Sluneční clony (přesné) apod.

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od feflo »

Dobry den.

Chtel bych se zeptat, jestli nekdo nemate tip na presne clony (rolety) nebo proste clony pres cele okno na 5-ti dver za rozumnou cenu? Podarilo se mi najit presne clony, ale za cca 3000,- , coz se mi zda pomerne dost, kdyz skoro za tuto cenu jsou folie...

Dekuji.
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Reklama
 

Uživatelský avatar
vlk001
Příspěvky: 7
Registrován: 05 kvě 2011, 17:30
Bydliště: okr.Benešov

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od vlk001 »

Jo asi by to chtělo folie, protože ty skla strašně propouštěji, když svítí sluníčko je to v i20 jak ve skleníku. Písni prosím odkaz na ty clony co jsi našel za tři tisíce.
HYUNDAI i20 - 1,2 57kW, výbava Inclussive Plus, Electric green
PetrT30
*
Příspěvky: 87
Registrován: 19 úno 2011, 21:08

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od PetrT30 »

, protože ty skla strašně propouštěji, když svítí sluníčko je to v i20 jak ve skleníku.
Seděl jsem v Peugeotu 307 kde je extrémě velké přední sklo a říkám všude, že by tam měli rajčata a salátové okurky ráj. :mrgreen:
i20 Inclusive Plus 1,4 - 5 st. manuál, Dark Grey, ESC+TCS - najeto cca 55000 - kravál v kabině stále k nevydržení :-) = tohoto auta jsem se šťastně zbavil!!!!
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od feflo »

vlk001 píše:Jo asi by to chtělo folie, protože ty skla strašně propouštěji, když svítí sluníčko je to v i20 jak ve skleníku. Písni prosím odkaz na ty clony co jsi našel za tři tisíce.
Nasel jsem je tady (a asi nikde jinde...) : http://tuning.autodoplnky.cz/protislune ... smid-7250/
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Uživatelský avatar
koloman.brutus
**
Příspěvky: 358
Registrován: 24 dub 2009, 16:39
Bydliště: Prešov

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od koloman.brutus »

Tie clony su perforovane ako nalepena reklama na skle v autobuse? Ak ano tak to nie je najprijemnejsi pohlad smerom von, To by som siel skor do folii za tych cca 3000Kc s cistym vyhladom.
R.I.P. Opel ASCONA 1,6D 40kW (r.v 1985)
HAIL to new Hyundai i20 1,2 DOHC 57kW/77HP (model Kappa) - Berry Red
58 000km - motoricka porucha ziadna
PetrT30
*
Příspěvky: 87
Registrován: 19 úno 2011, 21:08

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od PetrT30 »

i20 Inclusive Plus 1,4 - 5 st. manuál, Dark Grey, ESC+TCS - najeto cca 55000 - kravál v kabině stále k nevydržení :-) = tohoto auta jsem se šťastně zbavil!!!!
Uživatelský avatar
koloman.brutus
**
Příspěvky: 358
Registrován: 24 dub 2009, 16:39
Bydliště: Prešov

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od koloman.brutus »

Tak toto na soferovanie neodporucam. Tieto sietky aspon u mna znacne komplikuju vyhlad na zadnych oknach kde je taka clona s motivom rybky.
R.I.P. Opel ASCONA 1,6D 40kW (r.v 1985)
HAIL to new Hyundai i20 1,2 DOHC 57kW/77HP (model Kappa) - Berry Red
58 000km - motoricka porucha ziadna
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od feflo »

koloman.brutus píše:Tak toto na soferovanie neodporucam. Tieto sietky aspon u mna znacne komplikuju vyhlad na zadnych oknach kde je taka clona s motivom rybky.
...a na co potrebujes vyhled zadnimi okny...? Alespon ja se na boky divam prednimi (treba pri vyjizdeni na hlavni) a dozadu zpetnymi zrcatky (pouzivam jen bocni - vnitrni mam vytocene nahoru, at mne nerusi - ale to je muj "problem")... zadni bocni okna jsem snad v zivote nepouzil (nejsem sova...).
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Tichtach
*
Příspěvky: 21
Registrován: 18 črc 2010, 19:19
Bydliště: BA

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od Tichtach »

Zvlastne.
Mna sa tiez raz jeden typek spytal, ci mu chcem povedat, ze sa za jazdy pozeram do spatneho zrkadla. Ved to sa pouziva len pri cuvani.
Mne by vadilo ak by som nevedel co mam za sebou. Samozrejme, ak tu moznost mam.
Uživatelský avatar
koloman.brutus
**
Příspěvky: 358
Registrován: 24 dub 2009, 16:39
Bydliště: Prešov

