4x4

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Lukas Zapletal
*
Příspěvky: 46
Registrován: 15 kvě 2011, 11:26

4x4

Příspěvek od Lukas Zapletal »

Chci se zeptat možná blbá otázka ale když nevím rači se zeptám.Mám auto chvilku a zapadl jsem sním ,dal jsem 4X4 a hrabalo jedno potom obě zadní ale předek nic čím to ?????????je možne že to je tím válečkem co tam běhá jak sem tady na četl nebo čím :cry:
Ale když sem couval z vozíkem do kopce tak se mě zdálo že předek podhrábl tak fakt nevím jak to je.DÍK všem za radu
Reklama
 

rootmira
*
Příspěvky: 31
Registrován: 26 pro 2010, 11:46

Re: 4x4

Příspěvek od rootmira »

Noo
především zjisti jestli to zapíná , nebo ne ..
já měl problém s memránou ...ta je na přední nápravě ..jednou to seplo ,,, jindy ne ...
od tý doby mám pokoj ...
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: 4x4

Příspěvek od kuschall »

Jak říká kolega vlez pod auto a ať ti někdo zapne předek a koukej zda se vysune na tom válečku na předku takovej bazmekt, jinak rozebrat
Lukas Zapletal
*
Příspěvky: 46
Registrován: 15 kvě 2011, 11:26

Re: 4x4

Příspěvek od Lukas Zapletal »

kuschall píše:Jak říká kolega vlez pod auto a ať ti někdo zapne předek a koukej zda se vysune na tom válečku na předku takovej bazmekt, jinak rozebrat
Kouknu :)
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: 4x4

Příspěvek od kuschall »

Tak se připojuji do zástupu k těm kterým nejde připojit předek a to sem zjistil včera v bahně na Šumavě, a teďka nevím co stím, potřebuju radu
Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x4

Příspěvek od Maxik-rbk »

No...tak já mám ten stejný problém. Auto mam asi 3 měsíce a když jsem to kupoval tak to fungovalo, to jsem si 100% jistej. Dneska když jsem s dětma jel hledat někam sníh, že budem sáňkovat, tak jsem se jen tak tak dostal k jedný horský chatě a řikám si...to mam ale napiču gumy. Jak se sem pro boha dostali s těma osobákama... Hm po chvilce zkoušení na parkovišti vyšlo najevo, že předek se nezapne ani boha. Tak že ty gumy zas tak špatný nejsou, když brácha tam pomalu nemohl dostat pajero kde mu 4x4 funguje pořádně. Co s tim? Potřebuju to vyřešit dost urgentně a do servisu se mi s tim moc nechce...
Kde najdu ten podtlakovej váleček co má být na nápravě?
A podtlak jede tedy od altiku?
Díky za radu...
Naposledy upravil(a) Maxik-rbk dne 18 pro 2011, 20:15, celkem upraveno 1 x.
Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x4

Příspěvek od Maxik-rbk »

Jo a teď jsem mluvil s klukem, kterej dnes řešil stejnej problém na Pajeru a prej to byly ty ventilky co jsou na pravým podběhu...
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: 4x4

Příspěvek od kuschall »

No já sem to už rozebral a mambrána je jak nová, no a když už sem rozebíral tak sem přišel na to že tam sou v prdeli silembloky, je to na palici
Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x4

Příspěvek od Maxik-rbk »

A kvuli tem silentblokum to nefunguje? Ja mam sice garaz, ale nic moc. Je mala a ja se pod to nevejdu:) tak ze zejtra ke kamosovi a uvidime.
Btw: kde je ten vehement co to pripojuje? Kdyz mam jen zaplej klicek abych to slysel co to dela, tak zapnu 4x4h a zespoda slysim zvuk jako nejakyho elektromotorku a kdyz to dam zpet, tak taky a cvaknuti.
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: 4x4

Příspěvek od kuschall »

No to je slišet co se týče elekktriky, ale nezasouvá vidlička v dyfu a je to na přední nápravě takovej váleček s prachovkou
Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x4

Příspěvek od Maxik-rbk »

Hmmm tak to je velka parada. Da se to nejak opravit? Vubec netusim jak to vypada. Jsem sice automechanik, ale uz to deset let nedelam a takovy auta jsme tam nikdy nemeli. Vubec s tim nemam zkusenost. No to by me jeblo ted v ty kose se pod tim valet ve studeny garazi:(
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: 4x4

Příspěvek od kuschall »

No většinou praskne ta membrána a utíká podtlak
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: 4x4

Příspěvek od oltcitak »

Hosi no ? priciny nefunkcnosti: solenoidy,membrana vo valci,zaradovaci motorcek v pridavke.,spatny podtlakovy ventil,vyveva. tak hladajte ... :mrgreen:
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: 4x4

Příspěvek od kuschall »

No řek si to dědku přesně
Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x4

Příspěvek od Maxik-rbk »

No chlapi to néé. Takhle redukci to přiřadí, ale předek nejede. Mě jen fascinuje, že to všechno vypadá jak nový a dokáže se to takhle posrat. Já se obávám, že to bude ten vehement na nápravě, ale u sebe v garáži se k tomu ani nedostanu a nesundám ani ten dekl co je pod motorem, abych viděl kde to vůbec je. Pokud to bude ono, dá se ta membrána něčim nahradit? Přece to nebudu kupovat nový, to me bytná rovnou zavraždí, když jsem dal před měsícem 15 holí za gumy.
A vánoce k tomu.
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“