audio

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: audio

Příspěvek od Martun »

Tak tak , vypodložení nebo lepší přišroubování to vyřeší... rádio už v rámečku drží dobře..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Reklama
 

Wostred
*
Příspěvky: 73
Registrován: 29 kvě 2010, 23:26

Re: audio

Příspěvek od Wostred »

tak vyresilo to upevneni takove jakoby molitanove pasky dovnitr panelu,kde radio drzi.nyni se vubec nic neozyva,konecne klid:-).diky
Hyundai Accent MCT 1.5 CRDi (81 kw), r.v. 2006
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: audio

Příspěvek od Martun »

Tak tady drobet vyvětrám, po roce a půl.. :lol:

Pánové, stalo se vám už někdy že 2DIN rádio nechce schramstnout CD? Musím to rozebrat a zjistit příčinu.... CD vyjelo ale další už nechce pojmout.. a to ho tam zastrčím skoro celý.. a nic..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: audio

Příspěvek od Martin Korpel »

Martun píše:Tak tady drobet vyvětrám, po roce a půl.. :lol:

Pánové, stalo se vám už někdy že 2DIN rádio nechce schramstnout CD? Musím to rozebrat a zjistit příčinu.... CD vyjelo ale další už nechce pojmout.. a to ho tam zastrčím skoro celý.. a nic..
Mno co nato povedat ja som mal podobny problem s 2din ale mne najprv postupne prestalo citat usb
Potom prestalo hrat cd. Chcel som vybrat cd ale uz nechcelo vyplut nic. Pouzil som hrubu silu a pastou
Udreel po pristrojovke nad hodinkami pristrojovka zaplavala a cd vyslo same. Nakoniec som t
riesil cez zarucny servis. Chvala bohu heheheh. Teraz uz musim celit nastraham accentu saaam. Zaruka je fuc.
Drzim palec pri odstranovani zavady.
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: audio

Příspěvek od 69pavel »

Martun píše:Tak tady drobet vyvětrám, po roce a půl.. :lol:

Pánové, stalo se vám už někdy že 2DIN rádio nechce schramstnout CD? Musím to rozebrat a zjistit příčinu.... CD vyjelo ale další už nechce pojmout.. a to ho tam zastrčím skoro celý.. a nic..


dej to do staryho zeleze a porid si nove, i kdyz to muze byt prkotina,vetsinou to ale byva bud vychozene nebo uhnutej laser,v domacim prostredi neseriditelne
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od miro263 »

Wostred píše:Dobrý den, Chci se zeptat, jestli někdo z Vás neměl problém s něpříjemným "skpřípáním panelu", ve kterém je uchyceno autorádio.
Ja som ramik k autoradiu vyhodil a namontoval som to radio pomocou obojstranej penovej pasky. Nic nedrnci a dufam, ze radio nebudem musiet menit. Ale penova paska sa da orezavakom odrezat, je dostatocne hruba.
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: audio

Příspěvek od Vilda »

Martun píše:
Pánové, stalo se vám už někdy že 2DIN rádio nechce schramstnout CD?
To samé mi začala dělat moje věž " Pioneer " , doma v obýváku .... takže jsem ji odnesl do práce našim dráteníkům a rezimé bylo ... vypálené laserové čidlo :? sice nemám vůbec ánunk, o co jde .... ale CD kolečka prostě vyplivne a údajně je již nikdy brát nebude :cry: oprava by prý byla dražší než pořízení nové věže, takže hraju pouze radio ... které funguje v pohodě :- Ale hlavní přece je, že autoradio bere flash disk .... aspoň já jsem do přístroje v autě vložil kolečko snad dvakrát ... jinak používám stabilně flešku .... a ta funguje bez problémů :D/
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od Mexican »

zlaty 1DIN aftermarket Pioneer. Po piatich rokoch a radovo tisickach hodin prehravania CD (radio ani vlastne neviem ze mam) hra stale luxusne

mozno by pomohlo to vytiahnut a vyzicky vycistit laser (cocku) vatovou tycinkou namocenu v liehu (pokojne aj v alpe, vodke, ...) moze to fungovat
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Luboss1991
**
Příspěvky: 111
Registrován: 01 dub 2008, 14:27

Re: audio

Příspěvek od Luboss1991 »

Cez leto som tento problem riesil na strykovom accente a jednalo sa len o taky plast v ktorom je ulozeny snimac a ten bol vyskoceny.....
Accent 2007 1.4Active (Neutral Gray)
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: audio

Příspěvek od Martun »

