asi převodka řizení

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: asi převodka řizení

Příspěvek od Hardcam »

ak rizeni promazano, efekt se dostavil hned. Jelikoz jdu v tydnu na technickou, kontrolovl jsem vse, co delaj oni a abych splnoval, musely xenonky pryc...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: asi převodka řizení

Příspěvek od zahyx »

Hardcam píše:ak rizeni promazano, efekt se dostavil hned. Jelikoz jdu v tydnu na technickou, kontrolovl jsem vse, co delaj oni a abych splnoval, musely xenonky pryc...:)
je mi to jasny :) ja az pristi rok
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: asi převodka řizení

Příspěvek od black_sheep »

to budu mít asi stejnej problém na coupé, konstrukce vypadá uplně stejně, což mě nepřekvapuje :-)

máte teda někdo návod pro pitomce co s tím udělat? v řízení jsem se ještě nikdy nehrabal a je to docela, ehm, taková z důležitejších součástí tak bych nerad neco posral. :mrgreen: do servisu ale nejedu, teď jsem z jednoho přijel :-) případně mi prosím poraďtě i do "mého" tématu: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 83#p322983 kde to samozřejmě řeším jako všechny problémy.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: asi převodka řizení

Příspěvek od Hardcam »

Urcite to neni jen pocit, ze ti to jde z motoraku? Hned tam u pedalu, jak se tady ostatne pise, nejaky klouby jsou a nic nezkazis, kdyz je maznes.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: asi převodka řizení

Příspěvek od black_sheep »

jj ten kloub jsem pozoroval. no hele, jde to fakt na 90 % z venku. točil jsem volantem a stál všude možně.. takže myslíš že stačí tam vrazit trošku maziva, třeba na kluzný ložiska? :lol: tím asi nic nezkazím.. budu to řešit (rozebírat) o víkendu, tak rád tu posbírám zkušenosti... ;-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: asi převodka řizení

Příspěvek od zahyx »

black_sheep píše:jj ten kloub jsem pozoroval. no hele, jde to fakt na 90 % z venku. točil jsem volantem a stál všude možně.. takže myslíš že stačí tam vrazit trošku maziva, třeba na kluzný ložiska? :lol: tím asi nic nezkazím.. budu to řešit (rozebírat) o víkendu, tak rád tu posbírám zkušenosti... ;-)
jak to dopadlo?? je klid
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
bohrosik
**
Příspěvky: 198
Registrován: 01 lis 2007, 11:01
Bydliště: Brno, (občas Havl.Brod)
Kontaktovat uživatele:

Re: asi převodka řizení

Příspěvek od bohrosik »

Zdar chlapy, otevřu trošku staří problém.
Mě ve volantu loupe jen při zatočení doprava a jen za jízdy (zatim co jsem pozoroval)

Vyzkouším řešení s promazáním, ale jsem z toho celkem nervozní. Přijde mi že se to zhoršuje. Navíc každou chvilku jsem na dálnici a jestli se mi něco někde vysype ve 140ti... raději na to nemyslet :-)

Co navrhujete dalšího zkontrolovat?

Dík
vašek
Aktuálně Hyundai Elantra 1.6i GL 77kW, Hatchback, 12/2005
Hyundai Lantra 1.6i GLS 85kW, KOMBI, 1999 - prodáno 18.12.2011
Hyundai Accent GS 1,3, 62kW, 3-dv, 1996 - prodáno 01/2009
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“