NAVIGACE HAVN 100

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1479
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od oltcitak »

nuz,nie konkretne tu vasu navi,robil som Kenwooda s garminackym City Navigator,ale pretoze v HAVN je iGO,cize bezi to na WinCE,s ktorymi sa uz par rokov zaoberam,tak nemyslim,ze to je zlozite,naopak,bude to velmi jednoduche....zakladom je vytvorit funkcne spojenie cez Active Sync medzi PC a zariadenim,a potom tam das vsetko co potrebujes. :D
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slava fe
*
Příspěvky: 21
Registrován: 11 led 2011, 21:18

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Slava fe »

Pánové

před časem jsem založil toto téma a dnes slavnostě mohu oznámit, že je dobojováno!!!

Po letech volání, mailování a návštěv Hyundai, po všech zamítnutých reklamacích a stížnostech, když už jsem měl na výběr jen soud nebo koupi nového rádia.

O Z N A M U J I

Firmware Autonet umožňující nahrát nové mapy mám.
Hned jsem si koupil mapu ČR 2011/3Q :-) :-) a druhý den podle ní jezdím.


1)
http://www.hyundainav.com
Evropa
Tucson
HAVN-100JMPDE
Download the system update files

po stažení unzip a všechny soubory(9) vlož na prázdnou!! USB paměť

2)
USB vlož do slotu vozu
zapni zapalování
zapni navigaci
stisk FM/AM (band) a pak setup
na monitoru USB pak YES
začne upgrade po dokončení OK, systém bude chvíli mimo a po resetu bude vše fungovat
USB vyndej

výše uvedený krok vymaže všechny předvolby, oblíbené i historii (to jsem nevěděl, ale čekal jsem to),
ale vymažou se i všechny mapy!!!

3)
prázdnou!! USB paměť vlož do slotu vozu
otevři v navigaci obrazovku s mapou
setup
Moje Data
Synchronizace
po skončení procesu vyjmi USB (nahraješ na ně mapy)

4)
http://www.naviextras.com
nainstaluj do PC "Toolbox"
spusť Toollbox
vlož do PC USB s přípravou z kroku 3)
zaregistruj se a přihlaš (ikona "not legget in")
vybírej v Catalogue a nakupuj
po nákupu (on line)
my updates klik na "install" (zálohu ano)
tollbox stáhne soubory do navigace(USB) a copy do PC

5)
vlož USB s mapou do slotu vozu
obrazovka mapa
setup
moje data
synchronizace
po skončení USB ven navi se resetne
a jedeme :-)

hodně štěstí

každá další mapa asi přemaže předchozí, ale nevím

nový firmware neumí zobrazit rychlost (tabulka vlevo dole) pokud nenaviguje a nepíše název ulice po které jedu, po startu na ni musím ťuknout a chytne se, ale lepší mít mapu 2008
joo, ale umí navigovat 2D po směru jízdy ++
Naposledy upravil(a) Slava fe dne 30 bře 2012, 19:53, celkem upraveno 1 x.
Slava fe
Santa fe 2009
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od PetrB »

Hezký, konečně se ledy hnuly, ale ideální řešení by bylo, kdyby to provedl servis..

Kolik si za ty mapy dal?
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
Uživatelský avatar
Slava fe
*
Příspěvky: 21
Registrován: 11 led 2011, 21:18

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Slava fe »

ČR ZA 30EURO
koukni na naviextras.com
Slava fe
Santa fe 2009
fikeisl
Příspěvky: 3
Registrován: 22 bře 2012, 18:50

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od fikeisl »

Zdravim vsechny, taky vlastnim jedno SantaFe a mapy mam dva a pul roku stare :-( Muze mi nekdo poradit, jak to mam udelat podle navodu vyse, kdyz ten server v bode 1 je nedostupny? Nebo aspon ja se na www.hyundainav.com nedostanu. A jeste mam dotaz k te poznamce, ze se kazdou dalsi mapou smaze ta predchozi. Nemysli se to tak, ze kdyz zaktualizuji cesko a pak rakousko, ze se mi to cesko ztrati, ze? Tesim se na odpoved :-)
Uživatelský avatar
Slava fe
*
Příspěvky: 21
Registrován: 11 led 2011, 21:18

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Slava fe »

Ahoj,

web normálně funguje, jiná cesta nebude.
Po vložení USB paměti synchronizuješ data, tím se staré mapy vymažou a nahrají nové
takže musíš nahrát všechny mapy tedy i tu co máš v navigaci (zůstávají ti v PC).
Zatím jsem mapy nepřidával, ale předpokládám to.
Slava fe
Santa fe 2009
fikeisl
Příspěvky: 3
Registrován: 22 bře 2012, 18:50

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od fikeisl »

Uz jsem se tam dostal, ale ten den, co jsem to psal, to opravdu bylo nedostupne :-)
Zkusim to o vikendu. Diky moc.
učitel
Příspěvky: 8
Registrován: 18 bře 2009, 22:49

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od učitel »

martin737 píše:chci se Vás zeptat, jestli máte stejné problémy s obrazovkou AUTONETu.
Obraz mi zmizí, přepíná se atd. Pro představu jsem to natočil:
http://www.youtube.com/watch?v=u76HxoQtNoQ

Před půl rokem jsem to reklamoval a dostal druhé rádio, ale už je to tady znovu. Připadá mi to jako vadná série.
Auto jsem bral v prosinci 2009.

