Príslušenstvo k autu

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hack
*
Příspěvky: 25
Registrován: 25 zář 2008, 23:07

Príslušenstvo k autu

Příspěvek od Hack »

Zdravím, chcel by som sa Vás opýtať ako je to keď som kúpil to nové auto. Ja som k nemu nedostal dokopy nic, teda 2x kluc, a dajake potvrdenie ze mozem chodit na prevoznych znackach. Teraz keď už mám aj normálne značky, zaujímala by ma servisná knižka, prípadne, niečo okolo tých asistenčných služieb, (nemala bz byť nejaká pekná kartička alebo tak?). Čo všetko ste k novej i30 dostali vy?

Diky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od Farrael »

No servisku bys měl dostat včetně knížečky, která obsahuje servisní místa po celé Evropě a pak návod k použití. Obvykle to bývá v takovym celkem pěknym pouzdře.

Povinná výbava bývá u prodejců standardem, ale otázka zda se nezačalo šetřit (nevím nakolik ji k tomu musej dát).
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2775
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od Espero »

To je divné, já dostal když jsem kupoval novou Dacii kompletně servisní knížku, manuál, techničák, záruční knížku, hever a klíč na kola, podložky pod SPZ. Ostaní jsem musel dokupuovat, přesněji měl jsem z předchozího vozu, takže jsem dokupoval jenom nějaké 2 žárovky, které v tom minulém voze konstrukčně nebyly. (a jiné dvě jsem z výbavy vyndaval).
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od Hardcam »

Pod pojmem prislusenstvi si predstavuju neco jinyho, nez servisni knizku a klic, bez kteryho se do auta tezko dostanu, nebo podlozku, ktery slouzi jako reklama prodejci...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hack
*
Příspěvky: 25
Registrován: 25 zář 2008, 23:07

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od Hack »

Tak mňa osobne trápy hlavne tá servisnáí knižka. Ako to funguje, dodatočne sa dá požiadať aby mi ju dodali na moje auto, alebo ona mala byť na začiatku súčasťou auta???.......Poraďte prosím, čo mám urobiť, aby som ju mal. Ja som dostal v takom obale Hyundai v priehradke iba hrubý návod na obsluhu. Servisná knižka je vystavovaná aj na meno, alebo len na VIN číslo vozidla???.....

Dik
Uživatelský avatar
kubad
**
Příspěvky: 221
Registrován: 05 srp 2010, 08:10
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od kubad »

proc se nezeptas sveho prodejce?
jinak pokud si to pamatuju me dosla serviska az par dni nakupu a je na vin
:hyu: IX55 3,0 V6 Premium +/- 10,5ltr/100km, 64tkm na tachometru 06/2010
New Yaris 1.33 Style Dual VVT-i Multidrive S mé drahé polovičky 01/2012
Uživatelský avatar
majkll
*
Příspěvky: 27
Registrován: 28 bře 2012, 11:19

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od majkll »

solidní prodejce dá k autu uplně všechno, tj. i to, na co si třeba zákazník nevzpomene, že by bylo dobré mít...u nového auta by mělo být aj samozřejmostí, že to prodejce dá na značky, případně vyřídí i pojištění..jinak servisní knížka tam být musí..asistenční služby jsou myslím pouze v rámci pojištění, ne prodejce..

majkll
Uživatelský avatar
rubicon22
*
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2012, 19:11

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od rubicon22 »

Nedávno som kupoval novú i30tku a pri odovzdávaní vozidla som dostal návod, potvrdenie na prevozné značky...ale servisnú knižku a asistenčnú kartu som dostal o 5 dní keď mi došiel technický preukaz, takže sa nemáš čoho báť. Kupoval som už 3tie auto ale zakaždým som dostal servisnú knižku (bez toho to ani nejde), takže sa nemáš čoho báť. Povinnú výbavu som dostal tiež + gumenné rohože - v dvoch prípadoch, raz som si to musel doplatiť.
Hyundai i30 1,6 GDI Style
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od pietro32i »

majkll píše:..asistenční služby jsou myslím pouze v rámci pojištění, ne prodejce..
Ja mám na asistenčnej karte, okrem samotného čísla karty, fixou dopísaný VIN, a dostal som ju spolu so všetkým (technický preukaz, servisná knižka, návod). Nemyslím, že by to bolo viazané na poistenie, dostal som to od predajcu, nie od poisťováka.
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od Haer »

Ja dostal pri predani ( a myslim, ze by to tak melo byt vzdy, bylo to stejne i u drivejsich aut mimo asistence):
fakturu
klicky od auta
prirucku
servisku s vyplnenym majitelem a VIN (u i30 si tim nejsem jist, ale predchozi auta to tak mely)
asistencni kartu s napsanym VIN (nezavisla na pojisteni)
rezerva, zvedak, klic na kola byva soucasti auta
lekarnicku, trojuhelnik, nahradni zarovky, lano vetsinou dostanes jako "bonus" od prodejce, ale neni podminkou, nekde ho musis zacvakat nebo si donest svoje
velky technicak, pokud uz je k dispozici (ja chtel auto uz na RZ , takze ho potrebovali k prihlaseni, + maly technicak, ze uz byo prihlasene). Jinak ho dostanes na prevozni znacce a velky technicak Ti muzou dodat pozdeji, az jim prijde.
Prip. zelenou kartu a veci k pojisteni, pokud si to nezarizujes sam
Snad jsem na nic nezapomnel.
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od Hardcam »

Kdo z vas ma tyhle sedacky? Trica je sotva par tydnu ve vyrobe a uz se na ni da sehnat vsechno :mrgreen:

Obrázek
Obrázek
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od 89majlo96 »

sikovnym patri svet :D ale tie potahy na tych sedackach nejako nesedia, vyzeraju ako dorabane :?
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od Hardcam »

No, trochu ponicene vypadaj, cert vi proc, ale cene 6tKc to asi odpovida...mne se libej, ze bych koupil Entryho dodelal do Premium :?: :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od enjoy »

Tak ty potahy jsou katastrofa :mrgreen:
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Príslušenstvo k autu

Příspěvek od Farrael »

Zkusit to můžeš, ale pořád to bude Entry s Premium paketem :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“