1. servisní - garanční - prohlídka

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
nok33
*
Příspěvky: 22
Registrován: 25 led 2012, 17:51
Bydliště: SVK

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od nok33 »

Ja idem koncom novembra na 1garancku do AUTOTECHNIKA v Dunajskej Strede olej si mozem donies svoj
Reklamacia co som mal tak som bol spokojny.
Hyundai ix20,1.4 CVVT
Reklama
 

Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od bony »

hatom píše:první garanční prohlídka u Hyundai v Prostějově za 2940Kč.Jsem spokojen.
Ahoj jsem taky z PV. Mohu nějaké podrobnosti co vše bylo v prohlídce, zda byla provedena přímo v PV nebo bylo auto převezeno do Vyškova? Je možné zaslat případný sken faktury? Ať vím co mě čeká? Děkuji moc.
hatom
Příspěvky: 7
Registrován: 12 led 2012, 12:26
Bydliště: Prostějov

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od hatom »

bony píše:
hatom píše:první garanční prohlídka u Hyundai v Prostějově za 2940Kč.Jsem spokojen.
Ahoj jsem taky z PV. Mohu nějaké podrobnosti co vše bylo v prohlídce, zda byla provedena přímo v PV nebo bylo auto převezeno do Vyškova? Je možné zaslat případný sken faktury? Ať vím co mě čeká? Děkuji moc.
Prohlídka byla udělána "standartně". Nepátral jsem co má být a nemá být v prohlídce. Auto bylo děláno v PV. K servisní prohlídce mi byla udělána i prohlídka karoserie. Na ni si musí člověk dát pozor, protože není součástí servisní prohlídky a je v servisní knížce až vzadu.
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od bony »

hatom píše:
bony píše:
hatom píše:první garanční prohlídka u Hyundai v Prostějově za 2940Kč.Jsem spokojen.
Ahoj jsem taky z PV. Mohu nějaké podrobnosti co vše bylo v prohlídce, zda byla provedena přímo v PV nebo bylo auto převezeno do Vyškova? Je možné zaslat případný sken faktury? Ať vím co mě čeká? Děkuji moc.
Prohlídka byla udělána "standartně". Nepátral jsem co má být a nemá být v prohlídce. Auto bylo děláno v PV. K servisní prohlídce mi byla udělána i prohlídka karoserie. Na ni si musí člověk dát pozor, protože není součástí servisní prohlídky a je v servisní knížce až vzadu.
Děkuji, já jsem zaslechl, že v PV se servis nedělá, že auta převáží do Vyškova. Když jsem byl v Hyundai v PV tak jsem v servisní části neviděl, zádné stroje na prvedení servisu... je tam jen zvedák a to je vše.
Uživatelský avatar
PetrUL
**
Příspěvky: 125
Registrován: 14 říj 2011, 17:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od PetrUL »

:hyu: Ústí nad Labem - I. garanční prohlídka za cenu 3.100 Kč včetně výměny oleje (bez geometrie).
:hyu: ix20 1,6 CVVT 16V,TRIKOLOR
Vanilla White, 11/2011
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od airwaves »

Na 1. servisní prohlídku nejsou potřeba žádné mašiny. Stačí klíč na výpustný šroub oleje (aspoň v to doufám), razítko a Vaše platební karta :D .
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od bony »

no nevim presne co je v 1gar. prohl ale mam dojem, ze na geometrii asi masinka potreba bude na otedtovani fci brzd taky...
Rotny
*
Příspěvky: 22
Registrován: 15 dub 2012, 18:15

Re: Garanční prohlídky

Příspěvek od Rotny »

Ahoj, tak jsem dneska absolvoval garanční prohlídku, auto jsem kupoval ve Vyškově a garančku tamtéže. Cena 3700 kč, za práci s kontrolou, výměnou oleje a filtrů. Souhlasím s výše doporučeným" dovézt si olej svůj" cena 1l oleje EDGE 5W40 460 bez dph je dost vysoká. Celkový čas garančky byl 2,5 hod. Dostal jsem 5% slevu. Příjmací technik normální, do dílny jsem,bohužel, neviděl.
mikimiki
*
Příspěvky: 39
Registrován: 23 pro 2011, 20:32
Bydliště: Ostrava

Re: Garanční prohlídky

Příspěvek od mikimiki »

včera garančka v karviné za 3260,-kč, přístup technika v pohodě - doporučuju =D>
1.6i trikolor A/C TWC-bílá 12/2011
Uživatelský avatar
Pepa59
**
Příspěvky: 179
Registrován: 12 dub 2012, 22:11

