centrál u coupé

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

centrál u coupé

Příspěvek od miltic »

Ahoj, nějak mě vypověděl centrál...nevíte co by s tím mohlo být?auto se koupilo z Německa a centrál to už mělo (ne zabudovanej v klíči) takže si myslim že tam byl dodatečně namontovám. No a z ničeho nic najednou nejde, mám k tomu ješte alarm (Jablotron) a ten je oddělenej od centralu takže nejdřiv centrálem zamknu a pak tam dám alarm, no a teď nejde vůbec nic, nemáte s tím zkušenost? Co třeba vyzkoušet? baterku jsem odpojoval a nic, centrál vubec nereaguje a alarm jen pípne když to zmáčknu ale nic to nedělá (nefunguje)......
coupe 97
Reklama
 

Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

taková blbost ale občas mi to pomohlo vyřešit problém. Zkus očistit kontakty u řídící jednotky centrálu, třeba jsou zoxidovány. Pak mě napadá už jeno slabá baterka v DO. :?
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Taky mám podobný problém.Občas se mi stane,že když zamknu na dálku,tak mi zůstanou svítit blikny na levé straně.Normálně to 3x blikne a zhasne.Tak kdyby někdo náhodou věděl,budu rád za radu... :?: :?: :?:
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

dobrá vyzkouším to....ale nevím kde jsou ty kontakty u řídící jednotky centrálu..... :(
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

no to budou ty na tý řídící jednotce kam strkách konektory.
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

já žádný konektory nikam nestrkám :) opravdu nevím všechno jsem si nechal dělat, sám jsem nedělal vůbec nic, nejspíš bych to ani nedovedl...takže ještě jedna otázečka???kde jsou ty kontakty řídící jednotky????pls 8)
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

jooo tak to já nevím kde to máš. já to mám podd rádiem když odděláš plasty. Pokud se tma budeš chtít juknout tak nejdřív musíš vyndat plast který drží potah radící páky (silou ho vytrhneš směrem nahoru je tam jen nacvaklej) a pak ten plast co kryje rádio a je v něm ten šuplík a popelník a to všechno. Tady si nejsem jistej jestli to drží někde na šroubehc nebo ne ale u mě ne. Tkaže zase vytrhnou směrem k sobě a máš to.
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“