Svítící Check engine

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Svítící Check engine

Příspěvek od Pizi »

Zdravim chlapi nevite cim by to mohlo byt? Vcera se mi stalo jak jsem jezdil se scoupatkem ze se mi rozsvitila kontrolka check engine a nevim jakot ale uz tam mam aji turbo znicene zere mi to vice oleje a kdyz pridam tak trubky od interkuleru jsou zastrikane od oleje ale turbo mam nove doma tak to vymenim ale stalo se mi vcera ze jsem pridal a potom jak jsem jel tak my svitila kontrolka check engine svitila asi tak 5 min cca a potom uz normalne zase zhasla a potom tak jsem se dival do motoru a trubky zase od oleje zastrikane s turba aji pres blow ow ventil my unika olej kdyz pridam a potom kdyz sem nastartoval znovu uz to nesvitilo tak nevim proc to zacalo sviti mohlo by to byt tim turbem ze to se rozsvitilo? Dekuji vse za rady:-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítící Check engine

Příspěvek od Farrael »

Upraven název tématu. Pomoc nebo radu tu potřebujou téměř všichni.

Co se týče toho Checku, tak bych ti doporučil dojet do servisu. Tohle bude spíše o spekulacích a až tam ti spíš řeknou proč ti svítí. Jak ti jednotka napovídá, tak máš chybu v motoru, která mu znesnadňuje chod.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítící Check engine

Příspěvek od Yurii »

Jop to vypadá na turbínu... respektivy ty příznaky trubky a bov od oleje. CHeck engine může svítit z hromady možnejch důvodů takže doporučuju tohle: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=41&t=14843
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Re: Svítící Check engine

Příspěvek od Pizi »

Oka yurii diky za radu zkusim to to bude tim turbem nejspis no ale ten check engine svitil jen chvili a pak zhasl a uz nesviti tak uz je vse asi oukej to se rozlo jak jsem na to slapl a ted uz nic nesviti tak uvidime:-)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítící Check engine

Příspěvek od Yurii »

Hele když auto jede, tak check engine neni zpravidla nic vážnýho :) Naopak scoupátka ho v serii neměly ani osazenej žárovičkou :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Re: Svítící Check engine

Příspěvek od Pizi »

Oka yurii:-D tak ted to nesviti tak je to oka asi:-)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“