Problém s centrálem Elantra 1.6

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hexman
Příspěvky: 6
Registrován: 10 úno 2012, 22:01
Bydliště: Rapšach

Re: Problém s centrálem Elantra 1.6

Příspěvek od Hexman »

Zdravím Pánové, Mám doma elantru 2002 ale 2.0 16V. Také mám problémy s centrálem ale krapet jiného ražení. Jedná se o to že mám originální central s alarmem hyundai. Jedná se o problém s dálkovým ovladačem, mám dva a jeden je víc vymačkanej než druhej. takže auto nejde pořádně zamykat a odemikat aniž by člověk nemusel vynaložit obrovskou sílu na tlačítko div ten ovladač nezlomí. Nevíte nebo nemáte někdo zkušenosti s kodováním nebo spíš s výměnou buď celé jednotky nebo za neoriginál alarm s dálkou? Jak je vlastně origo centrál s alarmem provázanej s imobilizérem a ŘJ ? Tatík se dneska stavil v hyundai origo servise no a ty mu řekly že až 5 tisíc za opravu nebo výměnu ..ale to jako docela upadly na hlavu abych za blbej centrál s alarmem dával takovou pálku....to už můžu rovnou dát i s dálkovým startem atp. Díky za všechny rady
Hyundai Sonata 2.0 16V 1997
Hyundai Elantra 2.0 16V 2002
Peugeot 206 1.6 16V 2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
bohrosik
**
Příspěvky: 198
Registrován: 01 lis 2007, 11:01
Bydliště: Brno, (občas Havl.Brod)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s centrálem Elantra 1.6

Příspěvek od bohrosik »

Cau,
a nebude problém jen ve vymačkaném tlačítku v ovladači? Top by se určitě nechalo jen vyměnit. Určitě tam nebud žádná specialita kterou by u chobotů (GM electronic) nebo GES nebo jinej prodejce ele.součastek neměl.

Vašek





Hexman píše:Zdravím Pánové, Mám doma elantru 2002 ale 2.0 16V. Také mám problémy s centrálem ale krapet jiného ražení. Jedná se o to že mám originální central s alarmem hyundai. Jedná se o problém s dálkovým ovladačem, mám dva a jeden je víc vymačkanej než druhej. takže auto nejde pořádně zamykat a odemikat aniž by člověk nemusel vynaložit obrovskou sílu na tlačítko div ten ovladač nezlomí. Nevíte nebo nemáte někdo zkušenosti s kodováním nebo spíš s výměnou buď celé jednotky nebo za neoriginál alarm s dálkou? Jak je vlastně origo centrál s alarmem provázanej s imobilizérem a ŘJ ? Tatík se dneska stavil v hyundai origo servise no a ty mu řekly že až 5 tisíc za opravu nebo výměnu ..ale to jako docela upadly na hlavu abych za blbej centrál s alarmem dával takovou pálku....to už můžu rovnou dát i s dálkovým startem atp. Díky za všechny rady
Aktuálně Hyundai Elantra 1.6i GL 77kW, Hatchback, 12/2005
Hyundai Lantra 1.6i GLS 85kW, KOMBI, 1999 - prodáno 18.12.2011
Hyundai Accent GS 1,3, 62kW, 3-dv, 1996 - prodáno 01/2009
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“