Čakacia doba na ix35

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od FISHkaa »

myslím, že reimportovat auto ti nikdo neumožní - musíš pro něj dojet a vyřešit problém s dvojí platbou DPH (jednu v ČR, kterou ti vrátí proti dokladu, že jsi DPH zaplatila v SK)... Slevy se dají vyjednat, záleží na tom jaké máš vyjednávací schopnosti a pozici u prodejce (častý zákazníka pod.), a jak drahé auto budeš kupovat 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Reklama
 

Uživatelský avatar
Trevin
*
Příspěvky: 11
Registrován: 05 říj 2010, 09:55

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Trevin »

Ahojte,
ako je mozne, ze auto bolo vyrobene asi pred dvoma tyzdnami a este stale ho nema predajca..snad to nejde cez Koreu :P
Predajca dokonca ani nevie zistit kedy ma prist. Posledne tyzdne su asi najtazsie.. [-o<
Hyundai IX35 Premium 4x4 A/T 135 kW Sirius Silver 05/2011
evca
*
Příspěvky: 16
Registrován: 26 kvě 2011, 09:46
Bydliště: Trencin

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od evca »

jareka píše:BeaK: skuste se podívat tady: http://hyundai-ix35.autobazar.sk/?p%5Bparam11%5D=177
ahojte. toto je co za ponuka to su uplne nove alebo uz ich niekto vlastnil? nie je to riziko kupovat auto odtialto? prosim poradte. este jedna otazocka co si myslite o tomto rozmyslam kupit auto odtial dakujem za kazdu radu.
Hyundai ix35 1.7 CRDI Comfort white
Pietro
*
Příspěvky: 18
Registrován: 10 dub 2011, 22:27
Bydliště: Bratislava

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Pietro »

Pokiaľ viem, tak tie autá sú nové (mali by byť). Ide o dovoz zo zahraničia. Predajca, ktorý je tam uvedený sa zaoberá dovozom áut z EÚ. Skrátka vonku kúpi tu predá.
Hyundai ix35 1.7 CRDi, Comfort 4x2, 5.5 l/100 km
slavco.k
Příspěvky: 3
Registrován: 28 kvě 2011, 22:24

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od slavco.k »

Ahoj, ja som si IX 35 2.0i Style automat objednal 10.7.2010 u predajcu.Predpokladaný termín dodania bol 10. 2010,potom 11. 2010 a nakoniec 12.2010. Neveril som tomu ale potvrdili mi to všetci predajcovia v SR že taká výbava nebude ani do konca roka. Objednávku som zrušil a predajca mi vrátil v pohode zálohu. Auto sme objednali v Nemecku lebo tam stoja všetky výbavy na sklade. Objednával som ho 3.12.2010 a 22.12.2010 som si ho bol prevziať v Bratislave vo firme cez ktorú sme ho dali doviezť. Auto je vo výbave v akej som ho chcel mať a cena bola rovnaká ako v cenníku aj s dovozom. Malo nabehnuté 12 km. Záruka 5 rokov ako v celej únii. Slovenský predajca objednávku nezrušil u importéra a auto ešte stále nemá. :D
evca
*
Příspěvky: 16
Registrován: 26 kvě 2011, 09:46
Bydliště: Trencin

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od evca »

Ja sa pozerala niektoré verzie sú tam dokonca lacnejšie tak preto sa mi to zdá trosku divne. Slavco a cez akú spoločnosť ste brali auto. Máte tu niekto skúsenosť s Euro car Finder? Ešte by ma zaujmalo ako to je potom so zárukou a keby sa voľačo na aute dokafralo či to má na starosti firma čo ho predala alebo autorizovaný predajca.
Hyundai ix35 1.7 CRDI Comfort white
slavco.k
Příspěvky: 3
Registrován: 28 kvě 2011, 22:24

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od slavco.k »

Ahoj Evca, auto som bral cez Eurocarfinder a bez problémov. Záruku som si dopredu preveril a platí rovnako všade v EU 5 rokov. Auto bolo v Nemecku lacnejšie ale s dovozom a prihlásením sa cena vyrovnala slovenskému cenníku. Manuál som mal v nemčine tak som si ho objednal u slovenského dílera.
jareka
*
Příspěvky: 17
Registrován: 02 črc 2009, 19:34

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od jareka »

evca:Pietro už odpověděl za mne (byl jsem mimo internet),ale pokud je vyhlédnutý konkrétní kus,určitě je dobré se na něj poptat u prodejce co a jak.
evca
*
Příspěvky: 16
Registrován: 26 kvě 2011, 09:46
Bydliště: Trencin

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od evca »

slavco.k píše:Ahoj Evca, auto som bral cez Eurocarfinder a bez problémov. Záruku som si dopredu preveril a platí rovnako všade v EU 5 rokov. Auto bolo v Nemecku lacnejšie ale s dovozom a prihlásením sa cena vyrovnala slovenskému cenníku. Manuál som mal v nemčine tak som si ho objednal u slovenského dílera.
diky za odpoved vsetkym. vies mi napisat pribliznu sumu za dovoz a prihlasenie? pozerala som na ich stranke auta a maju tak rovnake ceny s metalizou aj bez. ja by som chcela biele je tam cena okolo 18200. to je cena auta asi bez dovozu vsak? a oni tam pisu, ze vam dovezu auto az k vam to mam chapat, ze az do mojho mesta ci ako? blbe otazky mam co :roll: :roll: :lol: a ako vlastne prebiehala kupa. diky moc
Hyundai ix35 1.7 CRDI Comfort white
evca
*
Příspěvky: 16
Registrován: 26 kvě 2011, 09:46
Bydliště: Trencin

