Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od Vilda »

Mexican píše:vidis Vilda.. a presne toto mam na mysli.. To " :lol: :lol: Mexican :lol: :lol: zase boduje ... " to je ten vyraz mazactva, starejsinu. V diskuzii sa nieco taketo nazyva ponizovanie spoludiskutera
Tohle, co jsi napsal myslíš vážně !!!!! :evil: Nic urážejícího na tom nevidím !! Já si mám pročíst předešlé příspěvky a nebo ty !!! Já že tady kecám a nebo ty .....
Mexican píše:
Ak mas pocit, ze som zly vodic, ja som nazor opacneho.
Tak kdo to sem napsal ..... Zagorová ?? Víš co, s tebou končím .... buď tak hodný a nereaguj na moje příspěvky a já budu ignorovat ty tvoje .... adios
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od MICHAL77 »

Vilda nemohu jinak než =D>
.........
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od Mexican »

BLESK007 píše:Mexican, Tebe bych chtěl poznat osobně, škoda že jsi dělal loni uraženého a nepřijel na Kuňku.
Až dokážeš jed [-( s acentem 250km rychlostí 160 km/h tak pře Tebou smeknu, ale nyní klidně řeknu že kecáš.....
vela ludi by chcelo. Ja by som tiez vela veci chcel. Najma by som chcel aby sme sa ako tak drzali temy

Tvrdenie proti tvrdeniu. Tych 250km je od Drazdan po Helmstedt. Tak solidny presun teraz minimalne rok nehrozi, pretoze na dvoch miestach je rozkopana dialnica. A pohopitelne sa viac ako 100 nedoporucuje na krizeniach dialnic u Doebelnu a Magdeburgu. Ci mi veris je mi uprimne povedane fuk. Nie som typ cloveka, ktory si honi autom ego. Teda urcite nie Accentom. takto rychlo som to siel raz (vid vyssie - aj ked asi pisem zbytocne, lebo tu je tu populardne z troch viet vytiahnut 4 slova a na tie ironicky reagovat) a nie, nebolo to ono. Accent nie je na taketo presuny stavany. Do 140 je to fajn, je to bezpecne, je to prijemne. dalej pisat nebudem, lebo je to mimo temy. Doporucujem zaujemcom navstivit: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=98&t=5336 .. a niekde vo vlakne je cosi aj o maximalnych cestovnych rychlostiach
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od Mexican »

Vilda je zaujimave, ze ci necitoval toto :

Mexican, 22.07.2011 @ 2.42pm

ja som tiez o sebe nenapisal ze som dobry vodic. Reagoval som na Ouza, z ktoreho kometara vyplynulo, ze som vodic zly pretoze

- geograficky pochadzam z vychodu
- na nemeckych dialniciach jazdim 194km/h
- neviem kolko hodin denne mozu jazdit kamionisti
- ze som takmer vrazil do drzky kamionistovi, ktory porusil vsetky mozne pravidla a len slepou nahodou ma neprevalcoval

preto som napisal, ze si myslim, ze opak je pravdou. Pretoze vyssie napisane stoji, ze mam jednu jedinu pokutu. nenapisal som ze som neomylny, vynikajuci a bezchybny vodic. napisal som, ze si myslim opak co tvrdil Ouzo. nehodnotil som jeho vodicske umenie, nehodnotil som tvoje vodicske umenie. Pretoze nie som odborne sposobily na nieco takehoto


ak nechces reagovat, nereaguj. nikto ta nenuti. Myslim, vsak ze doba pokrocila a ty nie si v pozicii aby si tu nieco zakazoval mne. Vsetko sa da vyargumentovat slusne a bez emocii
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od MICHAL77 »

Ach jo.... ](*,)
.........
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od Mexican »

BLESK007 píše:Ach jo.... ](*,)
mam taky pocit ze som ta svojou odpovedou nepotesil.. skoda. Kazdemu nevyhoviem. Ak si chces pokecat, prid zajtra do Kromzeriza, budem jazdit Kromeriz-Hodonin popri batovom kanale na bicykli cca 150 km snad padne, takze casu bude dost. Dnes mi dal zas jeden kamionista pri kurimi zabrat a tak som si povedal, ze trenovat budem mimo ciest
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ouzo1
*
Příspěvky: 95
Registrován: 22 říj 2008, 15:15
Bydliště: Plzeň

