Navigace v ix35

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
kubad
**
Příspěvky: 221
Registrován: 05 srp 2010, 08:10
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od kubad »

Honza K píše:
karlmarx píše:Prodejce mi nabídl tuto navigaci: CLARION NX 501
Popis tady: http://www.rapid-autohifi.com/store/goo ... primo.html

Nemáte ji už náhodou někdo v autě?
Jaká je spokojenost?
Ahoj mam ji v IX 55 tce a je super. Řeším jen jeden problém. Nevím jak vypnout hlášku "signál GPS ztracen". Je to fakt voprus když rodina v autě spí a já vjedu do tunelu, jsou všichni hned vzhůru. Jinak je fakt dobrá.
jde nastavit hlasitost všech varovných hlášek, případně je úplně vypnout
:hyu: IX55 3,0 V6 Premium +/- 10,5ltr/100km, 64tkm na tachometru 06/2010
New Yaris 1.33 Style Dual VVT-i Multidrive S mé drahé polovičky 01/2012
Reklama
 

Honza K
*
Příspěvky: 41
Registrován: 05 bře 2008, 11:46
Bydliště: Praha východ

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od Honza K »

kubad píše:
Honza K píše:
karlmarx píše:Prodejce mi nabídl tuto navigaci: CLARION NX 501
jde nastavit hlasitost všech varovných hlášek, případně je úplně vypnout
Dík ale to už jsem dávno udělal. ztráta signálu GPS je tam pořád. :oops:
TERRACAN 2.9 MT
SF 2.2.CRDI AT ELEGANCE
IX 55 Premium
Uživatelský avatar
BeaK
*
Příspěvky: 12
Registrován: 12 kvě 2011, 00:11

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od BeaK »

Com cerstva majitelka ix35, mam aj vstavanu navigaciu, ale bohuzial stale tam nie je cestina ani slovencina a ani ziadny manual :-( Ma niekto uz original vstavanu navigaciu v cestine alebo slovencine alebo sa stale taka nedodava ? A vie mi niekto poskytnut manual v jednom z tychto jazykov ?
A ako vam funguje BT ? Ja ked s niekym telefonujem, tak ja pocujem pekne, ale mna pocuju prerusovane, chrci to a nie je mi rozumiet :cry: Mate niekto podobnu skusenost, pripadne viete niekto poradit co s tym ? Je to vec nejakeho nastavenia alebo je to vadne ? Mam iPhone 3.
A posledna otazocka, ked som prvy krat parovala telefon s BT, tak sa mi krasne sparoval a natiahol si telefonny zoznam, ale ked mi niekto vola, tak neviem kto, lebo mena mi neukazuje #-o Vie mi niekto poradit co s tym ? :-k :-k :-k
tpm
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2011, 21:31
Bydliště: Prešov

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od tpm »

Zdar,

nechcem sirit poplasne spravy, ale u predajcu mi bolo povedane za sa "vraj" pracuje na slovenskom, alebo na ceskom jazyku. Kolko z toho bude pravda, asi vie ten nad nami. :- :-k
ix35 Premium 184PS
8,5 l/100km
mirecix35
*
Příspěvky: 13
Registrován: 03 kvě 2011, 18:48

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od mirecix35 »

Uživatelský avatar
BeaK
*
Příspěvky: 12
Registrován: 12 kvě 2011, 00:11

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od BeaK »

A uz si skusal ten upgrade ? Ja s tym nemam ziadnu skusenost a bojim sa, aby som to nejako uplne nezblbla :-k
mirecix35
*
Příspěvky: 13
Registrován: 03 kvě 2011, 18:48

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od mirecix35 »

BeaK píše:A uz si skusal ten upgrade ? Ja s tym nemam ziadnu skusenost a bojim sa, aby som to nejako uplne nezblbla :-k
Ano samozrejme ze ano mal som verziu 4.5 a prepalil som na 4.5.7.2Q1v2 dufam ze bude co najskor novsia verzia a uz aj so slovencinou alebo cestinou :-)
mirecix35
*
Příspěvky: 13
Registrován: 03 kvě 2011, 18:48

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od mirecix35 »

