Řemen alternátoru Sonata 96 2.0 16V

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Larry
*
Příspěvky: 17
Registrován: 11 bře 2011, 00:04

Řemen alternátoru Sonata 96 2.0 16V

Příspěvek od Larry »

Ahoj, potřebuji vyměnit řemen k alternátoru a není na něm už vidět, jaké jsou rozměry. Můžete mi prosím poradit, jaký typ mám objednat? Děkuju!!

A druhý dotaz, je ještě v Hloubětíne v Praze doktor přes Hyundaie? Byl jsem několik měsíců v amerikáně a teď musím dát autíko do kupy...
Reklama
 

slimák
Příspěvky: 7
Registrován: 01 pro 2010, 16:32

Re: Řemen alternátoru Sonata 96 2.0 16V

Příspěvek od slimák »

Tož,není snadné nekdy se strefit do správneho rozměru řemene.Nevím,jak u sonáty 96 2.0 16V,ale u moji soničky NF jsem to skoušel u auto Kely a Elite,ale nepochodil jsem.Každý nabízel řemen jiných rozměrů a rúzneho počtu žlábku na řemeni(4nebo 5).Údaje z malého techničáku zřejmě nebyli dostačující.Tak jsem se obrátil přímo na Hyundai servis.CHlápek si na počítači v databázi podle VIN-u našel múj vůz a nabídl mi kliňak,kterí sedí rozměrovo na 100%.(Tedy aspoň doufám,vozím ho jako rezervu)
Malá třešnička na konec.Klinový řemen stál cca 1700Kč.
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Řemen alternátoru Sonata 96 2.0 16V

Příspěvek od Hujer »

Larry píše:Ahoj, potřebuji vyměnit řemen k alternátoru a není na něm už vidět, jaké jsou rozměry. Můžete mi prosím poradit, jaký typ mám objednat? Děkuju!!

A druhý dotaz, je ještě v Hloubětíne v Praze doktor přes Hyundaie? Byl jsem několik měsíců v amerikáně a teď musím dát autíko do kupy...
Jestli mas na mysli toho u plaveckeho bazenu,tak je! ;-)
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Odpovědět

Zpět na „SONATA“