Výměna motoru H1 za jiný typ

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
vvinohrad
Příspěvky: 1
Registrován: 08 úno 2011, 20:46

Výměna motoru H1 za jiný typ

Příspěvek od vvinohrad »

Dobrý den,

máte prosím někdo zkušenosti s výměnou/záměnou motoru u H1, r.v.2000, 2,5TD, 59kW caroserie - 3 místná + nákladový prostor.

Utrhla se mi řemenice na klice u tohoto originál motoru. Zřejmě se s tím nedá nic moc dělat, protože je ''ohoblovaná'' i kliková hřídel. Tzn. výměna motoru, který ale není k sehnání. Navíc když bych už investoval do nového motoru, chtěl bych
silnější.
Viděl jsem že tato karoserie se vyráběla s více typy motorů.....je možno bez větších uprav toto provést??
Samozřejmostí asi bude motor+řídící jednotka.
Díky za info, pokud možno co nejpodorbnější, jsem LAIK. Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna motoru H1 za jiný typ

Příspěvek od Farrael »

No mám ten dojem, že silnější motor = automaticky i jiné komponenty jako je spojka atd. Přece jenom je to silnější motor, tak by tomu měly odpovídat i ty zbylé komponenty.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
carre1
**
Příspěvky: 141
Registrován: 16 led 2011, 11:29
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Výměna motoru H1 za jiný typ

Příspěvek od carre1 »

Vyfoť tu kliku a uvidíme možná se to dá opravit! [-o<
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna motoru H1 za jiný typ

Příspěvek od Espero »

Na otázku, jestli jde vyměnit jiný motor a případně jaký by měl odpovědět dovozce, neboli ta firma, co sedí nahoře co je Autopalace Butovice, jméno si nepamatuju, ale je to tuším dceřinka HMMC z Nošovic. Já bych to nekomplikoval a do starého krámu bych investoval jen to nejnutnější - takže generálku motoru.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Odpovědět

Zpět na „H1 Van / Bus / Truck“