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od evca »

ahojte tak som volala do euro car finder a tam mi vraveli, ze ceny aut uvedene na stranke su aj s dovozom. ja budem platit akurat zakonnu poistku a prihlasenie na dopravnom. a bude do dvoch tyzdnov od objednania.
Hyundai ix35 1.7 CRDI Comfort white
Uživatelský avatar
BeaK
*
Příspěvky: 12
Registrován: 12 kvě 2011, 00:11

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od BeaK »

Tak nechcem to zakriknut, ale konecne som sa dockala mojej :hyu: ix35 :D :D :D Sice som mala objednanu bielu farbu 4x4 vybava Style, automat benzin, stresne okno + inteligentny kluc, ale cakam od novembra a najskor by bola august-september :shock: Tak mi predajca zohnal taku istu vybavu + navigacia a farba cokoladkova hneda metaliza CoolBrown ale budem ju mat do par dni :D Resp. v stredu ju bude mat na predajni, poslal mi uz aj VIN-ko a prave vybavujem peniaze, tak pevne verim, ze do konca tyzdna ju mam doma :D/ Aj sa bojim tesin, lebo este minuly tyzden to vyzeralo tak beznadejne a nakoniec som sa konecne dockala a este aj navigacia :) :) :)
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od FISHkaa »

tak držím palce =D>
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
slavco.k
Příspěvky: 3
Registrován: 28 kvě 2011, 22:24

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od slavco.k »

Ahojte ja som s eurocarfinderom veľmi spokojný cenu ktorú mi povedali tak taká zostala aj pri preberaní auta.Brali sme ho cez leasing ani s tým nemali problém. Pán Bemba v eurocarfinderi spraví pre zákazníka asi aj nemožné. Auto som telefonicky objednal v eurocarfinderi upresnili sme si motorizáciu a výbavu a po prevode zálohy ma informovali kedy ho predbežne dajú doviesť. Potom to trvalo asi dva dni kým ho papierovo na slovensku spracovali a hneď mi ho odovzdali. Ak sa ti podarí doviezť auto cez eurocarfinder daj vedieť.
Uživatelský avatar
schmidke
*
Příspěvky: 99
Registrován: 27 bře 2011, 19:29

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od schmidke »

BeaK píše:Tak nechcem to zakriknut, ale konecne som sa dockala mojej :hyu: ix35 :D :D :D Sice som mala objednanu bielu farbu 4x4 vybava Style, automat benzin, stresne okno + inteligentny kluc, ale cakam od novembra a najskor by bola august-september :shock: Tak mi predajca zohnal taku istu vybavu + navigacia a farba cokoladkova hneda metaliza CoolBrown ale budem ju mat do par dni :D Resp. v stredu ju bude mat na predajni, poslal mi uz aj VIN-ko a prave vybavujem peniaze, tak pevne verim, ze do konca tyzdna ju mam doma :D/ Aj sa bojim tesin, lebo este minuly tyzden to vyzeralo tak beznadejne a nakoniec som sa konecne dockala a este aj navigacia :) :) :)
To akože tú metalízu a navigáciu Ti dal predajca grátis :?:
Tucson 1,6 T-GDi 4x4 PREMIUM,7DCT,white,10/2015
ex: ix35 1,7 CRDi STYLE,SMK,NAV,PNM
Uživatelský avatar
BeaK
*
Příspěvky: 12
Registrován: 12 kvě 2011, 00:11

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od BeaK »

schmidke píše:
BeaK píše:Tak nechcem to zakriknut, ale konecne som sa dockala mojej :hyu: ix35 :D :D :D Sice som mala objednanu bielu farbu 4x4 vybava Style, automat benzin, stresne okno + inteligentny kluc, ale cakam od novembra a najskor by bola august-september :shock: Tak mi predajca zohnal taku istu vybavu + navigacia a farba cokoladkova hneda metaliza CoolBrown ale budem ju mat do par dni :D Resp. v stredu ju bude mat na predajni, poslal mi uz aj VIN-ko a prave vybavujem peniaze, tak pevne verim, ze do konca tyzdna ju mam doma :D/ Aj sa bojim tesin, lebo este minuly tyzden to vyzeralo tak beznadejne a nakoniec som sa konecne dockala a este aj navigacia :) :) :)
To akože tú metalízu a navigáciu Ti dal predajca grátis :?:

Jasne, ze mi nedal metalizu a navi zdarma, ale doplatok je 1.250,-€, pricom normalne by to bolo tusim 900,- + 490,-€, takze je to lepsia cena oproti cennikovej a to uz mi dal slusnu zlavu pri objednavke 8) A hlavne, ak vsetko dobre dopadne, tak auticko mam do konca tyzdna doma :D/ :D/ :D/
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“