Re: Garanční prohlídky

Příspěvek od Pepa59 »

Absolvoval jsem 1. garančku - Uherské Hradiště. Olej jsem si dodal (Shell Ultra 5W40 za asi 600 Kč i s poštovným). Cena prohlídky 2582 Kč, čas 2 hodiny. Najeli asi 10 km, bouchání od náprav ani hvízdání řidičova okna při cca 90 km/h (to ale záleží na větru) nepozorovali... ] ](*,)
Kia Ceed 1,6 CRDI 100kW GTline, vyr. 11/2015 (10.5.2019, 55500km)
Hyundai i30 Tricolor, 1,4 benzín, 73kW, vyr.12/2012 (od 24.4.2014,poč. stav: 22350km)
Hyundai IX20 Trikolor, 1,4 benzín, 66kW, vyr. 12/2011; (od 3/2012, prodáno 22.4.2014)
Uživatelský avatar
mana
*
Příspěvky: 31
Registrován: 27 zář 2010, 13:57

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od mana »

Právě jsem poptával cenu garančky s vlastním olejem ve Vyškově kde jsem auto kupoval a dostal jsem tuto odpověď.

Dobrý den
bohužel prohlídku s vlastním olejem nemůžeme provést ve vztahu na záruku.
V praxi to znamená ,že o záruku přijdete.
Příplatek za likvidaci oleje a olejové vložky Vám budeme muset připočíst.
Věřím,že toto mé vysvětlení je dostačující.
L.Pytela

No nic musím se poptat jinde, ale je zajímavé že když jsem auto kupoval a ptal se na servis s vlastním olejem tak týpek povídal že to rádi nevidí ale že to udělají. Asi novinka
Hyundai ix20
Obrázek
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2775
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od Espero »

Jo chlapci, Thálku i Dacii u Renaulta (ve značkovém) - servis 2- 3 tisíce Kč podle rozsahu v servisním plánu, olej akceptují vlastní, ovšem výrobcem v příslušné normě předepsaný bez ohledu na obchodní značku, a to i v záruce. Sice nemám 5 letou záruku, jenom 3 letou, ale vím, že za 5 let nenasázím do periodického servisu (bez oprav) více než tak 17 - 20 tisíc při ročním servisu a u Thálky je předepsán časově i dvouletý servisní interval, pokud se nepřekročí stanovených 30 tis km. U vás to celkově půjde k trojnásobku mých servisních nákladů na užitkově srovnatelné Renaulty. Když půjdu do neznačkového, ještě to nákladově o něco stlačím, ale zatím jezdím do značkového.
(Hyundai H1 řeším ve značkovém za nějakých 9 - 10 tisíc plus olej, což je dost šílené, 1,20 kč na 1 km jízdy jen na periodický servis při intervalu 10 tis. km. V neznačkovém to svedu za 3,5 tisíce plus olej.)
Tohle je největší slabina Hyundajů, ne ta auta jako taková, ale technické služby.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Wolfsteen
*
Příspěvky: 14
Registrován: 07 bře 2012, 20:51

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od Wolfsteen »

Tak i já přispěju se svojí zkušeností s první garanční prohlídkou. Byl jsem v Olomouci na Dolní hejčínské. Auto jsem tam zavezl na 12:30 a v 16:00 jsem si auto vyzvedal. Najeto jsem měl 12100 km. V rámci prohlídky mi vyměnili olej (donesl jsem si vlastní), olejový filtr, kabinový filtr a dolili mi směs do ostřikovače (bez toho bych se teda obešel). Za tuto srandu jsem tedy zaplatil 2113 kč (za olej jsem dal 520 kč). V rámci záruky mi vyměnili i zadní třmeny brzd - asi nějaký problém a mění to u všech ix20tek. Jinak spokojenost se službami je taková všelijaká. Sami mi nabídli, že mě odvezou zpět do zaměstnání, čehož jsem využil. Jinak ale navíc neudělali ani ťuk - žádné očištění interiéru či exteriéru (možná jsem naivní). Ochota personálu mě taky nijak nenadchla. Příští rok možná zajedu někam jinam.
hejky
*
Příspěvky: 16
Registrován: 03 pro 2011, 22:51

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od hejky »

Ahojda nevíte který servis hyundai je v Plzni dobrý?
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od milda h »

Také mám za sebou první garančku. Celkem spokojenost, akorát příště SVŮJ olej.
Přílohy
Scan0001.jpg
Scan0001.jpg (175.13 KiB) Zobrazeno 2772 x
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Odpovědět

Zpět na „ix20“