4x4

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Leos2
*
Příspěvky: 64
Registrován: 17 lis 2009, 18:02
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: 4x4

Příspěvek od Leos2 »

kuschall píše:No jestli máš stálej pohon 4x4 tak to zjistíš snadno si myslím musí se vše točit .kardanka a poloosy a nebo se předek připojuje pouze při prokluzu
já to dám asi znova na zvedák a buduse koukat co to dělá.... nikde jsem ni nevyčetl na jakém principu tu funguje

Ivane vakt to nevíš ? to je asi poprvé a naposled...
Hyundai Terracan 2006 , předtím Hyundai H-1 Starex 4x4
Reklama
 

Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: 4x4

Příspěvek od kuschall »

Leoši máš snad jedinej v republice nejhezčí auto tak se vyser na pokusy a jezdi na zadek a uvidíš jak se ti uleví
zapa
*
Příspěvky: 27
Registrován: 28 čer 2011, 15:44

Re: 4x4

Příspěvek od zapa »

kuschall píše:Leoši máš snad jedinej v republice nejhezčí auto tak se vyser na pokusy a jezdi na zadek a uvidíš jak se ti uleví
mě už to sere :cry: :cry: :cry: zapnu 4x4L A HRABE MI JEN JEDNO KOLO CO TÍM?AUTO JDE DO POMALA.
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: 4x4

Příspěvek od Radim Paták »

Bohužel(pro mne teda bohudík!) mne tato závada zatím nepotkala, takže ti neporadím... :-k
Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x4

Příspěvek od Maxik-rbk »

zapa píše:
kuschall píše:Leoši máš snad jedinej v republice nejhezčí auto tak se vyser na pokusy a jezdi na zadek a uvidíš jak se ti uleví
mě už to sere :cry: :cry: :cry: zapnu 4x4L A HRABE MI JEN JEDNO KOLO CO TÍM?AUTO JDE DO POMALA.
No 4x4L jde do pomala to je jasny bo je to redukce. Ale ze hrabe jen jedno kolo, v tom pripade se nepripina predek a vzadu hrabe jen to odlehceny kolo bo to zatizenejsi prez diferak stoji. Uzaverku to nema a nebo je vypla potazmo nefunkcni.
zapa
*
Příspěvky: 27
Registrován: 28 čer 2011, 15:44

Re: 4x4

Příspěvek od zapa »

Maxik-rbk píše:
zapa píše:
kuschall píše:Leoši máš snad jedinej v republice nejhezčí auto tak se vyser na pokusy a jezdi na zadek a uvidíš jak se ti uleví
mě už to sere :cry: :cry: :cry: zapnu 4x4L A HRABE MI JEN JEDNO KOLO CO TÍM?AUTO JDE DO POMALA.
No 4x4L jde do pomala to je jasny bo je to redukce. Ale ze hrabe jen jedno kolo, v tom pripade se nepripina predek a vzadu hrabe jen to odlehceny kolo bo to zatizenejsi prez diferak stoji. Uzaverku to nema a nebo je vypla potazmo nefunkcni.
no co sem četl tak uzávěrku terracan nemá jak zjistit příčinu toho proč se to nezapíná (ten předek)
Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x4

Příspěvek od Maxik-rbk »

Myslim ze bude stacit si precist celou tuhle diskusi. Me to taky nefungovalo a byl v riti ten podtlakovej radic predku. Je to na predni naprave zepredu na pravy strane na nohavici.
Doporucuji koupit novej bohuzel jedine original. Na muj vuz za cca 2800,-
Prace tak na 20-30minut i s krytem pod motorem.
zapa
*
Příspěvky: 27
Registrován: 28 čer 2011, 15:44

Re: 4x4

Příspěvek od zapa »