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od koloman.brutus »

feflo píše:
koloman.brutus píše:Tak toto na soferovanie neodporucam. Tieto sietky aspon u mna znacne komplikuju vyhlad na zadnych oknach kde je taka clona s motivom rybky.
...a na co potrebujes vyhled zadnimi okny...? Alespon ja se na boky divam prednimi (treba pri vyjizdeni na hlavni) a dozadu zpetnymi zrcatky (pouzivam jen bocni - vnitrni mam vytocene nahoru, at mne nerusi - ale to je muj "problem")... zadni bocni okna jsem snad v zivote nepouzil (nejsem sova...).
Je kopec takych situacii a najcastejsia je pri cuvani na parkovisku v nejakom superhyper obchode. Spatne zrkadla su Ti na nic nakolno nevidis prechadzajuce auto. Cez predne okna sa pozerat dozadu nie je ziadna vyhra aj ked niekedy sa to da. Najjednoduchsie je otocit hlavu o cca 90 stupnov a pozriet sa cez zadne okno ci je nejake auto za mnou v pohybe. Dalsie situacie su podobne.

A ak nepotrebujes vyhlad cez zadne okna tak si ich komplet zneprehladni a nemusis kupovat slnecnu clonu! A mas to lacnejsie.
R.I.P. Opel ASCONA 1,6D 40kW (r.v 1985)
HAIL to new Hyundai i20 1,2 DOHC 57kW/77HP (model Kappa) - Berry Red
58 000km - motoricka porucha ziadna
feflo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2009, 09:32
Bydliště: Ostrava

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od feflo »

...kompletne znepruhlednit je nechci kvuli detem, ale zase to potrebuji zaridit tak, aby na ne nepalilo slunko. Mne osobne (coby ridici) je uplne jedno, co je vzadu (myslim v aute, ne za autem - to mi 1 samozrejme neni...). Odvykl jsem se tam divat primo, protoze jsem vice, nez 10 let jezdil pickupy (couvam o to opatrneji)... Ale jde mi prave o ty deti a taky o to, ze nemam tovarnu na penize, takze hledam ...nejlepsi kompromis...
Hyundai i20 1,4 Style Red
Pred tím : Škoda 120 L (37 kW), Škoda Felicia 1,3 Atlanta benzin (50 kW)...(pracovně Mitsubishi L-300, Volha, Škoda 125 L, Favority, Felicie, Avia Furgon...)
..."Helejte se, ze mně blbce neuděláte - ja uz blbec sem"...
Uživatelský avatar
koloman.brutus
**
Příspěvky: 358
Registrován: 24 dub 2009, 16:39
Bydliště: Prešov

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od koloman.brutus »

Za mna kompromis nie je. Jednoznacne folie namiesto tych slnecnych clon. Deti mas starsie alebo este male? Pytam sa lebo male deti zvyknu taketo veci trhat a skusat co to vydrzi.

Este prikladam prvy cennik autofolii co som nasiel na SVK kde za 130€ dostat autofolie, co sa cca zhoduje z CZK za slnecne clony

http://www.suntek.sk/autofolie-cennik.html
R.I.P. Opel ASCONA 1,6D 40kW (r.v 1985)
HAIL to new Hyundai i20 1,2 DOHC 57kW/77HP (model Kappa) - Berry Red
58 000km - motoricka porucha ziadna
PetrT30
*
Příspěvky: 87
Registrován: 19 úno 2011, 21:08

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od PetrT30 »

Ty folie se po nějaké době obrousí (poškrábou) ať chceš nebo ne.
Za mě ty sundávací [-X =D>
i20 Inclusive Plus 1,4 - 5 st. manuál, Dark Grey, ESC+TCS - najeto cca 55000 - kravál v kabině stále k nevydržení :-) = tohoto auta jsem se šťastně zbavil!!!!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od Hardcam »

Proc by se mely folie obrousit a poskrabat? Mels je nekdy?
Obdivuju ty, co dokazi jezdit bez folii, pro me je to navykova zalezitost a uz jsem si overil i jejich praktickou cast - tedy rozbiti okna.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
koloman.brutus
**
Příspěvky: 358
Registrován: 24 dub 2009, 16:39
Bydliště: Prešov

Re: Sluneční clony (přesné) apod.

Příspěvek od koloman.brutus »

PetrT30 píše:Ty folie se po nějaké době obrousí (poškrábou) ať chceš nebo ne.
Za mě ty sundávací [-X =D>
Po 5 rokoch pouzivania na bratovom aute ani naznak poskraania alebo obrusenie aj ked nechapem, co si myslel tym obrusenim. Mozno mas zlu skusenost z foliami ktore boli na trhu pred 20 rokmi. Novodobe folie to je uz ina kava.
R.I.P. Opel ASCONA 1,6D 40kW (r.v 1985)
HAIL to new Hyundai i20 1,2 DOHC 57kW/77HP (model Kappa) - Berry Red
58 000km - motoricka porucha ziadna
Odpovědět

Zpět na „i20 Interiér“