Dnešní děs v očích :-(

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Dnešní děs v očích :-(

Příspěvek od Piskotkiller »

Chlapci chlapci,mě jen mrzí že člověk se na tom nadřel,davá to pomale do kupy a když to je vše v poho tak se stane toto...hnus,alarm no tapec tak jako tak půjde dolů a vše důkladně vysaji.....
Hyundai Scoupe GT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Dnešní děs v očích :-(

Příspěvek od Hardcam »

Sklo sezenes, zamek taky a bude to OK. Stavaji se horsi veci. Mrzuty je spis to chovani lidi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Dnešní děs v očích :-(

Příspěvek od alarm »

...a ešte som zabudol napísať, že kým zoženieš sklo...riešil som to plexisklom...vyrezal som to plátkom pilky (strašne praská pri rezaní) a vložil do dverí a podoprel, aby nespadlo.Auto aspom vyzeralo, že je v poriadku...
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Dnešní děs v očích :-(

Příspěvek od black_sheep »

myslím že to je v pohodě. romčisovi tady z klubu nějakej idiot vymlátil to zadní okýnko a to je na vraždu. protože tohle vyměníš za pár korun ale to zadní lepený sklo - to je horší. myslím že můžeš bejt v klidu, mě auto za poslední tři roky vybrali třikrát a rok predtím scoupáče taky jednou, a snad pokaždý jsem měl skody na autě daleko vyšší. takže klid vždycky může bejt hůř.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
DEE
**
Příspěvky: 130
Registrován: 05 úno 2011, 14:51

Re: Dnešní děs v očích :-(

Příspěvek od DEE »

Kurvy jedny. Hajzla bych skopal do kulate krychle.
Hyundai ix20 1.4/66kW Classic - Sienna Orange >100 000km
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Dnešní děs v očích :-(

Příspěvek od lada 71 »

Jo, to nasere. Bastardi zkurvený, přičmoudlí, zfetovaný :evil: Je škoda, že jsi preventivně neměl folie. I do auta s foliema se sice dostane, ale trvá to delší dobu, víc se u toho nadře a dělá větší kravál. To vše většinu zlodějů odradí a právě pro to raději jdou po autech bez folií. Ale s lidskou lhostejností to je dnes vážně tragédie. Na silnici dostaneš smyk, skončíš s autem ve škarpě a spousta čumilů má jen zájem, si to nafotit, nebo ještě lépe celou akci natočit a hned to fláknout na nějakej server s veřejným videem. To samý zastavárny. V každé zastavárně, která má otevříno nonstop, je jistě minimálně 50% kradeného zboží.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
ZdeněkH
**
Příspěvky: 203
Registrován: 05 zář 2010, 00:20
Bydliště: Brno

Re: Dnešní děs v očích :-(

Příspěvek od ZdeněkH »

Jen 50%? O dost bych přitlačil.
Mě kdysi vlezl nějaký zloděj do fáčka. Provázek a přes kolíček. Vzal rádio s hodnotou 1500 nové. Odmontoval jsem kolíčky a odpojil táhla od vnějšího zámku takže otevřít šlo jen centrálem.
Jednou jsem si zabouchl v autě klíče před HM motor běžel já zabouchl vlezl do dveří vylezu jen centrál udělal cvak. No byla to 120tka tak jsem vyškubl lištu a odemknul to lidi jen koukali.
Další auto a zase zamknuté klíče uvnitř na hlavní ulici, ale kousek od bydliště. Zde jsem to s lištou neuměl a snad to i nešlo. Tak volám kamošovi které sklo má doma navíc. Prý LZ. Ok jdu pro kladivo a flák. Kolem jela šalina, policajti a nikdo nic. To že je auto moje nemohl nikdo vědět ani motor neběžel. No průser byl ještě v tom, že dojedu ke kamošovi pro ono sklo. Dojedu a kamoš jen povídá sorry já mám jen PZ. Kuafix.
Nevšímavost je pro tuto dobu normální a já už se chovám podobně nikdo nikdy mi nepomohl vždy jsem se max. musel pracně doprošovat pokud to vůbec zabralo. Docela mě jednou nasral borec potřeboval jsem pomoct roztáhnout auto (vybitá baterka) stál kousek vedle mě. Motor nastartovaný na někoho asi čekal nevím. Jdu ho požádat o pomoc a on že ne. Co by mu to udělalo kdyby mi pomohl buď lanem které jsem vždy měl u sebe nebo ručně pomohl
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Dnešní děs v očích :-(

Příspěvek od Piskotkiller »

Tak sklo dnes "konečně" namontovaný ráno už sem mazal na poštu natěšenej jak blecha,rádio jsem dočasně vyřešil,že jsem vzal jedno ze svých starších http://www.elektro-nej.cz/scd-3854mr-mp ... encor.html (kurvy mi vzali i Cédečka :mrgreen: ) no a mělo by být snad vše ok.Zámek je taky spraven,takže funguje jak má,tak doufám že mě to zas někdo nezebere,ale tentokrát už ho mám hlídaný firmou,tak jen mi někdo na to flusne a už vím za kým jít :mrgreen:
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
alvin
**
Příspěvky: 341
Registrován: 28 črc 2011, 21:35
Bydliště: BRATISLAVA ,pôvodne NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní děs v očích :-(

Příspěvek od alvin »

Mne sa stalo presne podobné, 10.7.2004, V Bratislave,za bieleho dňa pred ZOO, rozbité PP okno vo dverách a vtedy úplne nové rádio Pioneer DEH1600 v čudu,škoda za sklo rovnaké ako za to rádio,tiež som mal chuť vraždiť. potom som si kúpil také jednoduchšie, na kazety a bez RDS a to tam mám dodnes
DACIA Sandero 1,0 SCe Arctica, ex-HUNYADI GETZ 1,1i/2004 ,zvaný Veľrybák, 132 000 Km,kupovaný ako fungláč-nedám naň dopustiť,len zub času
predtym 2x Daewoo, 2x OPEL ASTRA,SEAT Ibiza, 2x Škoda,
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Dnešní děs v očích :-(

Příspěvek od Korálek »

Vsadím se že to byla nějaká kurva přičmoudlá nebo nějaká zasraná fetka.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
alvin
**
Příspěvky: 341
Registrován: 28 črc 2011, 21:35
Bydliště: BRATISLAVA ,pôvodne NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní děs v očích :-(

Příspěvek od alvin »

Ja si myslím to isté a ešte perlička,policajti mi povedali,že pre mňa bude lepšie.ak to ostane na neznámeho pachateľa,lebo zaplatí to poisťovňa,ak by ho zistili odkážu ma s náhradou škody na neho a môžem čakať :P :P :P :P
DACIA Sandero 1,0 SCe Arctica, ex-HUNYADI GETZ 1,1i/2004 ,zvaný Veľrybák, 132 000 Km,kupovaný ako fungláč-nedám naň dopustiť,len zub času
predtym 2x Daewoo, 2x OPEL ASTRA,SEAT Ibiza, 2x Škoda,
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní děs v očích :-(

Příspěvek od FISHkaa »

no ono to je tak, že pokud ti to zaplatí pojišťovna a pachatel se později najde, tak pojišťovna vymáhá prachy po zloději...

Průser je když ti ukradnou auto:
- Policie to odloží a pojišťovna ti vyplatí zůstatkovou hodnotu auta
- koupíš si za prachy od pojišťovny nové auto
- auto se najde neponičené
- pojišťovna po tobě logicky peníze požaduje z5.

Obecně neříkám, že je to špatně, ale docela průser z hlediska cashflow... :roll:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Odpovědět

Zpět na „Pokec“