Problém s blinkry

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

centy
*
Příspěvky: 15
Registrován: 02 kvě 2011, 10:48

Re: Problém s blinkry

Příspěvek od centy »

Zdravím-tak mám stejné problémy s přeblikem,u mne to bylo při vracení pravého a to jak volantem,nebo rukou-tak problikl levý.
auto mám od dubna 2011 a prvně jsem to zaregistroval po 4 měsících,na garančce se to ani jednou nestalo,no samožřejmě to trvalo dál,tak minulý týden v záruční opravě výměna přepínače,ten je jemnější ale po dvou dnech se to provjevuje zas i když ne tak často,ale zajímavé je že jen stále z pravého to problikne do levého.asi na to kašlu,záruku mám na 5 let tak když se to bude stupňovat tak holt zas de srvisu.zajímá jen zda přeblikne kontrolka,nebo i žárovky.jinak s autem jsem spokojenej,závady žádné tak se asi zaobírám kravinama.
Reklama
 

Uživatelský avatar
robotron
**
Příspěvky: 175
Registrován: 13 lis 2009, 20:15
Bydliště: Prievidza

Re: Problém s blinkry

Příspěvek od robotron »

Mne to prebllikáva tiež a takmer vždy iba z pravého na ľavý blinker. Avšak toto NIE JE závada, ale VLASTNOSŤ nielen i30, ale viacerých novších modelov Hyundai. Presne rovnako sa správa prepínač smeroviek v Accente 2009.
Nemá význam to riešiť, smerovka preblikne iba na prístrojovke, na smerovky samotné to nemá vplyv, všetky smerovky sa nerozsvietia nikdy. Veľmi zriedkavo na okamih prebliknú ľavé smerovky.
11/2009 Hyundai i30 1.4 COMFORT ESP Sport, vivid blue
04/2009 Hyundai i20 1.4. Comfort
05/1996 Hyundai Accent 1.5, dark green
centy
*
Příspěvky: 15
Registrován: 02 kvě 2011, 10:48

Re: Problém s blinkry

Příspěvek od centy »

díky za info,pokud to nejde do žárovek tak už to neřeším,holt alespoň naši Huňáči maj malou slabůstku :lol:
severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Problém s blinkry

Příspěvek od severtom »

Bych si dovolil tipnout, že ten krátký impuls jde do kontrolky i do blinkru, ale tam se větší žárovka nestihne rozsvítit. Snadno to zjistíš měřákem nebo LEDkovou žárovkou v blikně.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Problém s blinkry

Příspěvek od lukis01 »

už se vidím, jak při odbočení strkám palici z okna ven abych koukal na blinkr v blatníku, které teda na FL ani nemám :D každoádně zase tak častý "projev" to nemá a myslím, že se to dá přežít ;)
Btw jedna z prvních věcí, které jsem dokupoval právě na FL CW byly zrovna oranžové LED žárovky do blinkrů v blatníku (stejné jako u předchozí krátké ne FL) - přijdu k autu, vybaluju LEDky z blistru...kouknu na blatník a KU..A..není je kam dát :D
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
bures2
Příspěvky: 2
Registrován: 05 říj 2012, 17:39

Re: Problém s blinkry

Příspěvek od bures2 »

Dělá to i můj Accent. Evidentně s tím má Hyundai problémy dlouho. Mě spíš trápí jiný a větší problém. Když spustím výstražné světla, často se stává, že vypne pravý blinkr a bliká jen levý. Prvně se mi to stalo, když jsem zastavil na krajnici po zavření dveří, to jsem si myslel, že je to jen systém, ale později se mě to stalo i bez dveří a dokonce na dálnici při dojíždění zácpy. Je to tedy vestavěný systém nebo závada? Děkuji
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s blinkry

Příspěvek od 89majlo96 »

zavada
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
bembek
**
Příspěvky: 138
Registrován: 13 črc 2010, 22:23

Re: Problém s blinkry

Příspěvek od bembek »

Vypadnutý kábel z vypínača výstražných svetiel.
aktuálne - Ford Focus III Turnier, 2,0 TDCi, 103kW, strieborná, Titanium
:hyu: i30 1.4CVVT, Indigo Blue, Classic plus - predané
MJJM
Příspěvky: 1
Registrován: 05 úno 2016, 12:27

Re: Problém s blinkry

Příspěvek od MJJM »

Ahojte,

u mna je to podobne. Tiez mam trojblik a sem tam blbne.
Nikedy ani neblikne 3x alebo z nicoho nic pocas jazdy sa mi stane, ze zacne blikat smerovka (mam pocit ze sa to stava ked este auto nie je "zahriate"). Ked som sa viezol s kolegom a auto zacalo samo od seba davat znamenie o zmene smeru jazdy, kolega vybehol pozriet von a blikaju aj smerovky nie len kontrolky na palubovke. Skusal som smerovku do opacnej strany, ktora sa zapla, ale ked som ju vypol a packa bola naspat v neutralnej polohe hned zacala blikar ta prva. Pomohlo mi len vypnut auto a zasa nastartovat.
Uz mi vymenili packu s tym ze mi povedali ze to na 99% vyriesi moj problen a za chvilu sa mi to stalo zase.

Ked niekto natrafite na niekoho kompetentneho kto to aj vyriesil dajete mi pls vediet.
Dakujem.
MJJM
------------------------------
HYUNDAI i30 CW 1.6 2010
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“