Zůstává svítit blinkr

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
MartyFX
Příspěvky: 4
Registrován: 15 úno 2010, 18:44
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Zůstává svítit blinkr

Příspěvek od MartyFX »

Zdarec, před dvěma měsíci se mi stalo, že se rozsvítila celá pravá strana blinkrů - zadní, boční i přední. Svítilo to pořád i po vypnutí motoru a vytažení klíčů. Pomohlo půlhodinové odpojení baterky. Teď se mi to stalo znova a opět jsem to rozchodil odpojením baterky. V servisu hyundai mi řekli, že je potřeba vyměnit "řídící jednotka palubní sítě" cena 23.000,--

Chtěl bych se zeptat, jestli jste se s tím už někdo nesetkal a jestli by to nemohli být třeba jen zoxidované kabely, nebo něco méně finančně náročného. Servisák koukal na páčku a výstražné světla a v tom chyba nebyla.

Prosím o radu a nápady, kde by mohla být závada.

Děkuji
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Zůstává svítit blinkr

Příspěvek od Borek »

Hledej-už to tady někdo měl a stačilo vyměnit nějaké relátko za pár kaček.Zřejmě jsi byl v servisu u "měničů",kde mají jen cvičené opice,co neopravují,ale vyměňují celé kusy aut,aby si nahrabali. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
FreeSoul
**
Příspěvky: 111
Registrován: 04 pro 2008, 09:59
Bydliště: Brno

Re: Zůstává svítit blinkr

Příspěvek od FreeSoul »

Je potřeba vyměnit jedno relé. Nevýhodou je, že ho musíš objednat ze zahraničí, protože v ČR jsme ho nenašli. Samotné relé stojí do 100 Kč, ale pošta stojí asi 1000 Kč. Popřípadě můžeš zkusit poptat někoho odtud, jestli mu nějaké relé nezbylo a práci odpájení relé z desky zvládneš buď sám, nebo to dej někam do elektra viz: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=43&t=16056
Hyundai Tuscani 2003, 2.7 V6
Uživatelský avatar
Johny-noname
**
Příspěvky: 137
Registrován: 29 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Zůstává svítit blinkr

Příspěvek od Johny-noname »

jj já to relé někde mam ... kupoval jsem dvě ... jedno jsem vyměnil a druhý je někde v dílně uskladněný ... zítra se podívám ...
Hyundai Coupe 2.0 FX (2G), facelift
MartyFX
Příspěvky: 4
Registrován: 15 úno 2010, 18:44
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zůstává svítit blinkr

Příspěvek od MartyFX »

Mám zájem, tak se ozvi, jak jsi dopadl. Zatím to funguje ale nikdo neví, jak dlouho. Minule to vydrželo jen 2 měsíce, tak teď to nebude asi o moc lepší.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“