Odskakování a hluk zadní nápravy.

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
zulyk
**
Příspěvky: 329
Registrován: 31 srp 2010, 07:57
Bydliště: VT

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od zulyk »

vas tie debaty o nenormalne nebezpecnom podvozku ix20-ky este vazne nepresli? :D
HYUNDAI I30 FASTBACK, 1,4 TGDI
Reklama
 

skrabi
*
Příspěvky: 74
Registrován: 04 bře 2011, 11:30

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od skrabi »

43. strana :o . wow. Mna osobne by asi slak triafal kazdykrat po usadnuti do auta, o ktorom by som si myslel, ze ma vysype za najblizsou zakrutou. :roll:
pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od pepe pedro »

ja don sadám stále a nič mi nie je :lol: nikam neskáče.čo k tomu povedat :-$ ??Že by málo km-22000??km [-o< Asi som dement po roku 8)
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od miro263 »

Seat IBIZA:

Obrázek
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Vlabonvi
*
Příspěvky: 25
Registrován: 21 bře 2012, 12:26

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od Vlabonvi »

Já mám najeto na ix20 skutečně málo, něco přes tři tisíce a nic mi neodskakuje ani jinak nezlobí. Vše funguje tak jak má, i když vždy po přečtení těchto potíží pořád očekávám, že se něco stane: že se mi zastaví kola, že se mi začne loupat volant, že budu skákat na silnici jako kamzík, že se mi odlomí zrcátko a já nevím co všechno dalšího. Pořád očekávám nějakou katastrofu a ono pořád nic. Jezdím denně a to bez jakýchkoliv problémů. Přeji vám všem totéž, přestaňte to pozorovat, třeba se to zlepší. :lol:
zulyk
**
Příspěvky: 329
Registrován: 31 srp 2010, 07:57
Bydliště: VT

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od zulyk »

tu ako keby vznikla nejaka hysteria, alebo neviem :) pozriem si kolegov, ktori maju vengu, maju rovnaky podvozok ako ix20 a cuduj sa svete, nikto sa nestazuje na nejake extremne odskakovanie alebo nieco podobne...

v zahranicnych mediach som nezachytil ani zmienku o tom, aby bolo na tom aute nieco nebezpecne ... na rovnakom podvozku jazdi kia soul a tych jazdi po svete mraky... :wink:
HYUNDAI I30 FASTBACK, 1,4 TGDI
alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od alcione »

nezrovnaval by som kiu a :hyu: aj ked su bratranci. hyundai pristupuje horsie ku kvalite a servisu ako kia a aj ked su bratranci, v urcitych veciach sa vyrazne lisia. ak by si mal ix20 tak by si pisal inak. mas kiu tak hm tazko syty veri hladnemu :D
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
zulyk
**
Příspěvky: 329
Registrován: 31 srp 2010, 07:57
Bydliště: VT

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od zulyk »

ja by som skor povedal ako brat a sestra :wink: neriesim teraz kvalitu, servis, riesim techniku a ta je spolocna pre obidve znacky :wink:
HYUNDAI I30 FASTBACK, 1,4 TGDI
alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od alcione »

no ja mam hnujdaj a riesim kvalitu a nie techniku :mrgreen: preto je kia drahsia
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od Chasnik »

Vlabonvi: pravděpodobnost toho loupání volantu je oproti ostatním zmíněným potížím relativně vysoká. Avšak není to životu nebezpečné a ani není potřeba to řešit hned, takže to zase taková tragédie není. Já měnil volant při cca 15 tkm...
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od mmv »

to zulik, fakt nechápu, jak můžeš psát takový teoretický plky, já mám stále najeto prd s IX20, ale počítám, že to je zhruba o 5000Km víc jak ty a jestli tvrdíš, že na kia foru neni o podivném chování vengy ani slovo, tak sám víš, že to není pravda viz např:
http://www.kia-club.org/viewtopic.php?f ... 467#p40500
http://www.kia-club.org/viewtopic.php?f ... =15#p47482
dál pokračovat nebudu
a i když se opět najde spoustu lidí i zde na CZ kteří budou tvrdit, že jim to nedělá, bohužel moje auto to dělá a to tak, že jsem z jízdy v novém autě rozmrzelý. Všechno je jenom o subjektivním vnímání tak tu prosím nesrovnávej hrušky s jablky, každý auto je jiný už jenom tím, že například venga má jiný tlumiče i pružiny , i kdyby byl zbytek naprosto stejný, tak toto udělá mnoho a tím pádem je to neporovnatelné, nebo chceš snad říkat, že octavia má vlastně stejné jízdní vlastnosti jako golf ??? protože tam je stejná podvozková skupina ???
z článku: "I když pohled "pod sukně" prozradí, že mají společný základ, určitě nelze říci, že jde o jedno auto."
Zdroj: http://auto.idnes.cz/jine-ale-presto-st ... tomoto_fdv

jestli tvrdíš, že soul, venga, rio , ix20 jsou stejný auta, tak jsi diletant , případná omluva tomuto tvrzení je pouze v případě, že diletanti jsou u :hyu: nebo u :kia: , a ty podvozkový skupiny montují na všechny auta bez patřičného odladění k jednotlivým typům, vůbec se nedivým frantovi, že sem přestal přispívat.
Každopádně já se musím ztotožnit s tímto : https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 32#p374022
dle mého názoru mi to pan Pavlicek prostě vzal z "huby"
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Červ
*
Příspěvky: 34
Registrován: 20 pro 2011, 19:34

