za studena ,po nastartování už jede vše normálně /žhavení v pořádku/ kdo ví co s tím.
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: starty za studena

Příspěvek od FISHkaa »

ahoj,
a děje se ti to delší dobu ,nebo to začalo nyní? Nenatankoval si někde "šílené" palivo? :shock:

edit: taky mě napadá špatné čidlo teploty motoru : ŘJ si myslí, že motor je zahřátý a proto nepoužívá dostatečně dlouho žhavící svíčky...

Měl si to na diagnostice?
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
machowetz milan
Příspěvky: 3
Registrován: 01 bře 2011, 16:32

Re: starty za studena

Příspěvek od machowetz milan »

žhaví dost dlouho,palivo ok. ale já si myslím,že mi klesá tlak paliva v railu tím ventilem na boku nemáš s tím nějaké zkušenosti
machowetz milan
Příspěvky: 3
Registrován: 01 bře 2011, 16:32

Re: starty za studena

Příspěvek od machowetz milan »

nevíte někdo hodnoty toho ventilu,který řídí tlak v railu.
Uživatelský avatar
Moneto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 10 lis 2009, 16:09
Bydliště: MY

Re: starty za studena

Příspěvek od Moneto »

No ja mam momentalne tiez problem zo startovanim sice nie na hyundai ale na renaulte scenic dotteraz bolo vsetko v pohode len teraz auto sa asi mesiac nepouzivalo a od vtedy mi pri kazdom starte zo studenym motorom robi problemy. Ked potootocim klucom tak motor zatoci a zdochne jako by bola slaba baterka ale to som si isty ze neni lebo je za prve skoro nova a za druhe pred tym nez som isiel startovat prvy krat som ju mal na nabijacke a spravilo to tiez takze neviem auto nastartuje ked pridam hned plyn chvilu skacu otacky hore dole takych prvych 5 sekund a potom motor bezi normalne a potom uz startuje bez problemov na prvy krat cely den vzdy iba rano to robi ked dlhsie stoji cez noc neviete niekto cim by to mohlo byt pred tym nez zacnem do toho cpat peniaze?? trebars len nejaka malickost :roll:
Neviem myslite ze by pomohlo vymenit zapalovacie kable alebo hned aj sviecky?? :-k
Hyundai Accent 1,5 White
TomSQ
**
Příspěvky: 110
Registrován: 15 lis 2009, 12:38
Bydliště: Martin, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: starty za studena

Příspěvek od TomSQ »

Moneto je to benzin ci nafta? Ak sa to prejavuje po dlhsom stati tak by to mohlo sposobovat padanie paliva.
Hyundai Accent 1.5 12V 1997
Uživatelský avatar
Moneto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 10 lis 2009, 16:09
Bydliště: MY

Re: starty za studena

Příspěvek od Moneto »

Je to benzin cize v tom pripade by mohla byt chyba v strekovacom cerpadle?? alebo kde??
Hyundai Accent 1,5 White
Odpovědět

Zpět na „Accent - Motor a převodovka“