69pavel píše: dej to do staryho zeleze a porid si nove, i kdyz to muze byt prkotina,vetsinou to ale byva bud vychozene nebo uhnutej laser,v domacim prostredi neseriditelne
Ty máš rady teda :roll: Kdepak bych asi nyní sehnal NOVÉ 2din rádio?? Leda bych šel do DVD..
Mexican píše:zlaty 1DIN aftermarket Pioneer. Po piatich rokoch a radovo tisickach hodin prehravania CD (radio ani vlastne neviem ze mam) hra stale luxusne

mozno by pomohlo to vytiahnut a vyzicky vycistit laser (cocku) vatovou tycinkou namocenu v liehu (pokojne aj v alpe, vodke, ...) moze to fungovat
Tak to teď nesouhlasím! :wink: Když jsem si poprvé sednul do Accenta v autosalónu, moje první slova byly, zda se dá do něho koupit 2din!! Protože tak hnusnou šachtu u rádia jsem neviděl.. akorát dobrý nato aby tam byl bordel.. :roll: Mě se prostě líbí plný panel a basta :wink:

Jinak se ti divím, že zrovna ty, na svých dlouhých cestách neposloucháš rádio? Já hlavně kůli dopravnímu zpravodajství, které už mě nesčíselně krát pomohlo se vyhnout zácpě .
sice mám v navi dopravní zpravodajství ale to funguje - nefunguje.. :roll: někdy mi to nakreslí záterasy a nic tam není a když je tak zůžení nebo tak něco tak se chová jak kdyby se nic nedělo...

Jinak je to vyřešeno.. Nějak se seknulo tlačítko EJECT.. když jsem ho zmačknul pro vyjetí CD.. což nechápu, je to mikrospínač.. :-k Prostě po opětovném promáčknutí, vše funguje tak jak má.. Vyzkoušeno snad 20x.. :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: audio

Příspěvek od Vilda »

Martun píše: Mě se prostě líbí plný panel a basta
Souhlas :!: jsem na tom taky tak .... 2 din radio vypadá v palubce stokrát líp, než malý radio ..... nehledě na to, co se tady lidí s tatrankama natrápilo kvůli drnčení rádia v rámečku a jaký vymýšleli různý udělátka, jen proto, aby měli od chrastění pokoj. Pamatuju si, jak jsem čekal na svýho Accentíka a pořád mi dodání prodlužovali [-o< tak jsem měl od nich půjčenýho nahradního Accenta s 1 dinem a ty pazvuky mi pěkně lezly na nervy.

Netvrdím, náš 2 din je nějaká super mašina, ale po výměně papíráků za kvalitní repro hraje dost dobře =D> a z estetické stránky je to úplně o něčem jiném .... a hlavně nemusim při každém vystoupení z vozu vyndavat a schovávat panel od rádia :-
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: audio

Příspěvek od Martun »

Vilda píše: .... a hlavně nemusim při každém vystoupení z vozu vyndavat a schovávat panel od rádia :-
přesně tak, to je taky jeden z hlavních důvodů, proš jsem chtěl 2din. A nemáme ochcávku nebo Pašíka aby se 2 din líbil nenechavcům..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: audio

Příspěvek od rokolo »

Martun píše: Tak to teď nesouhlasím! :wink: Když jsem si poprvé sednul do Accenta v autosalónu, moje první slova byly, zda se dá do něho koupit 2din!! Protože tak hnusnou šachtu u rádia jsem neviděl.. akorát dobrý nato aby tam byl bordel.. :roll: Mě se prostě líbí plný panel a basta :wink:
Přesně tak, na druhou sránku by mohlo mít lepší zvuk a hlavně EQ s nastavením pro jednotlivé výstupy (rádio, CD, USB). Jinak není co řešit 8)
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od Mexican »

nazor proti nazoru :D mam kastlik navyse, origo radio nema oproti aftermarket zuvacke ani jednu vyhodu
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

rokolo:
přesně tak, ještě mi vadí, že rádio není schopné pobrat víc jak 255 v max. 14 adresářích.
Šachta pod rádiem mi nepřipadá špatná...

Mexican:
je fakt, že např. Pioneer, Kenwood, atd. v cenové hladině řekněme do 2,5k Kč budou hrát minimálně o třídu lépe s tím, že možnosti nastavení zvuku jsou diametrálně jinde.
Nedávno jsem montoval bratránkovi do Fabie jednoho z nejlevnějších Kenwoodů a na obyč. papíráky z výroby to hrálo neskutečně dobře.


Jinak samozřejmě je k dostání i 2DIN rádio aftermaket - kdyby zakukalo origo v Accentu, tak toto jsou kandidáti:
http://www.audioland.cz/autoradia/autor ... 235bt.html
http://www.audioland.cz/autoradia/autor ... xr611.html
Raději asi tu Alpinku - ale objektivně vzato, za tuto cenu by 1DIN rádio bylo o level nebo dva lepší.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“