Maxik-rbk píše:Myslim ze bude stacit si precist celou tuhle diskusi. Me to taky nefungovalo a byl v riti ten podtlakovej radic predku. Je to na predni naprave zepredu na pravy strane na nohavici.
Doporucuji koupit novej bohuzel jedine original. Na muj vuz za cca 2800,-
Prace tak na 20-30minut i s krytem pod motorem.
to musím první kopupit a vyměnit abych zjistil jestli je to tím.nebo si to mám přečíst a potom se ptát?
Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x4

Příspěvek od Maxik-rbk »

zapa píše:
Maxik-rbk píše:Myslim ze bude stacit si precist celou tuhle diskusi. Me to taky nefungovalo a byl v riti ten podtlakovej radic predku. Je to na predni naprave zepredu na pravy strane na nohavici.
Doporucuji koupit novej bohuzel jedine original. Na muj vuz za cca 2800,-
Prace tak na 20-30minut i s krytem pod motorem.
to musím první kopupit a vyměnit abych zjistil jestli je to tím.nebo si to mám přečíst a potom se ptát?
No levnejsi bude, si to nejdriv precist:)
Pokud ti to nepomuze pak se ptat a zkoumat na aute. Kupovat az nakonec az bude jistota cim to je.
zapa
*
Příspěvky: 27
Registrován: 28 čer 2011, 15:44

Re: 4x4

Příspěvek od zapa »

Maxik-rbk píše:
zapa píše:
Maxik-rbk píše:Myslim ze bude stacit si precist celou tuhle diskusi. Me to taky nefungovalo a byl v riti ten podtlakovej radic predku. Je to na predni naprave zepredu na pravy strane na nohavici.
Doporucuji koupit novej bohuzel jedine original. Na muj vuz za cca 2800,-
Prace tak na 20-30minut i s krytem pod motorem.
to musím první kopupit a vyměnit abych zjistil jestli je to tím.nebo si to mám přečíst a potom se ptát?
No levnejsi bude, si to nejdriv precist:)
Pokud ti to nepomuze pak se ptat a zkoumat na aute. Kupovat az nakonec az bude jistota cim to je.
zdarec panové dnes chci vlézt pod auto a oskoušet to tak kdyby tu někdo kolem 5 byl kdybych se potřeboval zeptat nebo pokud by mě někdo poslal číslo abych mu mohl zavolat budu vděčny. :hyu:
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: 4x4

Příspěvek od kuschall »

Já toho moc nevím ale zkus 602464903 znova opakuji sou tady daleko daleko zkušenější
zapa
*
Příspěvky: 27
Registrován: 28 čer 2011, 15:44

Re: 4x4

Příspěvek od zapa »

kuschall píše:Já toho moc nevím ale zkus 602464903 znova opakuji sou tady daleko daleko zkušenější
Děkuji za informace po tel :D tak hadička nasávala potlak tam je ale membrána se nehne ale je zajímavé že sem povolil jeden šroub od toho jak drží celý ten obal jak v tom je membrána koleka to pustil a ono se to na tom jednom šroubu pohlo. chápe te mě co myslím nebo to blbě popisuju :D
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: 4x4

Příspěvek od kuschall »

Já sem to moc nepochopil- jako že se to rozhejbalo?
zapa
*
Příspěvky: 27
Registrován: 28 čer 2011, 15:44

Re: 4x4

Příspěvek od zapa »

kuschall píše:Já sem to moc nepochopil- jako že se to rozhejbalo?
ne nejde to.kde mám koupit tu membránu tady ju někdo kupoval za 2700 kde to bylo?
Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x4

Příspěvek od Maxik-rbk »

zapa píše:
kuschall píše:Já sem to moc nepochopil- jako že se to rozhejbalo?
ne nejde to.kde mám koupit tu membránu tady ju někdo kupoval za 2700 kde to bylo?
To jsem byl ja. Bohuzel se neda sehat replika, aspon me se to nepovedlo, tak original Hyundai. Potrebujou VIN. Aby objednali presne pro to auto. Rikala mi ze to stoji od 27-58 nebo tak nejak. Objednaval jsem to v Cesky Lipe protoze je mam nejbliz a do 24h jsem to mel.
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“