jaké žárovky

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Háza
Příspěvky: 7
Registrován: 29 bře 2007, 07:06

Re: jaké žárovky

Příspěvek od Háza »

Zdravim, nemáte někdo zkušenosti s těmito žárovkama? http://tuning.autodoplnky.cz/tuning-zar ... -s89647902
Getz 1,5 CRDi 65kW
Reklama
 

Uživatelský avatar
lada t5
*
Příspěvky: 98
Registrován: 09 lis 2009, 01:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jaké žárovky

Příspěvek od lada t5 »

Hm, a má to homologaci?
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: jaké žárovky

Příspěvek od black_sheep »

to je sice krásný ale pochybuju že to dostalo homologaci... tyhle žárovky oslňují ostatní. pokud by tomu tak nebylo tak si klidně připlatím za kvalitu, ale spíš si myslím že s tim příjde někdo ze zavedenejch značek ;-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
x-plode
*
Příspěvky: 95
Registrován: 29 lis 2008, 21:40

Re: jaké žárovky

Příspěvek od x-plode »

ja použivam osram nightbreakery a jsem max spokojen sice kratsi zivotnost ale vykonove jsou luxusni
getz 1.1l dynamic,space silver mica,2006
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: jaké žárovky

Příspěvek od black_sheep »

na to je řešení nightbreaker plus! aktuální novinka; svítí stejně dobře ale životnost je normální.. ;-)

díky tomu jsem v obi koupil v doprodeji NB normální, patice H1, za cenu 199 a pár :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
lada t5
*
Příspěvky: 98
Registrován: 09 lis 2009, 01:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jaké žárovky

Příspěvek od lada t5 »

Na svém druhém autu, VW Multivan, jsem také jezdil s Osram NB. A velká spokojenost, fakt svítí moc dobře. Nakonec jsem ale nevydržel a zakoupil žárovky Xenesis - a je to zase o třídu lepší než Osram NB. Zkuste zadat do Googlu a dočíst se na různých forech, co o nich lidé píší. Udělal jsem to zrovna tak, zakoupil - a nelituji.
Pokud to nebude bráno jako agresivní reklama, jsem ochoten pro případné zájemce sem dát kontakt na prodejce pro ČR, neboť je zatím nabízejí pouze na Slovensku v Košicích, snad...........nebo kde.............
Odpovědět

Zpět na „GETZ“