Svíčky porádííí někdo???? typ NGK

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
KarelM
*
Příspěvky: 26
Registrován: 02 srp 2006, 15:33
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od KarelM »

2 Grafx:

Díky za zjištění a zkušenosti. Mám tam taky Champion a tak už přemýšlím o výměně za ty Bošky :D
Co vím ale určitě je, že na stávajících pneumatikách Kumho dojezdím jen letošní léto a jdou pryč. Jak už jsi psal, já taky cítím každý větší náraz větru (a teď fouká opravdu pěkně) a ani na mokru to není ono... Jinak Kumho dávají jen do vozů pro Evropu, do US dávají Michelin - asi ví, proč...
Exciting Blue Elantra sedan 1.6 GL, 2006
Reklama
 

grafx

Příspěvek od grafx »

KarelM píše:2 Grafx:

Díky za zjištění a zkušenosti. Mám tam taky Champion a tak už přemýšlím o výměně za ty Bošky :D
Co vím ale určitě je, že na stávajících pneumatikách Kumho dojezdím jen letošní léto a jdou pryč. Jak už jsi psal, já taky cítím každý větší náraz větru (a teď fouká opravdu pěkně) a ani na mokru to není ono... Jinak Kumho dávají jen do vozů pro Evropu, do US dávají Michelin - asi ví, proč...
Takze ti to taky plave... :(
Vcera jsem byl v servisu (autorizovany "H"servis), trochu jsem se poptal. Pry ty Kumha opravdu nic moc..., pry pouzivaji docela mekou smes a tvar a vyvazeni taky nic moc. Byli kupodivu moooc ochotni, chlapek semnou sedl do auta, projel si ho po dalnici, pak zvedl na zvedaku, zkontroloval napravy a pneumatiky a zitra tam jedu na prevazeni (pry to udelaji v zaruce i kdyz ta se pry na to nevztahuje...) Tak uvidim... Kazdopadne taky uvazuji o zmene pneumatik... :evil:
Jo a jeste neco - jedes na sraz?
(Sorry, vim ze to neni o svickach... takze dalsi prizpevky k tomuto tematu do vedlejsiho vlakna... 8) )
Uživatelský avatar
adys
*
Příspěvky: 99
Registrován: 24 bře 2006, 03:44
Bydliště: KOREA

Příspěvek od adys »

Ty wogo..............Poradíte ještě někdo????Mám tam ty Bošky prubnout?????Dík
Lantra 1994 ...1,5MPI...G4DJ
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

grafx píše:
ivan píše:
Topek2 píše:to zlepšení na Boškách je u mě docela citelné,jak v akceleraci tak celkový chod motoru.Jen ta cena mi neladí,u nás v Bosch 560,- za sadu( samozřejmě bez montáže) :lol: ale stálo to zato :twisted: BEAST IN KOREA
Tento typ u nás na domažlicku pořídíš za 85kč bez daně!! :shock:
Nevím kam chodíte na ty ceny!! :roll:
A to je presne 101,15 Kč s DPH, zaokrouhleno na 101Kč, celkem tedy 404,- Kč :D.... Ivane, v Prerove mame stejny ceny :) :) :)
Aspoň někde!! :D :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše:
grafx píše:
ivan píše: Tento typ u nás na domažlicku pořídíš za 85kč bez daně!! :shock:
Nevím kam chodíte na ty ceny!! :roll:
A to je presne 101,15 Kč s DPH, zaokrouhleno na 101Kč, celkem tedy 404,- Kč :D.... Ivane, v Prerove mame stejny ceny :) :) :)
Aspoň někde!! :D :wink:
v liberci v autobados je cena stejna! 84,80kc bez DPH by vocko :wink:
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Topek2 »

tak to mám asi nějaký luxusní kousky :lol: ,ruční práce :wink:
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“