DEZINFEKCE KLIMATIZACE

2008 -

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
sotyn
*
Příspěvky: 14
Registrován: 10 bře 2010, 20:22

DEZINFEKCE KLIMATIZACE

Příspěvek od sotyn »

Zdravím . Poradí někdo, jak postupovat při desinfekci klimatizace? Jak se dotat k výparníku? Čím desinfikovat?
Vypuštění spreje fungovalo krátce.
I 10 1,2 2009 Najeto 36000 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: DEZINFEKCE KLIMATIZACE

Příspěvek od Amalfi »

Dat to specializovane firme. V Ostrave treba Slivka a Miarka
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: DEZINFEKCE KLIMATIZACE

Příspěvek od benny »

Zdravím. Myslím že dezinfekce výparníku klimatizace není až tak náročná práce. Jde hlavně o to aby se pěna ze spreje dostala na výparník a působila na plísně které tam vznikají a nepříjemně páchnou do interieru. Musí se vyndat kabinový filtr , většinou je za odkládací přihrádkou u spolujezdce. Pokud je dost špinavý tak se vyplatí ho hned vyměnit. Poté aplikovat pěnu do topného prostoru kde je výparník a nechat tak 20min působit. Já měl sprej 400ml a toho jsem tam vystříkal tak půlku , taky dodanou hadičku strčit do výdechů topení v kabině a tam taky nastříkat pěnu. Poté je interiér příjemně provoněn citronovou vůní. Já jsem se byl zeptat v :hyu: kam se strká ta hadička k výparníku , neb u accenta jsem nevěděl kam a kudy a jen tak to nastříkat na ventilátor nemá cenu , protože lepá vůně se vine jen pár dní. Ta pěna z toho spreje se totiž dost rozpíná a tak se dostane k výparníku i když se se nastříká do její blízkosti. Tak snad jsem ti poradil a dej vědět jak si dopadl.
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Odpovědět

Zpět na „i10“