Centrální zamykání se mi zbláznilo

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Zamčeno
Plastic
Příspěvky: 9
Registrován: 10 črc 2008, 17:42

Centrální zamykání se mi zbláznilo

Příspěvek od Plastic »

Zdravím,mám trošku nenormální problém..Mám Hyundai coupé 1999,mám centrální zamykání na DO a najednou mi přestalo fungovat..Auto prostě nejde zamknout a nejhorší je že nejde zamknout ani klíčem..Baterky v DO jsou nové a DO to ani nemůže být,neboť vždy když jsem seděl v autě,a zamkl jsem zevnitř auta ručně dveře od spolujezdce,tak se mi automaticky zamkli dveře od řidiče..Nyní když zamknu zevnitř dveře od spolujezce dveře od řidiče zůstanou odemčené,ale když jen zastrčím klíč do zapalování dveře od řidiče se zamknou a centrál funguje,samozdřejmě ale DO nefunguje,protože když je klíč v zapalování tak DO by správně fungovat nemělo..A teď perlička..............Přes den mi všechno funguje jak má,přes DO zamykám a odemykám bez problému a večer to přestane fungovat..Už týden parkuju před barákem s úplně odemčeným vozem a jsem dost nevyspalý..Můj pocit je takový,že když mi to přestane fungovat,tak to vypadá,jako by tam nešel proud,jenže nevím kde mám hledat v autě přímač DO,nebo řídící jednotku centrálu..Poraďte prosím
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Centrální zamykání se mi zbláznilo

Příspěvek od mirpie »

a je nutný kvůli tomu zakládat nové téma, když je to tady x-krát??? Zamykám, pak mažu.
použit tlačítko HLEDAT
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Zamčeno

Zpět na „COUPE 1G“