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od Červ »

mmv má naprostou pravdu. Všichni majitelé IX20 si to ve skrytu duše uvědomují, ale nechtějí si připustit, že koupili auto se špatným podvozkem. Vždyť do toho dali tolik peněz! Obzvláště ti s vyšší výbavou.
Je to úplně stejné jako u lidí, kteří si pracně nasbírají ovoce, vyrobí kvas a vypálí špatnou kořalku. Tu si pak pochvalují jak je dobrá i když je to naprostý hnůj a vypijou ji, i kdyby z toho měli oslepnout.
2011, IX20 1.6 CVVT, Tricolor
zulyk
**
Příspěvky: 329
Registrován: 31 srp 2010, 07:57
Bydliště: VT

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od zulyk »

mmv píše:to zulik, fakt nechápu, jak můžeš psát takový teoretický plky, já mám stále najeto prd s IX20, ale počítám, že to je zhruba o 5000Km víc jak ty a jestli tvrdíš, že na kia foru neni o podivném chování vengy ani slovo, tak sám víš, že to není pravda viz např:
http://www.kia-club.org/viewtopic.php?f ... 467#p40500
http://www.kia-club.org/viewtopic.php?f ... =15#p47482
dál pokračovat nebudu
a i když se opět najde spoustu lidí i zde na CZ kteří budou tvrdit, že jim to nedělá, bohužel moje auto to dělá a to tak, že jsem z jízdy v novém autě rozmrzelý. Všechno je jenom o subjektivním vnímání tak tu prosím nesrovnávej hrušky s jablky, každý auto je jiný už jenom tím, že například venga má jiný tlumiče i pružiny , i kdyby byl zbytek naprosto stejný, tak toto udělá mnoho a tím pádem je to neporovnatelné, nebo chceš snad říkat, že octavia má vlastně stejné jízdní vlastnosti jako golf ??? protože tam je stejná podvozková skupina ???
z článku: "I když pohled "pod sukně" prozradí, že mají společný základ, určitě nelze říci, že jde o jedno auto."
Zdroj: http://auto.idnes.cz/jine-ale-presto-st ... tomoto_fdv

jestli tvrdíš, že soul, venga, rio , ix20 jsou stejný auta, tak jsi diletant , případná omluva tomuto tvrzení je pouze v případě, že diletanti jsou u :hyu: nebo u :kia: , a ty podvozkový skupiny montují na všechny auta bez patřičného odladění k jednotlivým typům, vůbec se nedivým frantovi, že sem přestal přispívat.
Každopádně já se musím ztotožnit s tímto : https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 32#p374022
dle mého názoru mi to pan Pavlicek prostě vzal z "huby"
diletant si tu jedine tak ty.... to ze nie si spokojny s novym autom, mozno zly vyber... snad budes mat nabuduce viacej stastia...
samozrejme, pri kazdom modeli sa najdu nejake namietky ci k podvozku, ci ku komfortu, skus mi v tych odkazoch najst nejake rozpravky typu odskakovanie napravy o 1 meter pri 40 km/h, skus mi tam najst zmienku o udajnej konstrukcnej chybe na naprave (ktoru si tu niekto vymyslel), doteraz to nieje nijako relevantne dokazane, skus mi tam najst nejake adaptery na napravy, skus tam najst nieco o tom, ake je to auto nebezpecne a pokracovat nebudem... takze sa laskavo z toho preber

pokial sa dobre pamatam, tak som nikde netvrdil, ze soul venga rio a ix20 su rovnake auta, pisal som, ze maju spolocnu podlahovu plosinu, rozumej rovnake napravy, tz. narazal som hlavne na umiestnenie tlmicov, ktore sa tu tak rozoberali..vsade na tychto autach su tieto tlmice umiestnene rovnako... to ze maju ine naladenie (ak maju) je predsa samozrejmost (a inac, ked si dobre cital testy ohladom vengy, vsade bolo spominane, ze venga je este tvrdsia od sestry ix20, co to znamena, ti asi nemusim vysvetlovat)
to tvoje prirovnanie s octaviou a golfom ti velmi nevyslo, kedze octa (s batohom) je rozmermi ine auto ako golf, pricom venga a ix20 su aj proporciami velmi velmi podobne, ak nie rovnake auta, takze to skus nabuduce a lepsie ...

s cim sa ty stotoznujes je tvoja vec, zdar :wink:
HYUNDAI I30 FASTBACK, 1,4 TGDI
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od mmv »

zulyk: nic to nemění na tom, že ty pouze teoretizuješ, v IX20 si troufám tvrdit neseděl, to je jako bych já psal na kia rio nějaký soudy když sem to nejspíš ani neviděl
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Hyundai IX 20,odskakování a hluk zadní nápravy.

Příspěvek od pepe pedro »

to bobo 447:Můžeš políbit panu Pavlíčkovy prdel!Když se stotožnuješ s týmy kravinamy! ](*,) Škoda sem psát #-o
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
Odpovědět

Zpět na „ix20“