ix35 - Závady, poruchy, problémy

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
MatoK
*
Příspěvky: 15
Registrován: 04 led 2011, 09:00

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od MatoK »

k radiu - mam s navi a ten isty "problem", akurat, ze mne to nevadi, navod mi povedal, ze hlasitost bude min. 5 a max 20 po nastartovani (teda ak bude naposledy pouzita hlasitost pod 5, resp. nad 20).
bluetooth je kategoria sama o sebe - sparovanie som nemal problem dokonca ani so starym siemnsom s65 donedavna pouzivanym, pri htc desire sa otvorili dalsie moznosti, avsak uz sa mi stalo, ze telefom nesiel absolutne sprovat (HTC) - problem sa odstranil az po premenovani telefonu (nazov musi asi byt bez medzier, aj ked predtym mi to islo aj s medzerami) a v poslednej dobe sledujem, ze ked pri aute zapnem bluetooth na telefone, tak mi sice napise, ze sa sprovalo, ale auto telefon nezobrazuje, musim sa vzdialit od auta tak, ze uz nechyta BT signal, vypnut a zapnut na mobile a prist k autu - tento problem sa tiez akosi samovolne vyriesil...
ale k dnesnemu problemu - kontroka poruchy 4WD systemu, mam 2.0 benzin, na dialnici v meste som mal nastavenu rychlost na tempomate na 80 km/h, trikrat som tukol do packy akceleracie tempomatu (res+), avsak stlacil som aj plynovy pedal (kedze som potreboval obehjnut jedno auto a chcel som rychlejsie akcelerovat) a vtedy sa mi zobrazila kontrolka poruchy systemu 4wd, najskor som si myslel, ze to bolo nieco ine, mozno omyl, tak som postup zopakoval a kontrolka sa znovu zobrazila....stretol sa s tym uz niekto?
Reklama
 

mirecix35
*
Příspěvky: 13
Registrován: 03 kvě 2011, 18:48

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od mirecix35 »

SuperMUF píše:Mám novou iX35 - ve verzi Premium 4x4 135kw s origo rádiem ( ne to s navi )

a docela dost mě s..e bluetooth handsfree ...

zkoušel jsem to s několika telefony. Samsung Star, Vodafone 845 a LG Optimus One

vše na první pohled super, spáruji, stáhne se mi i seznam ( když mi někdo volá, vidím jeho jméno na displeji ) ... prostě paráda ...

ale po prvním telefonátu - jak odchozím tak příchozím dojde k nepochopitelnému problému :roll: :

- na displeji stále svítí ikona Bluetooth
- na mobilu stále svítí že je spojen
- ale veškeré hovory už nejdou přes bluetooth ale jen v telefonu
- při bližším zkoumání jsem zjistil toto : původně po prvním korektním spárování do prvního hovoru - radio IX35 je spojena jako BLUETOOTH HANDSFREE i jako BLUETOOTH STEREO SLUCHÁTKA ... po uskutečnění hovoru zmizí to připojení jako handsfree a zůstanou pouze sluchátka
- řešení je : vypnout a zapnout bluetooth na mobilu, na radiu dát v menu spojit s telefonem ze seznamu spárovaných ...

nejraději bych se na to vykašlal, s..e mě to ukrutně, v SantaFe jsem najezdil za 4,5 roku 215.000 km a telefon mi musí fungovat na 100% a ne že se někde vybourám ... v Santě jsem měl handsfree Parrot 9200 s displejem, hlasovým vytáčením atd ... nechal jsem si ho, není problém ho do auta dát ALE přijde mi to líto. Navíc ix35 je celkově menší a nevím úplně přesně kam ho dát aby se tam nějak milosrdně vešlo ... na SantaFe byla origo konzolka na mobil a nad držák to šlo úplně parádně, tady nevím ...

Chtěl bych se zeptat někoho kdo to může zodpovědně potvrdit zda se alespoň podaří použít vestavěný mikrofon ať tam nelepím ten od Parrota ? a kdyby šly i zvednutí/zavěšení na volantu, to by byla paráda ... nebo jiné řešení ? přehrání firmware v rádiu, reklamace ? měnit telefon nehodlám ... Android je super !

auto kupuji abych se na něj mohl spolehnout a má-li vestavěnou navigaci tak i na ni ... a basta, stálo to přes 3/4 mega ... ](*,)
Ahoj mam presne ten isty problem s IPHONE 4 raz sa sparuje raz nie sekano ma je pocut ked hovorim pritom ja ostatnych pocujem super uz ma to s..e ale poriadne dufam ze novy firmware to vyriesi.
Ozi aky mas firmware ty ???
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od FISHkaa »

Teď sem to opakovaně zkoušel s LG Optimus 2X a funguje suprově. Zkoušeli jste vystoupit/nastoupit = vymazat párování v mobilu a v BT sadě a zkusit to znovu? :roll:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
luiz
*
Příspěvky: 66
Registrován: 11 dub 2011, 16:02

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od luiz »

Já mám zase problém se svým LG KU990, spáruje se okamžitě bez problémů, ale nejde přenést kontakty (ať nastavím telefon jakkoliv) . A zadávat kontakty ručně (hlasem) je pro silné povahy. Přitom telefon manželky (SE Z610) funguje naprosto bez problémů, po spárování se kontakty přenesou automaticky a během chvilky. Jak tak čtu příspěvky, kdoví, zda bych tento problém vyřešil nákupem jiného telefonu, když jsou problémy i s jinými modely.
ix35 1.6 GDI Style white
Uživatelský avatar
dodo_C
*
Příspěvky: 37
Registrován: 13 srp 2010, 09:21

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od dodo_C »