Dejte mi vědět, jestli mám smůlu jen já ...
Díky.
Zdravím také, i když rozhodně nijak nadšeně - mě včera navigace vypověděl službu - monitor jen sem tam blikne s základní obrazovkou loga Hyundai a jinak zrní. Zítra v servisu zázrak nečekám - už podle toho, co mi servisák dnes řekl do telefonu. Ale mají to perfektně nastavené - před 2 týdny skončila záruka :evil:
Ještě někdo podobně postižený??
New SF 2,2 4WD Elegance - šlape jako hodinky
fikeisl
Příspěvky: 3
Registrován: 22 bře 2012, 18:50

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od fikeisl »

Ja jsem take uz Autonet reklamoval. Ale duvod byl jasny. Loni na horach v Rakousku mi navigace zmrzla, aspon tak mi to v servisu vysvetlili a cele mi to vymenili. Bylo tam pres noc kolem 30 stupnu pod nulou :-)
učitel
Příspěvky: 8
Registrován: 18 bře 2009, 22:49

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od učitel »

Takže dnes jsem se v servisu dozvěděl, že pravděpodobně je nutné navigaci vyměnit, že to tak běžně u reklamací dělají, a já když mám tu smůlu, že mi skončila záruka před 14 dny můžu počítat buď s opravou (cena zatím neznámá) nebo koupit novou tu stejnou za 10 000 Kč - jediná výhoda, že s novými mapami.
Tak nevím..
New SF 2,2 4WD Elegance - šlape jako hodinky
Krwell
*
Příspěvky: 60
Registrován: 30 říj 2009, 23:41
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Krwell »

trošku se vnutím. Mám tady asi půl roku používanou. Pak jsem jí vyměnil za něco lepšího. Tak kdyby jsi chtěl, tak tady je vlákno
Hyundai Santa Fe 2,2 CRDi Elegance
arkadan
*
Příspěvky: 16
Registrován: 18 čer 2009, 15:48
Bydliště: Kousek od Uh.Hradiste
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od arkadan »

Nazdar panove. Vidim, ze se tu probirala aktualizace map. Chtel bych se zeptat, zda nekdo z vas zkousel aktualizovat navigaci na jinou verzi IGO. Jedna se mi o Santa FE 2009 a ted by tam mela byt verze 8.0(aspon myslim). Chtel bych tam dat verzi 8.3, protoze je castejsi aktualizace map. Premyslel jsem nad propojenim s PC, ale bohuzel jsem zatim nedohledal zadny soft, ktery bych mohl pouzit. Je sice mozne, ze po propojeni navigace s PC se pametovka bude tvarit jako dalsi disk, ale jeste jsem to nezkousel. Pak jeste nastava problem, jak spustit instalace noveho IGO 8.3. Diky za vase napady a pripadne zkusenosti.
s.beno
Příspěvky: 1
Registrován: 05 srp 2012, 13:07

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od s.beno »

arkadan píše:Nazdar panove. Vidim, ze se tu probirala aktualizace map. Chtel bych se zeptat, zda nekdo z vas zkousel aktualizovat navigaci na jinou verzi IGO. Jedna se mi o Santa FE 2009 a ted by tam mela byt verze 8.0(aspon myslim). Chtel bych tam dat verzi 8.3, protoze je castejsi aktualizace map. Premyslel jsem nad propojenim s PC, ale bohuzel jsem zatim nedohledal zadny soft, ktery bych mohl pouzit. Je sice mozne, ze po propojeni navigace s PC se pametovka bude tvarit jako dalsi disk, ale jeste jsem to nezkousel. Pak jeste nastava problem, jak spustit instalace noveho IGO 8.3. Diky za vase napady a pripadne zkusenosti.
Zdravim , trosku reagujem : cize po hore visiej aktualizacii je ver. 8.3.::::
Prepojenie ve mozne cez mini USB kablik a konektor za pavelom vyklopneho displeja .
:dostanes sa tam po vysunuti a odsrobovani 2x srobiky na displaji a vyklopeni ---za sa objavia 4x skrutka -demontovat a panel vylupnut. Do pc nainstalovat ActiveSync....a je to ...bacha co odmazes !!!
Murrene-XT7
Příspěvky: 1
Registrován: 28 srp 2012, 10:52

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Murrene-XT7 »

zdarec palec asi trochu mimo mísu , ale pro mě akutka a nechci vytvářet nové forum takže mám stejné radio , ale od KIA motors a jmenuje se Autonet AVN-100CMPDE
což o to je zcela totožné jen zrada je že jsem ji dostal bez kabelu k USB a aux
prosím neválí se někomu v garáži nebo ve vraku vozu ??? popř kde by se dal sehnat budu vděčný za každý ping dobrým směrem :D

diky za pomoc a sorry za OFF TOPIC !!! Murrene - XT7

yop : mále jsem zapomněl :D tel 775 15 75 75 kdykoli , stačí sms nebo prozvonit ](*,)
Berkoff
Příspěvky: 1
Registrován: 04 lis 2012, 13:26

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Berkoff »

Ahoj všichni, snažil jsem se podle návodu nahrát do navigace poslednií FW, byli tam původně mapy 2008. Upgradoval jsem na 8.3.1 ale co sem nestihl - jsem uplne bez map. Mam je Basemap, a nic. Mam ve starem PDA mapy s iGo, ktere nepouzivam, a chtel jsem to nahrat do auta, je to rok 2010. Bohuzel po MAp - SETUP - synchronizace to tam ty mapy nahraje, ale stale vidim jen Base map :/

nejaky napad? Nebo potrebuju jeste neco? SW stazeny mam, ten z Naviextras.cz, jsem tam registrovany, v nem ty mapy normalne vidim. V aute ale ne :/
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“