Starter točí,motor nenaskočí

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Starter točí,motor nenaskočí

Příspěvek od Farrael »

Co se týče toho jak to vypadá krom toho, že to nestartuje. Mě se motor tvářil, jako když je uchlastanej mimo jiné. Otázka jestli ti to dělá stejně. Jinak nejlépe si vyťukat chybu. Chybné čidlo klikovky by mělo z diagnostiky vylézt. Aspoň mě pokaždé vylezlo.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Starter točí,motor nenaskočí

Příspěvek od Tomson-tr »

Ja mam ten isty problem,ked je motor studeny tak nastartuje asi na 8-10 krat.....3x len toci toci , potom zo 4x uz aj odpali , dalej zo 3x nastartuje ale zdochne a az potom normalne nastartuje a drzi....ale ked sa zohreje tak startuje na prvi krat...skusal som check engine a vyhodilo mi ze mam zly snimac chladiacej kvapaliny,ale nezda sa mi ze to bude tym...
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Starter točí,motor nenaskočí

Příspěvek od antek »

A proč by ne, jednotka špatně vyhodnotí teplotu motoru, nejde do režimu studený motor a můžeš točit jak trotl.Když už máš dost paliva na zapálení směsi tak náhodnými výbuchy ti to motor roztočí.
Accent LC CF1 1.3 2006
Odpovědět

Zpět na „Accent - Motor a převodovka“