Sonyericsson a Nokia sú v pohode mám to vyskúšané.
Hyundai ix35 2.0i CVVT Premium 4x4, Sirius silver
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od potki »

mne funguje v poho BlackBerry
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
Radek_ix_35
*
Příspěvky: 24
Registrován: 11 bře 2011, 14:13

Průměrná spotřeba podle PP

Příspěvek od Radek_ix_35 »

Vracím se k nulování průměrné spotřeby. Vysledoval jsem že to udělá kdykoli když nějak zatřepu s nádrží a není úplně plná (ono to asi čidlu palivoměru nasimuluije to dotankování 7l paliva...) - mám 3/4 a stačí když při parkování nebo vyjíždění z garáže auto trochu zhoupnu a je to :-(
Nemáte někdo info ze svýho servisu že by byla nová verze FW která by třeba průměrnou spotřebu nenulovala vůbec - to by mi ani nevadilo, když budu chtít, vynuluju si to sám.
Hyundai Tucson NX4 1.6 T-GDI Smart 4x2 110kW SUNSET RED
Hyundai ix 35 1.6 GDI Classic, Infra Red
Hyundai Matrix 1.6
Daewoo Nexia
Opel Kadett 1.6
Škoda 110 L
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od FISHkaa »

to by bylo asi nejlepší řešení, ale taky sem o novém FW neslyšel :(
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Véna
**
Příspěvky: 114
Registrován: 29 lis 2010, 18:01

Re: Průměrná spotřeba podle PP

Příspěvek od Véna »

Radek_ix_35 píše:Vracím se k nulování průměrné spotřeby. Vysledoval jsem že to udělá kdykoli když nějak zatřepu s nádrží a není úplně plná (ono to asi čidlu palivoměru nasimuluije to dotankování 7l paliva...) - mám 3/4 a stačí když při parkování nebo vyjíždění z garáže auto trochu zhoupnu a je to :-(
Nemáte někdo info ze svýho servisu že by byla nová verze FW která by třeba průměrnou spotřebu nenulovala vůbec - to by mi ani nevadilo, když budu chtít, vynuluju si to sám.
No, mě to zase dělá, když je nádrž skoro plná. Když jsou jí tak dvě třetiny, už to neudělá.
Už opravdu iX 35 2,0D HP 135 kw Style
Suzuki Intruder C 1800 LC (motorka)
Volvo S 70 TDI, S 60 D5
Ford Mondeo CRDI
Citroen Xantia 1,9 TDI a 2,0 HDI
Daewoo Espero,Nexia
a spousta favoritů a jiných škodovek počínaje Š 110 L
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od potki »

No tak uz aj ja mam prvy problem (2 mesiace jazdenia - 6.000 km) - nastastie rychlo odstraneny.
Vcera, ked som sa poobede vracal domov, mi pri cuvani zacal trvalo piskat pravy zadny senzor, ako keby tam bola blizko prekazka. Cuvat sa dalo jedine tak, ze som sledoval graficke zobrazenie ostatnych snimacov (+ samozrejme zrkadielka - pre rypakov :D ).
Dnes som sa o 11:00 dostavil do Hyundaiu na Panonskej ceste (nebol som vopred objednany) - spytali sa ma, ci mam 2 hodinky casu, ze nieco dorobia a hned sa mi na to pozru - mal som - zobrali na diagnostiku, vymenili senzor a o 13:00 mi odovzdali vozidlo. Dostal som zapis do garancky. Max. spokojnost s pristupom a riesenim problemu.
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od vlado1979 »

Okrem iného, senzory fungujú vtedy, keď sú čisté. Pri zasranom aute aj elektronika môže blbnúť.
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od potki »

Najprv som kontroloval ci mi tam niekto nebuchol autom, potom, ci je to ciste. Isiel som pod zadny naraznik a skontroloval som konektor - odpojil, pozrel ci nie je spinavy, prestriekal cisticom kontaktov.
Celkom ma udivilo, ze ten konektor nie je vobec chraneny pred striekajucim blatom a vodou, eventualne snehom v zime. Podla mna je to dost citlive miesto a hrozim sa toho, co sa stane po par rokoch. Esteze je tam 5 rocna zaruka :hyu: .
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
Pietro
*
Příspěvky: 18
Registrován: 10 dub 2011, 22:27
Bydliště: Bratislava

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od Pietro »

Takže prvých 5.000 km za mnou, tak také mini hodnotenie:
jazdné vlastnosti, výkon, spotreba: super - pohybujem sa vždy pod 6, a to jazdím prevažne v BA
takisto som spokojný s pohodlím a vnútorným priestorom
čo vidím ako problém sú dve veci:
1. sedadlo vodiča, ktoré nedrží polohu, klesá dole
2. rezonancia v priestoroch dverí, ktorá sa prejavuje pri zvýšených otáčkach, aj to nie vždy (keď pôjdem na prehliadku do servisu, budú s tým musieť niečo urobiť)
inak úplná spokojnosť s autom ako takým aj s jeho motorizáciou
Hyundai ix35 1.7 CRDi, Comfort 4x2, 5.5 l/100 km
ilcas
*
Příspěvky: 65
Registrován: 19 bře 2011, 10:10

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od ilcas »

To by mne zajímalo, jestli se necháváš oblbovat tím počítačem, nebo to máš vážně reálnou spotřebu spočítanou ručně.... Já mám momentálně taky 5k, jezdím denně cca 80km po bundeskách, či-li žádné závodění, ale na takovou spotřebu se tedy nedostanu ani náhodou... Ale zase zase mně neklesá sedadlo... :)
ix35 1.7 CRDi Comfort
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od FISHkaa »

sedačka neklesá sama, ale díky blbé konstrukci té postranní páky ji trochu zmáčkeš vždy když "správně" nastupuješ 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Odpovědět

Zpět na „ix35 Ostatní“