mizne voda

Moderátor: Moderátoři

sisikar
*
Příspěvky: 23
Registrován: 10 pro 2011, 00:10

Re: mizne voda

Příspěvek od sisikar »

skusil som to s tym papierom tak nastasite farbu nemal len bol mokry a kurenie som rozobral ale len co som deklik zlozil ale sucho ani som nespozoroval unik vody ani z nadrzky akurat som si vsimol ze v predu pri koberci sa prelinaju dva plechy a z nich zrejme sa vytlacala voda tak som to silikonom presiel ten spoj snad to len to bolo ..kto vie ci aj vi nemate problem s tym ja som to len uplnou nahodou si vsimol lebo ten koberec je z gumy tak vlhkost si nevsimnete ani na dotyk
Reklama
 

sisikar
*
Příspěvky: 23
Registrován: 10 pro 2011, 00:10

Re: mizne voda

Příspěvek od sisikar »

prijemné leto prajem keď sa nám už blížia horúčavy tak využívam klímu a chcel by som vediet kde je vyvedený odtok klími :?: dik
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: mizne voda

Příspěvek od Radim Paták »

Jeden je u chladiče nahoře a druhý je schovaný za baterkou :D
Palko Sralko
Příspěvky: 5
Registrován: 08 kvě 2013, 00:58
Bydliště: Banska Bystrica

Re: mizne voda

Příspěvek od Palko Sralko »

Zdravim vas vsetkych, mam tiez jedneho takeho terracana krasavca, ktory ma podobny problem,...Citam, hladam, no vysledku ci riesenia som sa tu u vas nedocital,... Tak teda kam sa straca voda z nadrzky?,...
Palko Sralko
Příspěvky: 5
Registrován: 08 kvě 2013, 00:58
Bydliště: Banska Bystrica

Re: mizne voda

Příspěvek od Palko Sralko »

Pozeram, ze sa tu bavim sam so sebou,... Mne voda mizla z hadicky na boku motoru pod plastovym krytom nad turbom,... To som zveril mojho Terika do Hyundai servisu, kde menili rozvody,... Mechanik sa asi nemal ako dostat k skrutkam tak v ramci zvacsenia manipulacneho priestoru presunul svorku uchytenia hadicky k prirube a po skonceni ju nevratil naspat,... Tade mi voda pomaly odchadzala a stihala sa vyparit na horucich castiach turba, preto ziadna kaluz pod autom,... A to ma v Hyundai uz chystali na tesnenie pod hlavou, prasknutu hlavu a podobne,... Inak mechanici ako vino, po vymene rozvodov som doma prisiel na to, ze mi neprichytili ani kryt chladica a vela inych veci, mantaci,... Mozna schvalne, asi cakali moju dalsiu navstevu v servise a naslednu ryzu,... Inak pravidelne chodim okolo dotycneho servisu a ak vonku postavaju mechanici a vidia ma ist okolo akoby sa cudovali, ze este jazdim,... Mam pocit, ze si schvalne dopredu chystaju buducu robotu,...
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“