Čakacia doba na ix35

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Radek_ix_35
*
Příspěvky: 24
Registrován: 11 bře 2011, 14:13

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Radek_ix_35 »

Vážení, dnes jsem cestou do Olympie v Brně potkal 3 plně naložený kamióny (i s vleky) ix35. Takže 30 autíček cestovalo po D1 směrem na západ od Brna. Tak se třeba někdo dočkáte. Všechno bylo myslím v barvách tmavší šedé - myslím Piston Grey, možná i nějaká ta hnědá tam byla. Výbavy jsem v té rychlosti něpostřehl :-)
Jen mě překvapilo že nebyly nijak zabalený. Když občas vidím na vagónech nebo na autech Touaregy, Tiguany a někdy i Q7-ky tak ty se vezou jako v bavlnce :(
Hyundai Tucson NX4 1.6 T-GDI Smart 4x2 110kW SUNSET RED
Hyundai ix 35 1.6 GDI Classic, Infra Red
Hyundai Matrix 1.6
Daewoo Nexia
Opel Kadett 1.6
Škoda 110 L
Reklama
 

Uživatelský avatar
schmidke
*
Příspěvky: 99
Registrován: 27 bře 2011, 19:29

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od schmidke »

BeaK píše:Tak nechcem to zakriknut, ale konecne som sa dockala mojej :hyu: ix35 :D :D :D Sice som mala objednanu bielu farbu 4x4 vybava Style, automat benzin, stresne okno + inteligentny kluc, ale cakam od novembra a najskor by bola august-september :shock: Tak mi predajca zohnal taku istu vybavu + navigacia a farba cokoladkova hneda metaliza CoolBrown ale budem ju mat do par dni :D Resp. v stredu ju bude mat na predajni, poslal mi uz aj VIN-ko a prave vybavujem peniaze, tak pevne verim, ze do konca tyzdna ju mam doma :D/ Aj sa bojim tesin, lebo este minuly tyzden to vyzeralo tak beznadejne a nakoniec som sa konecne dockala a este aj navigacia :) :) :)
Tiež som to už dnes nevydržal, a po informácii, že MOJA ix35 už na Slovensku vyrobená nebude, som preobjednal na 1,7 CRDi v inej farbe a navigáciou naviac (skladovka). Dosť trapné od výrobcu, že zákazníci čakajú na auto 9 mesiacov.
Tucson 1,6 T-GDi 4x4 PREMIUM,7DCT,white,10/2015
ex: ix35 1,7 CRDi STYLE,SMK,NAV,PNM
Uživatelský avatar
BeaK
*
Příspěvky: 12
Registrován: 12 kvě 2011, 00:11

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od BeaK »

No tak peniazky a poistky su vybavene, takze zajtra si ideme po auticko =D> :D/ :D/ :D/
evca
*
Příspěvky: 16
Registrován: 26 kvě 2011, 09:46
Bydliště: Trencin

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od evca »

schmidke píše:
BeaK píše:Tak nechcem to zakriknut, ale konecne som sa dockala mojej :hyu: ix35 :D :D :D Sice som mala objednanu bielu farbu 4x4 vybava Style, automat benzin, stresne okno + inteligentny kluc, ale cakam od novembra a najskor by bola august-september :shock: Tak mi predajca zohnal taku istu vybavu + navigacia a farba cokoladkova hneda metaliza CoolBrown ale budem ju mat do par dni :D Resp. v stredu ju bude mat na predajni, poslal mi uz aj VIN-ko a prave vybavujem peniaze, tak pevne verim, ze do konca tyzdna ju mam doma :D/ Aj sa bojim tesin, lebo este minuly tyzden to vyzeralo tak beznadejne a nakoniec som sa konecne dockala a este aj navigacia :) :) :)
Tiež som to už dnes nevydržal, a po informácii, že MOJA ix35 už na Slovensku vyrobená nebude, som preobjednal na 1,7 CRDi v inej farbe a navigáciou naviac (skladovka). Dosť trapné od výrobcu, že zákazníci čakajú na auto 9 mesiacov.
ja som sa tiez rozhodla radsej zobrat auto od autorizovaneho predajcu tu na svk. este jedna otazocka na vas. ked si vyberiem skladovku dovezu mi ju z ineho mesta do mojho v ramci autorizovanych predajcov hyundai? alebo si budem musiet ist po nu. dakujem
Hyundai ix35 1.7 CRDI Comfort white
Uživatelský avatar
schmidke
*
Příspěvky: 99
Registrován: 27 bře 2011, 19:29

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od schmidke »

