Scoupe, čiré lampy + angel eyes

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Scoupe, čiré lampy + angel eyes

Příspěvek od Yurii »

Napadla mne taková věc, velká a zelená... :-) Tak to určitě ne ale asi přd 1/2 rokem jsem narazil na tenhle článek a řek sem si že si něco takovýho musim udělat pokud si zrovna nepořídim Škodu 120 což fakt nehrozí :wink:
Jediný co by mi na Angel Eyes u Scoupe vadilo je že scoupe nemá čiré přední lampy a pokud je někde seženeme tak to určitě bude pálka jka sviň... každopádně zkuste je schválně někdo najít já hledal ale nenašel :cry:
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

prosim Te neblazni se svetlama... :roll: jedna vec je bezpecnost na kterou maj svetla vic nez malej vliv a zadruhy to bude jak pest na oko, nekdo to vymyslel na kulaty svetla na bavoraka a hnedle vsici jak magori to tam musej mit aby byli in.. achjoo
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

No BMW to nemely jako kulaty... mysim si ze mi docela krivdis :cry: Ale na druhou stranu mas recht ze je to jenom takova kravina. Navic na tohle potrebuje clovek Projector Headlights jinak to bezprecnost ohrozit muze kvuli spatnymu rozptylu a lomu svetla, na druhou stranu u nekterejch tvaru tvaru svetel by to mohlo vypadat pekne, mylsim si ze zrovna na Scoupe by se to mohlo libit protoze nema moc hranaty svetla.
Doporucuju ale kazdopadne shlednout to video, ten typek totiz neni blbej :lol:
Alespon mam inspiraci kde vezmu do compu UV katodu kolem CPUfan kdyz ted setrim na to auto :lol: :lol: :lol:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

koukam dalsi tuning pozitive :lol:

no casem si na me zvyknes, proste cerna ofce no, nic ji neni svaty a tuningare moc v lasce nema, ale samozrejme tim neodsoudim celyho cloveka.. :wink: :lol:
vipe

Příspěvek od vipe »

Ten maník je docela šikovnej. Chce to nápad (ten má každej), pak realizaci (to už každý nezvládne), hlavně ten materiál použít tyčky ze žaluzií na to jen tak někdo nepřijde. :lol:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Napad to je genialni, stejnym zpusobem se da udelatcokoli u ceho nepotrebujes moc svetla, podsviceni prostoru pro nohy u spolujezdce, ramecky kolem repraku, nebo to vlozit pod svetlo do narazniku pro "baleni kocek" pred diskotekou (nemam rad diskoteky) nejlepsi je, ze cokoli je delany s LED diodama ma extremni vydrz, zatim sem prokazatelne odpalil jenom dve a ty mi bezely v sekundarnich svetlech na compu s malym predradnym odporem :lol:
Kazdopadne si pockam az budu mit auto a pak teprve to budu resit :)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“