cukani pri studenem motoru, nedrzi otacky

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
joshua
Příspěvky: 1
Registrován: 12 zář 2006, 20:59
Bydliště: Ostrava

cukani pri studenem motoru, nedrzi otacky

Příspěvek od joshua »

Ahoj jsem tu novy a nevim jestli se pridam do vasich řad zaleti od toho co mi poradite mam vyhlidnutou lantru 96 rok, 1,6 16V GLS nejakych opravdovych 73tkm najetych, hodne pekna zachovala, dneska jsem ji zkousel s mym kamaradem mechanikem, kdyz je studena tak cuka kdyz clovek pusti plyn a jemne se ho dotkne tak to hodne poskakuje, po asi 3 km jizdy jsme prijeli do servisu at na to kouknem zespoda na zvedaku a samo to chciplo, majitelka rikala, ze to bylo v hyundai servisu na diagnostice a nevedeli co s tim, kabely svicky meneny a nic
poradíte?
koupit ci ne?
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Vitej v klubu! Ja Lantru nemam, takze jeji problemy moc neznam, ale mam pocit, ze se tu uz neco takovyho resilo - pripadne u Sonaty. Kdo hleda, najde ;)
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

kabely svicky meneny....tak to muzou byt uz jen cidla. Zato ruzna. Bud cidlo chladici kapaliny (posila do RJ nespravny udaje o zahrati motoru a RJ ubira benzin) nebo na klikovce...ale to by asi nejelo vubec. Nicmene to neni zavada, z ktery bys vykrvacel...cca 600-1000 kc. Kolik chce za tu lantru? Jestli to neni tajny
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Taky tě vítám.
Před chvílkou jsem se vrátil ze servisu Hyundai v Ústí nad Labem. Auto jak bylo studené tak chcípalo, nejelo, škubalo až do doby než se ohřál motor na provozní teplotu a i tak při rozjezdech to bylo cítit. Diagnostika odhalila jednu vadnou svíčku, ale pouhým okem nebyla vada vidět. Udělali mi celkovou diagnostiku a vše je v pořádku a i tlaky ve válcích. Třeba ti to pomůže.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“