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od ouzo1 »

Mexican: a posledne slovo k tej doprave a prejdenej vzdialenosti. Mj priemer z bezneho jazdena (mimo pestavok) je na vzialenosti 200+ km cca 70k/h. Ak by som mal za zadkom 25-40 ton, tak ta priemerka bude pri dodrziavani predpisov nizsia. A ak to nasobim tymi hodinami denne je to 630km. Pri 9 hodinach soferovania. bez jedinej prestavky. na dialnici by to bolo viac, ale kedze vieme ze ani tam dopravna sitiuacia nie je idealna, vychadza mi to s jednou hodinovou prestavkou denne tych 550-570 km. Tak sa ospravedlnujem uctivo ako som to v predchadzajucom prispevku hrozne podcenil a napisal tych 500km

A jsme zase na začátku debaty…já..já… já mám průměr 70km/h, ale všichni nejezdí kolem komína!! Bylo tam napsáno, že v noci se dá udělat 800km(dálnice,hmotnost,stát,atd.) Už zase mudruješ o něčem, co neznáš! Malá pausa se do jízdy nepočítá, ale do výkonu. Samozřejmě, když budu nakládat a jezdit lokální dopravu, tak bude nájezd jiný, než u mezinárodní. Normálně se najíždí cca 600, až 700 km za den. Celé to byla reakce na Tvoje tvrzení, že to nejde.

Mexican: To ci jazdim 190+ je z tvojej strany smutne-trapny argument. Vies dobre ze to bol test a vies dobre ze to bolo v nemecku na trojpruhu (v CR ani SR sa dialnice znackou A neznacia). Neporusil som ziadne pravidlo cestnej premavky, nikoho som neobmedzil, nikoho som neohrozil. A ak by som to napalil do kamionistu, tak je po mne. Ak Bude to moja chyba a zivot ide dalej (pochopitelne ten moj uz nie). Lenze ak ten kamionista urobi chybu a ja to napalim do neho, tak je po mne tiez, ale moja chyba to nebola.

Při takové rychlosti s kvalitním Akcentem ohrožuješ všechny řidiče okolo. Když to natřeš do kamionu, tak to na 100% odnese ještě někdo nevinný (dvojka je docela v odpolední špičce plná), ať ve stejném směru, nebo opačném. Určitě to není první test a mám pocit, že si už jinou fotku z navigace vystavoval. Je mi naprosto jedno jak rychle jezdíš (nejsem policajt a ani mě to mravně nepohoršuje), ale je smutné pak někomu něco vytýkat, jak je nebezpečný. Tímto debatu s Tebou na tohle téma končím, protože nemá cenu diskutovat se samozvaně dobrým řidičem co je znalec a „nejlepší“. Začíná se to podobat tématu nafta vs. benzin. ](*,)

Vilda: Nezastávám se, ale ani neodsuzuju, jednu nebo druhou stranu protože jsem si vyzkoušel obě ....

Tohle je snad jediný rozumný názor. =D>

A co se týče motorek, tak každý jezdí tak, jak ho máma vychová. Když si vážím života, budu jezdit rozumě, abych se vrátil vždy pohromadě domů… a ne v penálu.
NEW ACCENT 1,4 16V ELEGANCE CELADON BLUE 10/08
Hyundai Getz 1,1 2006
Hyundai i20 1,2 2012
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od Tringi »

Když kolem někoho proletím 190 km/h, byť s Accentem, tak jej neohrozím až tolik, než když mi v 50 km/h z vedlejší vjede kamion přímo před auto.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Smrťák
**
Příspěvky: 354
Registrován: 10 črc 2011, 21:29

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od Smrťák »

