el. okno lanko

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
whoode
**
Příspěvky: 186
Registrován: 17 zář 2010, 21:41

el. okno lanko

Příspěvek od whoode »

zdravim dneska se mi pokazilo el otevirani okna vyskocilo lanko a zamotalo se do motorku, kdyz jsem to rozdelal pochopil jsem kde co by melo byt, ale problem je, ze to lanko nemozu dostat zpet do tech kolecek... je na to nejaky figl? nebo se to tam proste musi nasilim narvat? Diky
Hyundai Accent r.v. 2002 1,3litru 63kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: el. okno lanko

Příspěvek od black_sheep »

nejspíš se ti něco posralo - protože to lanko mi nikdy nevyskočilo dokud bylo vše ok (už jsem to řešil na různých hyundaiích hodněkrát - všude to je stejné). pokud se ti to povede namotat tak zjistíš že tam bude ulomený například plastový vedení nebo to kolečko a po chvíli to zase vyskočí, takže mrkni jestli mám pravdu a něco tam skutečně chybí nebo je poškozené a pokud ano pak je nejlepší sehnat z jiného auta funkční celé vedení včetně motorku (celé to je jeden poměrně složitý díl) a během 10 minut to vyměnit (asi 7 šroubů to bylo?).
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
whoode
**
Příspěvky: 186
Registrován: 17 zář 2010, 21:41

Re: el. okno lanko

Příspěvek od whoode »

o doufam ze to jen vyskociilo, a jde to teda cely vytahnout? Navlict tak lanko a pak to tam hodit z5?
Hyundai Accent r.v. 2002 1,3litru 63kw
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: el. okno lanko

Příspěvek od Farrael »

Navinout to jde. Sám jsem ho s kamarádem měnil, když lanko zarezlo kouslo se a prasklo. Vyměnil jsem ho tehdy zde podle návodu pomocí brzdového lanka na kolo. Je s tím trochu práce, ale zvládneš to. Otázka ale je jestli opravdu není něco poškozeného jak píše Black. Samo od sebe by nemělo vyskočit pokud není poškozené to lanko. Návod najdeš někde na foru po chvilce hledání ;-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
whoode
**
Příspěvky: 186
Registrován: 17 zář 2010, 21:41

Re: el. okno lanko

Příspěvek od whoode »

no tak je tam praskla ta vrchni kladka, jde vymenit jen to kladka?
Hyundai Accent r.v. 2002 1,3litru 63kw
Uživatelský avatar
pilatii
*
Příspěvky: 25
Registrován: 27 úno 2010, 18:59
Bydliště: Skalica

Re: el. okno lanko

Příspěvek od pilatii »

Mám komplet celý mechanizmus na šoférove okno keby bol záujem ;-)
Hyundai Accent 1.5 GLS, 1996 zelený
whoode
**
Příspěvky: 186
Registrován: 17 zář 2010, 21:41

Re: el. okno lanko

Příspěvek od whoode »

diky, ale ja potrebuju na spolujezcovo a na LC..
Hyundai Accent r.v. 2002 1,3litru 63kw
-G-E-R-O-J-
*
Příspěvky: 37
Registrován: 08 črc 2010, 10:45

Re: el. okno lanko

Příspěvek od -G-E-R-O-J- »

pilatii : 0917 360 113 urgentne sa mi prosim ozvi kvoli tomu oknu :D staci prezvonit
Hyundai Accent 96, 1,5 12V
Odpovědět

Zpět na „Accent - Elektroinstalace“