poradi nekdo auto me skita

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
KRUPIS
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2008, 13:21
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

poradi nekdo auto me skita

Příspěvek od KRUPIS »

hyundai lantra 1.6 dohc 16 ventil 84KW rocnik 94
Mam problem nevym si rady jak nastartuji auto tak je vse v pohode vse jede ale jak ujedu nekolik km a zastavim na krizovatce a chvilku stojim tak jse porad vse v poho ale jak mile se chcu rozjed tak mi to skube a kolisaji otacky a ani na volnobech je nemuzu vytocit a jak uz se rozjede tak to porad skube ja jsem si myslel ze to je svickama ale neni vymenil jsem vsechny ale zajimave je to ze kdyz vypnu motor a hned ho nastartuju tak to zase jede chvilku v pohode a zase po ujeti nakych km tak to zacne zase dusit a to stim vypinanim je furd do kola kdyz vypnu a hned nahodim motor jede ale zase paru km muze mi nekdo poradit cim to je diki moc 8)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: poradi nekdo auto me skita

Příspěvek od Hardcam »

Prohledej forum, stejny priznaky se zde resily uz snad milionkrat. Je to porad to same dokola.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
KRUPIS
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2008, 13:21
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: poradi nekdo auto me skita

Příspěvek od KRUPIS »

no to uz jsem prohlednul jsou tou podobne priznaky ale nikomu to nedela to co my chcu se te zeptat mohlo by to bejt i treba nekvalitnim benzinem
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: poradi nekdo auto me skita

Příspěvek od Aleš »

Hard má pravdu, tohle se tady řešilo tolikrát, že to nejde ani spočítat. Někde to tu bude
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
Uživatelský avatar
Russell
**
Příspěvky: 364
Registrován: 10 srp 2008, 12:11
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: poradi nekdo auto me skita

Příspěvek od Russell »

KRUPIS píše:hyundai lantra 1.6 dohc 16 ventil 84KW rocnik 94
Mam problem nevym si rady jak nastartuji auto tak je vse v pohode vse jede ale jak ujedu nekolik km a zastavim na krizovatce a chvilku stojim tak jse porad vse v poho ale jak mile se chcu rozjed tak mi to skube a kolisaji otacky a ani na volnobech je nemuzu vytocit a jak uz se rozjede tak to porad skube ja jsem si myslel ze to je svickama ale neni vymenil jsem vsechny ale zajimave je to ze kdyz vypnu motor a hned ho nastartuju tak to zase jede chvilku v pohode a zase po ujeti nakych km tak to zacne zase dusit a to stim vypinanim je furd do kola kdyz vypnu a hned nahodim motor jede ale zase paru km muze mi nekdo poradit cim to je diki moc 8)
Nazdar,

mozu to byt dve veci, zla lambda sonda alebo vaha vzduchu. Pozri si najprv cele sanie do motora ci nemas niekde prasknute alebo zle utesnene. A potom skontroluj lambda sondy a ked nic tak potom pripoj auto na PC a malo by ti vyhodit chybu.
Santa Fe 2007 2.2 crdi 114kw
Lancia Lybra SW
KRUPIS
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2008, 13:21
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: poradi nekdo auto me skita

Příspěvek od KRUPIS »

dik za radu juknu na to a uvidime treba je to jenom naka malickost uvidime
Uživatelský avatar
Effik
Příspěvky: 7
Registrován: 13 led 2011, 19:45

Re: poradi nekdo auto me skita

Příspěvek od Effik »

Zdravim,
tohle je muj stejnej případ, ale tohle mi dělalo ze začátku sice mam o něco novější 1998 1.6i 84kw ale ze začátku mi to dělalo to samý co tobě a teď když to nastartuju tak se celý auto klepe a když se chci rozjet tak to vypadá jak kdybych neuměl řídít prostě jako kdyby to auto mělo chcípnout, na volnoběhu mi lítaj otáčky od 1200 - 500 taky sem z toho nešťastnej ale dneska jsem se dozvěděl, že to je nejpíš tou lambda sondou a nebo je ve výfukovym potrubí nějaká díra a výkon je jak u auta kterej má 50 koní.. zejtra jedu do servisu tak pak napiš kde byla chyba u tebe. Čus
Hyundai Lantra J2 1.6i 84kw 1998
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“