Odhad škody po nehodě.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Odhad škody po nehodě.

Příspěvek od enjoy »

Tak, hit pro dnesni den.. telefonicky rozhovor s pojistovakem o tom, ze naraznik ano,ale ty pate dvere mi nemohl udelat on,ze uz jsem to mel.. tak jsem mu vysvetlil, ze jsem parkoval u obrubniku a ze on na nej vyskocil a vzal mi pate dvere.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Odhad škody po nehodě.

Příspěvek od Bolo »

No potěš ](*,) , tebe poškodí a ještě takové starosti. To aby jsi každý den fotil auto a nechal si to úředně ověřit ](*,) na palici.
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Odhad škody po nehodě.

Příspěvek od 69pavel »

se ti divim ze snim diskutujes,jasne mu rekni ze uz se snim odmitas bavit pokud bude vymyslet dalsi pi***iny a vse pujde soudni cestou a v pripade nejasnosti ktere vymysli at se obrati na tveho pravnika,pos*** se a uz nebude otravovat nebot bude bez odmen par**ant jeden pojistovaci,ku*** kam jsme to dospeli v tomto state ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Odhad škody po nehodě.

Příspěvek od enjoy »

Tákže, auto je opraveno, dneska ráno jsem si ho přebíral a cena opravy byla 76 tisíc korun :D
Z toho jsem já doplácel 1600,- jelikož ten likvidátor je opravdový tele a to co jsem s ním zažil(a ještě zažiju. protože mi ještě dluží 10000,- za náhradní auto) fakt stálo zato.
Nicméně, těch peněz navíc nelituju, z důvodů které nebudu veřejně vyhlašovat, ale řekněme, že jsem na tom neprodělal :D
Jinak Nubocar doporučuji všem, sice to někdy trošku zadrhávalo, ale to jde na vrub spíš pojišťovně.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Odhad škody po nehodě.

Příspěvek od Chasnik »

Hmm, zase další story o tom, co likvidátoři dovedou, to je děs, co má člověk starostí, když mu někdo trefí auto... Hlavně, ať ti to dobře dopadne s náhradou nákladů na náhradní vozidlo.
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Odhad škody po nehodě.

Příspěvek od 69pavel »

jo tu je aspon videt jaky je bordel v republice a v pojistovnach, kdyby to byla slusna pojistovna jako na zapade tak bez reci zaplati vse ,i vynalohy navic a pote by si to vymahala po svem klientoiv ktery ma sni pov.ruceni a zpusobil tu havarku.
holt jsme v cesku tak chuj s lidma, hlavne ze my mame zisky,hlasaj pojistovny a smejou se nam do k sichtu ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

meli bychom se vsichni domluvit a prestat jim platit ty jejich predrazene pojistky at padnou na hubu, ale to by je ten skurveny stat nesmel podporovat v ozebracovani slusnych lidi kteri jezdi bez nehod
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: Odhad škody po nehodě.

Příspěvek od Radim Brožek »

Njn, jak má pojišťovna plnit...
Důležité je se nedat a podobného likvidátora poslat někam. Zkouší to všechny, naštěstí je zde obrana v podobě rozhodnutí ústavního soudu, na které když se odvoláte, tak předpokládám že zaplatí. Soud nemají šanci vyhrát a čím méně medializace, tím pro ně lépe.
K dispozici je i tento odkaz, kde je formulář pro pojišťovnu. Kdysi to bylo dostupné zdarma, třeba se to někdě na webu ještě zdarma válí.
http://www.dtest.cz/clanek-1921/vyvraci ... ho-vozidla
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Odhad škody po nehodě.

Příspěvek od enjoy »

Jo ten formulář mám, na uložto.cz je atd..
Jinak o nálezu ústavního soudu jsem se mu zmínil, načež on mi řekl, že se to týká jednoho případu atd.. :mrgreen:
No, dneska mi přišlo 8 tisíc na účet, za vypůjčené auto.Mělo přijít 10.
Až budu mít všechny dokumenty, tak to dám na posouzeni na amortizace.cz a uvidíme.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“