=D> =D> =D> =D>
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od Mexican »

ouzo1 aby sme sa dostali spat na kolaj temy "Vaz nazor na motorkare a kamionaky" s podtitulom, preco mi vadia viac kamionaci ako motorkari, davam krok spat a ospravedlnujem sa ze som podcenil vzdialenost. Nechame to teda na tych 800km denne za volantom kamionu. fajn. Co to ale znamena pre ucastnbikov cestnej premavky ktori su ohrozovani? tato iotazka padla par stran dozadu a minuli sme vela sil aby si vyjasnili to ze kamionaci maju narocnu pracu (kde som netvrdil opak, s tym nazorom suhlasim)

ci je jazda v Accente rychlostou 194 km/h bezpecna, odpoviem vyhybavo. Zalezi kde, kedy a na akom povrchu. Nic som neodpojoval, nic som netunil a tak auto je v podstate seria. Vyrobca zrejme nekonstruuje vedome nebezpecne auto. Rozmaznut sa da aj v 30km/h. Tych 194k/h moze byt prave smrtelne nebezpecnych ak do laveho pruhu v trojpruhu vojde kamion/autobus predbiehajuci dalsi kamion. To je na nemeckych dialniciach zakazane a myslim, ze aj dost kontrolovane. par stran dozadu sme sa bavili o vychodoeuropskych vodicoch.

Napisem to tak - urcite som viacejkrat brzdil zo 120-140 na 80, ako z 160+ na 130. A tak nejak to vnimam aj u rychlikov v passatoch, Eckach, Mondeach a A stvoriek (takej tej najviac zastupenej skupiny osobakov v D)

Ja mma tiez taku svoju sukromnu statistiku (ale vydavam ju za svoj nazor a nie oficialnu vec). Polske a ceske kamiony su v nemecku tie najrychlejsie. resp kedze dialnica je nuda, tak si vzdy trochu cvicim oci citanim SPZ. A ono je tych ceskych a polskych v strednom pruhu dost. Na dvojpruhu ten isty stav. A na tom dvojpruhu staci fakt malo, aby to nejaky polsky gastarbeiter iduci mno.. dost.. napalil do svojho krajana v kamione, ktory predbieha vlecucich sa holandanov & madarov (tam mam pocit, ze oni tu vecne predbiehani)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od Borek »

Vilda-vítej ve FANklubu. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Spajky007
**
Příspěvky: 347
Registrován: 13 úno 2011, 12:36
Bydliště: Praha 9 Vinoř

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od Spajky007 »

podle mě záleží co nebo kdo sedí za volantem nebo řídítkama nemužem odsoudit všechny do jednoho pytle ne. taky jezdim na motorce nebo náklaďákem ale premejšlim u toho ale je fakt že mě většinou více vaděj kaminony který vjedou do kulaťáku a do křižovatky protože jsou velký ale je to to samý jakou autobusáci MHD když jedu santou tak mi to tam šoupne ale když jedu náklaďákem tak pěkně čekaj proto že by to už mohlo bolet onoho řidiče busu toť můj názor. 8)
Hyundai Galloper II 2,5 TDI 4x4 rv.99 186.000 km spotř. 12L/100km prodáno
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 4x4 rv. 06 automat 64.000 km spotř. 9,9-14,5L/100km dle nálady -- a je prodaná
Octavia II Combi 4x4 1,9TDI a další auta
standas
**
Příspěvky: 297
Registrován: 24 bře 2011, 12:55

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od standas »

Já mám řidičák na Céčko HAHAÁ, takže vám v tom udělám jasno:

Chodec: Jdu a auťáci mě serou musím jim dávat přednost a ještě si vozí prdel, kamioňáci mě serou ještě víc a motorkáři jsou magoři, nejhorší jsou ty s vychuchanejma vejfukama.

Motorkář: Všichni jste pomalý mrdky,slimáci. Vodpalte jedu!

Řidič: chodci mě serou, skáčou pod kola, cyklisti ještě horší a kamioňáci jsou největší zmrdi, protože mě zpomalujou a na dálnici se bezohledně předjíždějí, motorkáři ty mě lekaj.

Kamioňák:U auťáku se už ani nerozčiluju, pořád jen troubí, mě to ale rychlejc nejede a když dojedu kamion kterej je pomalejší musím ho předjet, protože bych ztratil sílu a to je to poslední co potřebuju pak bych ucpal celej pravej pruh.....ale vysvětluj to někomu, třeba rozmázlýmu motorkáři
Hyundai i30cw CRDi 66KW hnědá 2011
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Váš názor na motorkáře a kamioňáky??

Příspěvek od Engineer »

=D> =D> =D>
Standas zabil!!! :mrgreen:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“