Podľa mňa určite. Moju mi privezú budúci týžden.
Tucson 1,6 T-GDi 4x4 PREMIUM,7DCT,white,10/2015
ex: ix35 1,7 CRDi STYLE,SMK,NAV,PNM
Uživatelský avatar
Trevin
*
Příspěvky: 11
Registrován: 05 říj 2010, 09:55

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Trevin »

Tak konecne som sa dockal..auticko prevzane a mam z neho radost :D/
oplatilo sa tolko cakat!
Jedinu vytku mam k licovaniu dveri na kufri, ktore su trosku posunute do strany, povedali mi vsak, ze to budu vediet opravit pri dalsej navsteve co uz bude coskoro pri vrateni prevoznych znaciek. Holt to plasenie sa niekde muselo prejavit :|
Hyundai IX35 Premium 4x4 A/T 135 kW Sirius Silver 05/2011
maroavip
*
Příspěvky: 35
Registrován: 06 bře 2011, 17:52

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od maroavip »

Čakacia doba
Bol som 31. 05 na prehliadke závodu Kia v Žiline. Dozvedel som sa že to je posledný deň výroby IX35 v Žiline. Dodnes (13. 06) mi stále nevie predajca povedať či moje auto bolo vyrobené a či mi ho dodajú. Volal som kade-tade (Čechy, Slovensko) nikto nevedel nič čo sa vlastne 31. 05 vyrobilo ](*,) . Keďže ho mám objednané od 05. 11.2010 tak som objednávku zrušil. Poobzerám sa inde. Škoda. Mal som Hyundai (Accent) 11 rokov a pohoda :^o .
Uživatelský avatar
schmidke
*
Příspěvky: 99
Registrován: 27 bře 2011, 19:29

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od schmidke »

Toto vytáčalo do nepríčetnosti aj mňa (a myslím, že aj môjho predajcu). Akurát, že ja som to vyriešil preobjednaním na skladovku. Mimochodom, aký motor to bol?
Tucson 1,6 T-GDi 4x4 PREMIUM,7DCT,white,10/2015
ex: ix35 1,7 CRDi STYLE,SMK,NAV,PNM
maroavip
*
Příspěvky: 35
Registrován: 06 bře 2011, 17:52

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od maroavip »

2L diesel výkonnejší (383Nm)
tpm
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2011, 21:31
Bydliště: Prešov

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od tpm »

Nechcem sa chvalit, ale objednal som ix35 Premium v polovicke marca, termin dodania mi bol oznameny oktober, november. Trosku som zapracoval na tom, obvolal par cisiel a uz sa vyvazam na mojej novuckej ix35 premium. cista cakacia doba 2 mesiace.
P.S. ak rozmyslate nad panoramatickym oknom, nevahajte, je to pecka, najma v tomto letnom obdobi.
P.P.S. bodlo by, keby zabudovana navigacia bola v slovencine, alebo v cestine, ale co uz.

Tpm
ix35 Premium 184PS
8,5 l/100km
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od FISHkaa »

áá další fanda Veluxu, vítaj :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
tpm
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2011, 21:31
Bydliště: Prešov

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od tpm »

no kto nema nech nam zavidi :D/
Naposledy upravil(a) Engineer dne 18 čer 2011, 20:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Posledný príspevok sa necituje!!! Používaj tlačidlo odpovedať!
ix35 Premium 184PS
8,5 l/100km
Tinipini
Příspěvky: 1
Registrován: 17 čer 2011, 16:23

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Tinipini »

Ahoj,

ponúkam ix 35 vo svetlo hnedej metalíze 1.7 crdi 4x2, kúpená 3.5.2011, najazdené 877 km, výbava Comfort, kupovaná na Slovensku u autoriz. predajcu, možnosť odpočtu dane, naviac mám priečne nosiče a gumové rohože na podlahu aj v kufri, v prípade vážneho záujmu zašlem foto, je na slovenských ŠPZ

predávam z rodinných dôvodov
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od FISHkaa »

tpm píše:
FISHkaa píše:áá další fanda Veluxu, vítaj :mrgreen:
no kto nema nech nam zavidi :D/
přesně tak 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
evca
*
Příspěvky: 16
Registrován: 26 kvě 2011, 09:46
Bydliště: Trencin

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od evca »

caute caute. tak konecne mame doma aj my ix35. zobrali sme nakoniec skladovku s dolneho kubina 1,7 crdi comfort v bielej farbe. paradne auticko. strasne dobre sa na nom jazdi a je ako stvoreny pre rodinu s dvomi detmi. =D> =D> je tam vela miesta. no a teraz uz len predat staru audinu.
Hyundai ix35 1.7 CRDI Comfort white
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“