čidlo klikovky

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
lafej
*
Příspěvky: 94
Registrován: 13 čer 2009, 18:00
Bydliště: Rymařov

čidlo klikovky

Příspěvek od lafej »

na 2,5l 118KW čidlo klikovky . Jde sehnat i jinde než u Hyundai v prodejně ? tež ho nemužu nikde najit přes pc ukazana zavada motor nekdy vynechává
Reklama
 

Uživatelský avatar
kladivoo
*
Příspěvky: 11
Registrován: 18 črc 2011, 23:38
Bydliště: Ilava

Re: čidlo klikovky

Příspěvek od kladivoo »

ahoj, ked si zavolas do Hyundai-u predajne tak by ti mali podla tvojho VIN cisla povedat aspon OEM cislo snimaca (asi to bude toto OEM: 39180-37150) a cenu. Kupis ho najlacnejsie na Ebay (40-50USD + asi 30USD postovne) druhovyroba a iny predajca v CZ a SK asi nenajdes. Na porovnanie pre 2.0 benzinovy motor stoji v origos Hyundai na SVK snimac kluky 194EUR (skoro 260USD)!

Skus pozriet obrazky dole na tomto linku ci sa podobaju na tvoj motor, ak ano tak snimac je dole v rozvodoch.
http://www.automotiveforums.com/t483409 ... onata.html
Uživatelský avatar
lafej
*
Příspěvky: 94
Registrován: 13 čer 2009, 18:00
Bydliště: Rymařov

Re: čidlo klikovky

Příspěvek od lafej »

kladivoo píše:ahoj, ked si zavolas do Hyundai-u predajne tak by ti mali podla tvojho VIN cisla povedat aspon OEM cislo snimaca (asi to bude toto OEM: 39180-37150) a cenu. Kupis ho najlacnejsie na Ebay (40-50USD + asi 30USD postovne) druhovyroba a iny predajca v CZ a SK asi nenajdes. Na porovnanie pre 2.0 benzinovy motor stoji v origos Hyundai na SVK snimac kluky 194EUR (skoro 260USD)!

Skus pozriet obrazky dole na tomto linku ci sa podobaju na tvoj motor, ak ano tak snimac je dole v rozvodoch.
http://www.automotiveforums.com/t483409 ... onata.html
Diky kouknu , řešil jsem to v hyundai a řekly 1000,- Kč nebo 2100,- Kč dle jaky tam bude mam přijet vydělaj nasadej a objednaj tj v riti )) kdybych vedel kde je vydelam opišu a nahlasim někam a basta snad ted kouknu a uvidim kde je
bardy1
*
Příspěvky: 21
Registrován: 14 srp 2005, 18:58
Bydliště: Borová 31,01007 Žilina, SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Re: čidlo klikovky

Příspěvek od bardy1 »

Ja som dnes menil cidlo na mojej Sonate NF (2006) 2.0 CRDi. Cidlo som objednaval priamo roginal cez Hyundai v Martin (SK). Vcera rano ho objednali a dnes doobeda bol u nich. Fakt rychlovka. Cena bola 95 eur bez DPH. S DPH 114,50 eur.

Moj mechanik ho vymenil a auto funguje zas ako nove... Verim, ze vydrzi dalsich 190.000 km .... :-)

Odporucam ist iba do original nakolko cidla u podla mna dost haklive pokial kupim neoriginal. U inych dielov mi to nevadi, ale aj mechanik mi hovoril, ze snimace sa oplati dat radsej origo...
Hyundai SONATA 2.0 CRDI, 103 kW, rocnik 11/2006
Odpovědět

Zpět na „SONATA“