Potahy do matrixe

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
dorach
Příspěvky: 9
Registrován: 05 led 2008, 16:06

Potahy do matrixe

Příspěvek od dorach »

Vážení kolegové a kolegině,
tak jsem se stal možná i díky tomuto fóru majitelem nového Matrixe. Neodolal jsem nabídce Premium a šel do provedení 1,5CRDI VGT. Svůj díl na tom má i prodejce p. Háša - Bohušovice n/O. S takovým perfektním a profesionálním přístupem jsem se ještě nesetkal. Prosím o radu, kdo má zkušenosti s autopotahy. Projel jsem Internet. Nabídek je dost, ale mne zajímá praktická stránka věci, t.j. kdo má jaké zkušenosti s výrobci a prodejci. Eventuelně kdo reaguje rychle, zašle vzorník látek a v neposlední řadě také, jak potahy po nějaké době vypadají. Na internetu všichni své výrobky vychvalují a výsledek je někdy žalostný. Děkuji za Vaší radu a eventuelní postřehy.
Reklama
 

Pitbul

Příspěvek od Pitbul »

Gratulujem ti k novemu autičku. Najlepšie a najkvalitnejčie poťahy vyraba fi. MAD www.autopotahy.sk. Strihy su robene spresnosťou na mm.
Ceny su vyšie ale kvalita je jedinečna. Koža, latka, rôzne kombinacie.
Jedna chybyčka je že nevyrabaju na všetky modely, tak sa treba informovať.
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Já bych řekl že to na těch stránkách http://www.autopotahy.sk je přímo čalounění sedaček a né autopotahy, které se dají běžně navlékat na sedačky. Já mám od téhle firmy http://www.abena-autopotahy.sk už třetím rokem a nemůžu si stěžovat, vybral jsem si vzor, látku a nechal poslat domu kousky na ukázku. :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Na www.autopotahy.cz to jsou Vipe opravdu potahy a jak píše Pitbul,vypadají velice dobře(i materiál).Má je v autě Stoobi. :wink: Zrovna včera jsem s ním mluvil-snad se nebude zlobit,když sem dám fotku jeho sedadla. ObrázekKombinace kůže,střed je látka. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Tak to se omlouvám. :cry: Vypadají fakt dost dobře že kopírujou tvar sedaček. :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
pavel11
*
Příspěvky: 49
Registrován: 03 led 2007, 16:34
Bydliště: Č.B.

Příspěvek od pavel11 »

Pořídili jsme si potahy u firmy co píše VIPE. Jsou velice kvalitní, dodací lhůta je tři pracovní dny (skutečně dodržená), látka je kvalitní, ve spod je molitan, takže po natažení je posez pohodlnější. Mohu jenom doporučit. Opravdu. Pokud bude zájem, nafotím vnitřek našeho Matrixe (nejdříve, ale musím trošku uklidit) a dám do fora. Cena potahů se odvíjí od typu, tvaru,látky a hlavně doplňků.
Matrix CHAMPION, 1,5CRDi VGT, rok 9/2006
Getz 1,3, rok 3/2003
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Borek: to na tej fotce jsou potahy :?: :shock: Dělají je i pro verzi s airbagem
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Dělají,ale nevím zda někdy viděli naše auto(natož aby měli střih na naše sedadla :lol: ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Pitbul
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 led 2008, 16:14
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitbul »

Na staršie modeli a take čo sa menej predavali a predavaju určite nemaju a ani nespravia. Strihy robia tak že demontuju sedadlo rozoberu a tak spravia strih. Preto tak dokonale sedia.
SONATA 2.0 16V 2004, ATOS PRIME ON AIR 1.1, 2006
pavel11
*
Příspěvky: 49
Registrován: 03 led 2007, 16:34
Bydliště: Č.B.

Příspěvek od pavel11 »

Minimálně na GETZe a Matrixe měli a mají. Více jsem od nich ani nežádal. Nechce se mi moc věřit, že demontují sedačky a kopírují, zvláště pokud garantují dodávku do 3 dnů (autopotahy.cz)
Matrix CHAMPION, 1,5CRDi VGT, rok 9/2006
Getz 1,3, rok 3/2003
Uživatelský avatar
kmozis
*
Příspěvky: 24
Registrován: 16 pro 2007, 16:18
Bydliště: Pardubice

IsoFix

Příspěvek od kmozis »

Ale nepočítají s úchyty IsoFix pro dětskou sedačku. No ale už jsem se s nimi domluvil, že jim zaměřím jejich umístění a nafotím jim to a nebude problém do potahů otvory pro IsoFix udělat.
:hyu: Matrix 1.8 GLS (r.v. 2004)
Uživatelský avatar
Pitbul
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 led 2008, 16:14
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitbul »

Sedačku demontuju len pre vyrobu prveho strihu aby bol presny a potom sa šiju poťahy. Aj to su sedala s novych aut aby neboli vysedene a nie auta zakaznikov.Samozrejme že nedemontuju sedačku z každeho auta. Ostatne firmi robia strihy že zmeraju si sedadla krajčrskym metrom a šije sa. Keby mali demontovať s každeho auta tak by si sa nedoplatil.
Ale tak dokonale nesedia ako s MAD za to dam ruku do ohňa.
SONATA 2.0 16V 2004, ATOS PRIME ON AIR 1.1, 2006
Matmar
*
Příspěvky: 61
Registrován: 12 črc 2008, 06:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matmar »

Dal bych si u potahů pozor na jednu věc. Pokud máte 4 airbagy......... Potah musí být uzpůsoben aby nebránil vystřelení airbagů z předních sedaček :?
Matrix CRDi
George
*
Příspěvky: 37
Registrován: 24 pro 2008, 22:16

Re: Potahy do matrixe

Příspěvek od George »

Ahoj,

prosím poraďte mi. Po třech letech jízdy s Matrixem jsem si také již zakoupil potahy ale teď mudruji jak je dostat pod sedadla. Myslím tím přední sedadla jezdec a spolujezdec.
Mám MAtrixe 2008 a jak uchytit ty sedací části pod spodek sedadla. Samozřejmě jsou na potazích našité gumky jako oka a přidané sponky na uchycení ale jde mi o to, jak to dostat
přes ty spodní boční plastové kryty sedadel. Jdou sedadla nějak nesložitě vyjmout ? nebo ty boční plasty oddělat ? nebo jak ? Poraďte.

Díky.
MATRIX 1,6I ACTIVE 2008
pavel11
*
Příspěvky: 49
Registrován: 03 led 2007, 16:34
Bydliště: Č.B.

Re: Potahy do matrixe

Příspěvek od pavel11 »

Ahoj.
Taky jsem si lámal hlavu jak upevnit potahy na sedáky na přední sedadla. Je to jednoduché. Vlastní sedáky se dají samostatně odšroubovat z rámu sedačky. Jsou přichyceny 4-mi velkými samořeznými šrouby. =D>
Matrix CHAMPION, 1,5CRDi VGT, rok 9/2006
Getz 1,3, rok 3/2003
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“