problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ricci
*
Příspěvky: 73
Registrován: 01 bře 2010, 00:44
Bydliště: Sobrance (SK)

Re: problémy

Příspěvek od ricci »

jurmich píše:niekde som tu pisal o problemoch s rezonovanim, vrzganim pod volantom. pravdepodobne tyc riadenia + servo. neviem ale vsimol som si, ze to robi len ked mam auto na elektronoch + letne pneu. na zimnych na plechacoch to nerobilo. elektrony su enzo h 14tky. vymedzovacie kruzky mam. celu zimu som mal pokoj od toho a dnes som bol prezuvat a problem je tu zase. moze to byt tymi elektronami? dik
problem s rezonovanim pod volantom som tu pred casom popisoval ja. prejavovalo sa to celorocne a povedal by som, ze v zime to bolo vyraznejsie, hlavne pri pomalom prechode nerovnostami. nastastie mi to v :hyu: Rades Michalovce uznali a cely stlpik riadenia aj so servom mi na zaruku vymenili. museli to akurat posielat na schvalenie lebo suciastka stala 980 €.
rokolo píše:A takhle vypadají načaté silentbloky.... ](*,)
nacate, ja by som ich skor nazval tesne pred smrtou. moje vyzerali presne takto a v Radese mi ich tiez vymenili na zaruku. toho mechanika podla ktoreho su v poradku by som sa opytal ci on na svojom aute by bol s takymi spokojny

dufam ze viac problemov nebude [-o< [-o< [-o< , kedze zaruka mi uz skoncila.
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT
Elegance, 03/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Chlapci, začal mě trápit problém, který jsme tady už před časem řešili a to je orig. rádio :? před pár dny jsem vyjel a rádio najednou nešlo. Tak jsem na nejbližší křižovatce vypnul motor a znovu nastartoval, no a muzika se spustila a hrála po celou dobu, co jsem jezdil. Včera opět po nastartování rádio nehrálo a po restartu motoru nenaskočilo. Dneska ráno jsem vyjížděl do práce a rádio hrálo normálně .... večer jsem se vracel domů a zase nic [-X nepomohl ani opakovaný restart .... už nějak nevim, co s tím :-k Tak bych poprosil Martuna a Certa, kteří se vyznáte v elektronice o radu .... jinak ho vyrvu ven a rozšlapu na molekuly !!!! a koupim tatranku .... #-o
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od cert »

Tak já musím zaklepat, než tenkrát a víc se mi to nestalo, ale co bych zkusil....
asi nezbyde než rádio vymontovat, přejít konektory (jestli není nějaký volný/povysunutý)a zkusit pohledat na samotným rádiu jestli tam není někde schovaný čudl RESET (prvně bych asi raději hledal na netu nebo zajel k prodejci, jestli nemá nějaký rádio skladem nebo jestli neví zda je na tomhle rádiu RESET (třeba Sony ho mívá)).

Nebo odpojit baterku na nějakou delší dobu (přes noc?), ale to se Ti smažou adaptační hodnoty v ŘJ motoru a bude zpátky v základním nastavení.

Jinak kdysi jsem se ze zvědavosti ptal v servisu a říkali mi, že na rádio je jen 2 roky záruky (Ty máš nějakou tu exkluzivní prodlouženou záruku, zkus se poptat v salonu, kde Ti jí dali na výměnu rádia). Pokud by došlo na nové rádio mimo záruku, tak bych zkusil třeba tohle: http://www.autoradio-prodejce.cz/autora ... -kw-xr611/ , ale chce to prozkoumat, jestli bude pasovat. Ono totiž rámeček pro 1DIN rádio je na Accenta dost drahej...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: problémy

Příspěvek od Martun »

Vilda
No potěš... No taky by mě napadlo nejdřív zakvedlat konektorem a prohlídnout uchycení drátků v něm... Z drátkama hýbat když je rádio online samozřejmě, ať vidíš změnu.. Ale zase na druhou stranu, pokud by byl "volný" konektor, bude to dělat častěji vlivem přejezdů nerovností na silnici.. :-k
Tady je divný že to zatím vždy (vyjímka teď), naskočilo po znovu nastartování... Jak kdyby to potřebovalo nějaký proudový náraz či co.. Aby nebyla chyba někde v čipu.. úvaha... :-k Zítra se na to zeptám kovaného mistra elektrikáře, co umí spravit snad všechno.. 8)

Jinak co se týče tlačítka RESET, o ničem takovým nevím.. [-X Rádio jsem měl nesčetněkrát vyndané a ničeho jsem si nevšiml... a to ani když jsem ho rozebral na prvočísla, abych přepájel osvětlení... Tak nevím... :?
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

