Scoupe v moravskoslezskem kraji?

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od Pizi »

Zdravim chlapi je tady nekdo kdo vlastni scoupe a pohybuje se v moravskoslezskem kraji? protoze scoupe tech moc neni a chtel jsem jestli nahodou nema nekdo nejake dily a je z moravskoslezskeho kraje?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od Yurii »

Myslím že Nicky byl od někud z Rožnova p. Radhoštěm ale většina známých Skupáčistů je z Liberecka, Prahy, Plzeňska jenom ne z Moravskoslezského kraje, ani si moc nepamatuju že by se tu odtamtud někdo pohyboval.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od black_sheep »

tady má scoupé snad jen JxD, ale ten už sem po zkušenostech s tím asi chodit nebude :mrgreen:

z těch končin pochází Larkin - profil na https://www.hyundaiclub.net/memberlist. ... ile&u=2848, současný majitel mého bývalého scoupé.

P.S.: už se blbě hledá Googlem ve fóru když to má takhle debilní URL.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
mtbranky
Příspěvky: 5
Registrován: 10 led 2012, 08:48

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od mtbranky »

Zdravím pokud hledáš S-kupéčko r.v.1993 s turbem na nahradní díly tak jsem ti k dispozici.Pravdepodobně mi odešli pístní kroužky,řeklo mi to spousty lidí co se vyznají autech.Ročně jsem najezdil cca 5-6tis.km,mám kompletně vyměněné tlumiče,čepy,výfuk,brzdy,Turbo funkční.Čerstvě po stk mi kleklo.Nejraději bych se toho zbavil nějakému Skupačovy co by se mu to hodilo protože se mě to nechce dávat do srotu,je to škoda.Ted to mám v depozitu.Po vyčistění svíček normálne šlape takže není problém stím odjet.Jsem z Albrechtiček,4km od studénky okres Bílovec.Tel.605 445 046
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od palicka007 »

mtbranky píše:Zdravím pokud hledáš S-kupéčko r.v.1993 s turbem na nahradní díly tak jsem ti k dispozici.Pravdepodobně mi odešli pístní kroužky,řeklo mi to spousty lidí co se vyznají autech.Ročně jsem najezdil cca 5-6tis.km,mám kompletně vyměněné tlumiče,čepy,výfuk,brzdy,Turbo funkční.Čerstvě po stk mi kleklo.Nejraději bych se toho zbavil nějakému Skupačovy co by se mu to hodilo protože se mě to nechce dávat do srotu,je to škoda.Ted to mám v depozitu.Po vyčistění svíček normálne šlape takže není problém stím odjet.Jsem z Albrechtiček,4km od studénky okres Bílovec.Tel.605 445 046
ahoj a jak to vypadá s turbem?ale ty to asi budeš chtít prodat celé co?jsem z hranic tak by jsme to mohli pořešit,ale jedno rozebvrané už v garáži mám kolik by to stálo?a hlavně asi největší problém bude ECO daň ta bude dělat víc než celé auto
:hyu:
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od palicka007 »

jooooooooooooo a Nicky je taky z Hranic nevím jestli se už sice nepřestěhoval,ale pochází z Hranic
dlouho jsem ho neviděl
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od Pizi »

mtbranky: No to je paradni a chces se zbavitceleho auta neboaji dily jen z toho auta bys prodal? A jinac kolik bys chtel za cele auto?
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od Pizi »

palicka007: A ty prosimte nemas lanko na tachometr doma ze scoupe jelikoz ja mam pretocene? Nenasel bys nekde doma? A tlumice asi nemas nahradni ze?
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od palicka007 »

Pizi píše:palicka007: A ty prosimte nemas lanko na tachometr doma ze scoupe jelikoz ja mam pretocene? Nenasel bys nekde doma? A tlumice asi nemas nahradni ze?
zrovna včera jsem ho měl v ruce a tlumiče by jsem potřeboval sám a odkud jsi?
musel by jsi si přijed
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od Pizi »

Ja jsem z Havířova tak lanko mas jo:-)
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od palicka007 »

Pizi píše:Ja jsem z Havířova tak lanko mas jo:-)
jj lanko mám no
mtbranky
Příspěvky: 5
Registrován: 10 led 2012, 08:48

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od mtbranky »

prodal bych to kompletne cele,na vykuchání dílu nemám čas a ani prostředky,to bych si musel zaplatit lidi a do toho se me nechce co si budem povídat nejdražší věc na autě je funkční turbo.Minule jsem zhaněl funkční turbo a našel jsem ho až v čechách za 9tis.Kompletní auto bych střelil za 5tis.Možná by se dalo vyšpekulovat eko likvidace jen papírově a auto by zustalo.
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od Pizi »

palicka007: a co by jsi za to lanko chtel?
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od Pizi »

mtbranky: Mozna bych mel zajem a poslal by jsi nejake foto nebo sem dal:-) akurat my vrta hlavou ta ekodan no
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Scoupe v moravskoslezskem kraji?

Příspěvek od palicka007 »

Pizi píše:palicka007: a co by jsi za to lanko chtel?
máš nějaký návrh?
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“