Nová koupě coupe ..

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

MartinVacek
*
Příspěvky: 11
Registrován: 01 lis 2011, 08:24

Re: Nová koupě coupe ..

Příspěvek od MartinVacek »

ojzy píše:Ne srandu si nedělám.. Chtěl sem 2.0, černej, v kůži a automatickou klimošku :) to tady fakt neseženeš;) navíc to už mám domluvený a dostanu k tomu i ty chromovaný kola a slevu. Do toho ten displej se mi dost líbí. Vnitřek má dobře udržovanej a ty kožený sedačky sou zachovalý, hodně co sem koukal tak je nemaj v takovýmhle stavu:) Jinak dík za názory
Cau..nevim co tim peknym displejem myslis,ale predpokladam ze to radio Pioneer...taky ho mam v aute,takze jedina vec co me na nem sere je ze se neda oddelat predni panel....takze kazdej den kdyz jdu k autu tak se modlim aby to radio tam bylo....tohle radio neni prece jen za 6000 ale za 12...takze nektere nenechavce to urcite jednou donuti prasknout ti okynkem cihlu...
Reklama
 

ojzy
Příspěvky: 7
Registrován: 28 pro 2011, 17:27

Re: Nová koupě coupe ..

Příspěvek od ojzy »

MartinVacek píše:
ojzy píše:Ne srandu si nedělám.. Chtěl sem 2.0, černej, v kůži a automatickou klimošku :) to tady fakt neseženeš;) navíc to už mám domluvený a dostanu k tomu i ty chromovaný kola a slevu. Do toho ten displej se mi dost líbí. Vnitřek má dobře udržovanej a ty kožený sedačky sou zachovalý, hodně co sem koukal tak je nemaj v takovýmhle stavu:) Jinak dík za názory
Cau..nevim co tim peknym displejem myslis,ale predpokladam ze to radio Pioneer...taky ho mam v aute,takze jedina vec co me na nem sere je ze se neda oddelat predni panel....takze kazdej den kdyz jdu k autu tak se modlim aby to radio tam bylo....tohle radio neni prece jen za 6000 ale za 12...takze nektere nenechavce to urcite jednou donuti prasknout ti okynkem cihlu...
Jo už sem nad tím přemýšlel.. udělám si přes to nějakou krytku kterou to rádio budu zakrývat:) a budu se modlit ať to nějakej čorkař nezahlídne :D
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Nová koupě coupe ..

Příspěvek od LiberaleMiguel »

to si pis, ze kdyz tam budes mit tu krytku tak ta cihla tim oknem poleti o to drive :D
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Nová koupě coupe ..

Příspěvek od black_sheep »

LiberaleMiguel píše:no tvuj boj, ja bych auto za 180k nalitanyma nebral :D

Kdo ma na auto 90k, tak urcite enbude ani pokukovat po necem z V6 pod kapotou :D
já za auto nedám ani 90 a chci V6 (mondeo).

se spotřebou a náklady problém nemám, nic nemůže jezdit za víc než moje coupé (najel jsem hodne, a ještě mnohem víc jsem do něj nasypal - celé další coupé GK za ty roky). takže pravidlo v tom nehledej. :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“