Chlapi díky za rady ..... dneska jdu na noc, tak to přes den všechno odzkoušim. Se zárukou bych to taky neviděl růžově [-X protože, už dávno před ukončením výroby, se tyhle rádia do Accenta nedávaly - došly ... Záruku mám sice čtyř letou, ale už vidim ty ochotníky v Butovicích, jak se můžou přetrhnout, jen aby mi pomohli ](*,)
Během jízdy nikdy nevypadlo, jedu a hraje, ráno zaparkuju, hraje ... večer nastartuju .... a nic. Certe a to JVC má nějak odnímatelný panel ??? Protože jestli nemá, tak bych ho měl v autě ( v práci ) tak hodinu :? okolo mého pracoviště je to samá feťácká smažka a vykradený auto i přes den, je tady běžná věc :|
Docela mě to štve, protože i když tohle rádio není bůhví jaká mašina, tak se mi líbí .... mnohem víc, než tatranka ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od cert »

No, nedavno (cca 2 měsíce zpět) jsem byl v salonu počumět na nový auta a technik (ten jak ho zprudili ohledně té reklamace omezovače a silentbloků) tam měl na stole nový rádio jak máme my. Ptal jsem se ho, jestli se ještě prodává a on říkal že ne, ale že nový maji na reklamace (právě tam zmiňoval tu pouze 2 letou záruku na rádio oproti 3 leté na celý auto).

Jinak to JVC omrkneš v Praze - ten odkaz je z obchodu Autorádio prodejce - Květnového vítězství 83/20, Praha 4 - Háje (V termínu 28.3.-1.4.2011 je obchod uzavřen - dovolená. Otevřeno od 4.4.2011.)
Ale myslím, že na webu najdeš víc prodejen v Praze kde ho maji...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

Tak mám dojem, že si moje rádio ze mě dělá prd..l :mrgreen: teď jsem přijel z nákupu a rádio hrálo úplně normálně ... jak po cestě tam, tak i zpátky :roll:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: problémy

Příspěvek od Martun »

Vilda
Tak já přiznávám že jsem na to přes den zapoměl a ted večer jsem se mu už nedovolal.. ale i tak nějaké případné info zjistím...
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

To budeš zlatej, Marťas ... abych když tak věděl, co by to mohlo dělat ... dal bych to našim dráteníkům a ty by se na to mrkli :shock:

Při nejhorším, jsem tady našel mašinu, která má odnímatelný panel a volný 1dinový rámeček má tady jeden kolega s klubu :wink:

http://www.autoradio-prodejce.cz/autora ... -kw-xr411/
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: problémy

Příspěvek od Martun »

Vilda
Tak mi z fleku řekl že to bude relátko.. že občas zůstane viset... což by vysvětlovalo, tu moji poznámku o proudovém nárazu, že se pak relátko utrhne... čili, kdyby se ti to ještě někdy stalo, nevypínej motor a poklepej relátka..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

Márty díky za info .... jen bych ještě potřeboval poradit, kde ty relátka hledat :D včera jsem zase jezdil skoro celý odpoledne a muzika hrála jako s partesu ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ouzo1
*
Příspěvky: 95
Registrován: 22 říj 2008, 15:15
Bydliště: Plzeň

Re: problémy

Příspěvek od ouzo1 »

Martun píše:Vilda
Tak mi z fleku řekl že to bude relátko.. že občas zůstane viset... což by vysvětlovalo, tu moji poznámku o proudovém nárazu, že se pak relátko utrhne... čili, kdyby se ti to ještě někdy stalo, nevypínej motor a poklepej relátka..
Mohl bys prosímtě zjistit, které relátko? Stává se mi poměrně často, že rádio nehraje :cry: . Zkoušel sem odpojit svorkovnici za radiem, zkontroloval konektory a zahýbal s relátkama, jak sou u baterky a k mému na….. :evil: pak zrovna nehrálo. Dneska normálně hraje :-k . Zase to relátko nebude jenom na napájení radia a vše ostatní funguje :?: , nebo si myslel někde v radiu? Prohlížel jsem Kia fórum a na Riu mají asi stejné rádio a taky jim to občas nehraje.
NEW ACCENT 1,4 16V ELEGANCE CELADON BLUE 10/08
Hyundai Getz 1,1 2006
Hyundai i20 1,2 2012
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

ouzo1 : Neboj, v pondělí ke mě Martun přijede ... budeme dělat jeho brzdy. tak ho ohledně rádia - relátka vyzpovídám :D

Mě už zase muzika týden maká v pohodě ... vypadá to, že hold naše rádio bude mít periodu :wink: u mě to je, tak po půl roce ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: problémy

Příspěvek od Martun »

ouzo1
Tak já toto nečetl a Vilda mi nic samozřejmě neřekl :lol: Já to zjistím.. :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

A sakra .... já se zapoměl zeptat [-o< nojo, skleněná róza ... ouzo mám nápad, přijeď na sraz do Litomyšle a dostane se ti vysvětlení od odborníků přímo na místě .. :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“