Zimní pneu na Getze???

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Kados
Příspěvky: 7
Registrován: 02 říj 2006, 17:54
Bydliště: okr. Hodonín

Zimní pneu na Getze???

Příspěvek od Kados »

Chtěl bych poradit se zimníma gumama na Getze (mám 1.5 CRDI VGT). Chtěl bych kvalitní a cenově přijatelné. Jestli máte zkušenosti....? Dobré i špatné. Dík
Reklama
 

Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

Příspěvek od haryk »

Já mám od Baruma..ale teď vím prd,jaké přesně...jsou pod plachtou v garáži...ale byly loni v akci našeho chebského Hyundaje,myslím kus za 2000 i s nazutím..a u nás se nesolilo...lázeňské město..jen písek,a docela držely stopu,a byly tiché,..když tak se stavím na garáži a dám sem přesně typ....
Getz UG 1341
Přemysl Hrdlička
*
Příspěvky: 13
Registrován: 07 kvě 2006, 11:41
Bydliště: Kladno

debica+kormoran

Příspěvek od Přemysl Hrdlička »

používám nejlevnější zimní gumy: zima 2003 a 2004 debica frigo1 (175/65R14)-X víkendů na českých horách+týden v Bormiu v Itálii (1500km),překonávání passa 2800m--bez problémů a bez řetězů, zima 2005/06 předek kormorán a zadek pův. jetá debica-i přes nedodáčivost getze 1,6 předek lepší než zadek (v orlických horách hodiny na zadek), kormorán jsem měl i na felině, brácha je má i na alfě: poměr cena(cca1000kč)/výkon hodnotím velmi pozitivně.
(pozn.mám letní barum bravuris a v porovnání s orig. kumho power max na getz 1,6l jsou po dvou sezonách horší než původní kumha, německé testy hodnotí barum (i polaris) dost bídně a cena je také vyšší..)
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Příspěvek od getzik »

Já tam mám na zimu Sava Eskimo S3, jezdili zatim jednu zimu, ale osvědčili se.
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Mám Debica 2 a super.Sice na Lantře,ale snad neva.Tady je recenze na Polarisky.Nic moc,asi bych do nich nešel. http://www.rajpneu.cz/katalog-pneu.htm? ... 059&page=0
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

sice mam Lantru, ale mam cesky semperity, otec tvrdi, ze viteze nejakyho testu, hodnotim prumerne...ale jsou tiche.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Debica Frigo 2-Tento dezén je okopírovaná Goodyear UG5 která vyhrála zimní test v roce 2003 v německu.Hodně udělá hlavně jak kdo jezdí.Já do kopce trochu podtočený motor,aby to nezačalo hrabat a v poho. :idea: :idea: :idea:
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Winterhawk

Příspěvek od XMira »

Ja mam Firestone Winterhawk. Pred tim jsem mel Polaris2. Podle meho nazoru jsou ve vsech smerech o neco lepsi nez Polaris (ale nic proti Polarisu - byl jsem moc spokojen). I podle slov prodejce je Firestone o neco lepsi a pritom byl vloni i o neco levnejsi. Kupoval jsem je na www.dobrepneu.cz , protoze to mam blizko. Letos tam jsou 14´´ za 1229Kc. Ale nevim, kde budes ponejvic jezdit, a na cem Ti nejvic zalezi (trakce, opotrebeni, hluk....) Muzu Ti doporucit testy na www.adac.de . Tam jsou celkem objektivni a aktualni.
Naposledy upravil(a) XMira dne 05 říj 2006, 18:49, celkem upraveno 1 x.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

No,sice mas pravdu, ze uz to tady bylo, ale je fakt, ze pneu na velky auto ve velkym rozmeru muzou mit uplne jiny vlastnosti, nez maly pneu. Dokonce jsem v nejake recenzi vloni cetl, ze si lide maji hledat testy a srovnani ve sve rychlostni kategorii a rozmeru. Pry se muze stat ze nejaka 205R16 bude v testech pro auto stredni tridy vychazet suprove, ale v rozmeru 175 to uz nebude moc slavny. Takze me osobne docela vyhovuje, ze nekdo resi pneu primo pro "moje" auto :)
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Ja mam celkem dobre zkusenosti s MP 58 Matador. Mel jsem je na Rapidovi a pohoda . . .
A navic tady je maji za super penize.
Uz jsou doma . . .
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

XM-ja mam taky 175/70/13 :) Ale jinak souhlasim, osvedceny mam ty fuldy a vredesteiny, dobry jsou dle ohlasu Savy a evidentne i polaris
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Avalanche
*
Příspěvky: 72
Registrován: 27 čer 2006, 13:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Avalanche »

Mám stejný problém, potřebuji zimní pneu, ale i s diskama. Poradíte mi někdo, kde bych to mohl pořídit i s diskama. Nejlépe Praha tedy no. :roll:
Uživatelský avatar
Docent
**
Příspěvky: 114
Registrován: 16 dub 2006, 01:44
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Docent »

Uživatelský avatar
vlkobass
*
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2005, 16:25

semperit

Příspěvek od vlkobass »

Hardcam píše:sice mam Lantru, ale mam cesky semperity, otec tvrdi, ze viteze nejakyho testu, hodnotim prumerne...ale jsou tiche.
Dovolím si tvrdit, že SEMPERIT je rakouský výrobce patřící do holdingu Semperit AG.. 8)
www.ochranamotoru.cz
Odpovědět

Zpět na „GETZ“