BeaK píše:Com cerstva majitelka ix35, mam aj vstavanu navigaciu, ale bohuzial stale tam nie je cestina ani slovencina a ani ziadny manual :-( Ma niekto uz original vstavanu navigaciu v cestine alebo slovencine alebo sa stale taka nedodava ? A vie mi niekto poskytnut manual v jednom z tychto jazykov ?
A ako vam funguje BT ? Ja ked s niekym telefonujem, tak ja pocujem pekne, ale mna pocuju prerusovane, chrci to a nie je mi rozumiet :cry: Mate niekto podobnu skusenost, pripadne viete niekto poradit co s tym ? Je to vec nejakeho nastavenia alebo je to vadne ? Mam iPhone 3.
A posledna otazocka, ked som prvy krat parovala telefon s BT, tak sa mi krasne sparoval a natiahol si telefonny zoznam, ale ked mi niekto vola, tak neviem kto, lebo mena mi neukazuje #-o Vie mi niekto poradit co s tym ? :-k :-k :-k
Ahoj mam ten isty problem , vies uz nieco nove alebo uz si to vyriesil ??
maroavip
*
Příspěvky: 35
Registrován: 06 bře 2011, 17:52

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od maroavip »

Snažil som sa to niekde nájsť v tejto diskusii, ale sa mi to nepodarilo. Preto sa pýtam. Je možné nejakým spôsobom natiahnuť do navigácie vlastné POI, Route a podobne? Vytvoriť si ich v pohode doma pri počítači, dať na USB, a natiahnuť do GPS-ka v aute, alebo musím sedieť v naštartovanom aute a klikať?
Ide to?
MatoK
*
Příspěvky: 15
Registrován: 04 led 2011, 09:00

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od MatoK »

mna by zaujimalo, kde stiahnut nejaky aktualizacny subor, na tej ich officialne stranke nic nie je...alebo robim niekde chybu?
Uživatelský avatar
schmidke
*
Příspěvky: 99
Registrován: 27 bře 2011, 19:29

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od schmidke »

Dnes mi odislo dotykove ovladanie na navigacii. Vsetky mechanicke tlacitka po stranach isli, ale dotykove ovladanie nic. Nepomohlo ani vypnutie motora a nastartovanie. Uz som bol zufaly, ze pojdem do servisu. Nakoniec pomohlo vypnutie a zapnutie displaya (nie radia/navi, len displaya). Tak len keby niekto mal rovnaky problem, aby vedel, co s tym. :-)
Tucson 1,6 T-GDi 4x4 PREMIUM,7DCT,white,10/2015
ex: ix35 1,7 CRDi STYLE,SMK,NAV,PNM
Uživatelský avatar
jahoy2011
*
Příspěvky: 67
Registrován: 29 dub 2012, 02:30
Bydliště: RBK

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od jahoy2011 »

Navigacia je v anglictine upne prehladna a jednoducha, len to chce trochu si zvyknut (zazil som v slovencine a horsie ovladanie). Co ma trapi je ze cez USB kluc som skusal spustit filmy aj pri zatiahnutej rucnej brzde a neslo to. V navode som sa docital ze filmy sa daju pozerat na navigacii len cez iPod a vystup aux. Ma s tým niekto skusenost ako spustit film?
In Tucson Premium 2.0 CRDi VGT
In I 20 CHIC1.2 B
Off totalka Ix35 Premium a Sonata 2006 Premium
Off Renault Megane Scénic a VW Passat
In BMW 318 D Touring
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od enjoy »

vždyť ti to tam píšou...ipod,AUX.
Prostě žádný "vrazím tam flashku a tradá" se nekoná.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
jahoy2011
*
Příspěvky: 67
Registrován: 29 dub 2012, 02:30
Bydliště: RBK

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od jahoy2011 »

viem citat len chem vediet ci niekto ma stym skusenost cez ipod pustat filmy ide mi o to ci mam zainvestovat do iPodu alebo sa na to vykaslat ak to nefunguje optimalne ale to v navode nepisu tak hladam niekoho kto ma stym skusenost :) citat som nezabudol
In Tucson Premium 2.0 CRDi VGT
In I 20 CHIC1.2 B
Off totalka Ix35 Premium a Sonata 2006 Premium
Off Renault Megane Scénic a VW Passat
In BMW 318 D Touring
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od FISHkaa »

aktuální status Hyundai CZ:
Majitelům vozů Hyundai s originální navigací nabízí Hyundai zdarma českou verzi!! Navštivte jakéhokoli autorizovaného prodejce a nechte si do své stávající navigace nahrát češtinu.
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“