servo

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
los.karlos
Příspěvky: 4
Registrován: 27 bře 2012, 18:27

servo

Příspěvek od los.karlos »

Zdravim pánové. Mam takoví menší problém mam coupe 2,0 Rv. 2003 a píská mě klinoví řemen když vytočím kola do maxima a nebo ještě chvilu když nastartuju. Dokonce sem tam daval i druhe servo a dělá to pořát to samé. Nevíte někdo o tomto problému něco??
Reklama
 

Uživatelský avatar
majoza1
*
Příspěvky: 75
Registrován: 17 pro 2010, 19:35
Bydliště: Slovakia

Re: servo

Příspěvek od majoza1 »

Zdarec minuly rok v januari ked som kupil auto, som mal podobny problem. Celu zimu mi to piskalo a to som nemal vytocene ani na doraz skor tesne pred dorazom. Skusal som trochu dosponovat remen a potom to piskalo az na doraze, ale aj tak to bolo este dost pocut. Po zime ked sa oteplilo priblizne na 10 stupnov problem sam od seba zmizol tak som to nechal tak a samozrejme opat na jesen ked uz klesali teploty bolo to opat nazad. Tak som vymenil napln v serve a mal som dojem ze tam bola asi este povodne od vyroby a to mam skoro 140t km. No a tutu zimu nepisklo ani raz. no neviem ci som ti poradil, lebo predpokladam ked si menil servo ze si menil aj napln.
Hyundai Coupe 2.0L GLS 105kW r.v. 2004
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: servo

Příspěvek od LiberaleMiguel »

taky mi to dělalo, posaď někoho do auta a dívej se na řemen k servo pumpě a ať vytočí kola úplně na doraz, měl by to být tendle co píská a měl by se blokovat, nebo poškubovávat. Jestli ano(jakože nejspíš jo) tak ho stačí pořádně dotáhnout
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: servo

Příspěvek od Karamusa »

nebo kup rovnou novej za 120kč .oželíš 3 piva v pátek v hospodě
Prodej levných autodílů.
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: servo

Příspěvek od LiberaleMiguel »

no nový sice stojí pár desítek korun, ale vyměnit ho je o hubu, protože v dolní části je uchycený na vnitřní drážce kladky, takže musíš tam to řemenové vedení rozebrat celé a je tam k tomu přístup úplně na hovno(taky jsem ho chtěl vyměnit)
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: servo

Příspěvek od HolyHole »

No já ho měnil před zimou a výměna byla v pohodě. Stačí sundat levé přední kolo, odšroubovat plastík a je k tomu solidní přístup.
No jinak pokud píská tak stačí ho pořadně dopnout. To mě včilka taky čeká, páč si občas při plným rejdu trochu popískne.
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: servo

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Holy: tak to náš s kamošem nenapadlo :D jak geniální řešení :D aspoň budu vědět jak na to když bude třeba
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“