Problém převodovkou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal Janoušek
*
Příspěvky: 73
Registrován: 20 říj 2006, 17:09
Bydliště: Jílové u Děčína
Kontaktovat uživatele:

Problém převodovkou

Příspěvek od Michal Janoušek »

Zdravím, prosím o radu začalo se mi ozívat nějaké šmelcování jako by převodovky děláto jen, když je zařazená rychlost nevíte někdo jestli to je převodovkou či-ne? Děkuji za případnou radu. S pozdravem Michal Janoušek
Atos Prime 1.0 GLS 43,4 kW 59K
Reklama
 

sedli
**
Příspěvky: 115
Registrován: 15 kvě 2011, 00:34
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém převodovkou

Příspěvek od sedli »

Netuším co by to mohlo být za problém, ale na stránkách prodejce náhradních dílů kde beru pár věcí je tento článek, tak snad ti pomůže diagnostikovat tvůj problém. Tady je odkaz : http://www.mjauto.cz/html/zavady_spojky.html
Hyundai Atos, 46 kW, r.v. 2006, 50 000 KM
Uživatelský avatar
Michal Janoušek
*
Příspěvky: 73
Registrován: 20 říj 2006, 17:09
Bydliště: Jílové u Děčína
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém převodovkou

Příspěvek od Michal Janoušek »

Díky moc za pomoc! byl jsem se optat neautorizovaném servisu a říkal mi, že je to převodovkou muselo by se to rozebrat říkal, že se to ani nevyplatí to dávat do kupy bud vyměnit jinou převodovku nebo se toho zbavit třeba na ND :( :cry: uvidím budu jezdit do kud se to prostě nerozsype úplně.
Atos Prime 1.0 GLS 43,4 kW 59K
sedli
**
Příspěvky: 115
Registrován: 15 kvě 2011, 00:34
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém převodovkou

Příspěvek od sedli »

Tak ty máš ještě tu starou verzi Atose, to se fakt nevyplatí generálkovat převodovku, musí se to hodit na zvedák a pohnout i s motorem a pak ty díly a samotná oprava....dojezdi to, prodej najednou nějakýmu podniku na ND nebo se s tím trap postupně ( s rozprodáváním ) a utíkej si koupit třeba novou Thalii za 120 klacků a jsi vysmátej ;-)
Hyundai Atos, 46 kW, r.v. 2006, 50 000 KM
Odpovědět

Zpět na „ATOS“