problém s akumulátorem

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
pesl
Příspěvky: 6
Registrován: 11 bře 2011, 22:26

problém s akumulátorem

Příspěvek od pesl »

Ahoj jsem nováček v Hyundai klubu a bohužel mě můj Getzík potrápil dříve než jsem se svezl ](*,) vše měl na svědomí nový akumulátor za 800,- od prodejce vozu :lol: to bylo radosti ... závady svítící kontrolka brake + ABS, přidal se imobilizér a start pouze 1x už jsem byl objednanej s odtehem do opravy. Pak následoval pokus nastartovat s kabelem a kamarádův VW udělal dojem. Chyby pryč a start na první otočení :D/
Reklama
 

Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s akumulátorem

Příspěvek od vipe »

:wink: Hlavně že se povedlo. Tak ať slouží. :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
alvin
**
Příspěvky: 341
Registrován: 28 črc 2011, 21:35
Bydliště: BRATISLAVA ,pôvodne NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s akumulátorem

Příspěvek od alvin »

Dnes ma nepotešila náhla smrť baterky vo Veľrybáku. Dalo sa to čakať,ťahala už 6. zimu a nebol to nijaký zázrak,AKUMA Ml.Boleslav,ale zákon schválnosti fungoval dokonale, práve,keď som sa ponáhľal do práce ,na odlúčene pracovisko,kde som si sám školník aj riaditeľ :D :D :D :D :D .
Vzhľadom na vek baterky a že inak Veľrybáka najbližších pár dni nebudem súrne potrebovat,asi nebudem sa pokúšať baterku oživiť,ale rovno objednám cez Net novú :P :P :P :P :P
DACIA Sandero 1,0 SCe Arctica, ex-HUNYADI GETZ 1,1i/2004 ,zvaný Veľrybák, 132 000 Km,kupovaný ako fungláč-nedám naň dopustiť,len zub času
predtym 2x Daewoo, 2x OPEL ASTRA,SEAT Ibiza, 2x Škoda,
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: problém s akumulátorem

Příspěvek od XMira »

Origo baterka v mém Getzánkovi slouží sedmý rok bez problémů. Parkuje pořád venku....
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
alvin
**
Příspěvky: 341
Registrován: 28 črc 2011, 21:35
Bydliště: BRATISLAVA ,pôvodne NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s akumulátorem

Příspěvek od alvin »

Verím,mne Delkorka v Matizovi ešte po 7 rokoch slúžila. Toto už nebola Origoš,tá pôvodna Delkorka možno ešte žije,ja som ju po 3 rokoch prevádzky zamenil za úplne novú AKUMU zo škodovky,ktorá šla preč,po nečakanej mamkinej smrti sa otec zbavoval náhle škodovky,aby nemusel platiť za 2 autá,tak som ju zamenil,nedám predsa preč starú hrču s 3-mesačnou baterkou,radšej 3-ročnou a tú novú si nechám :P :P :P
už mám objednanú novú do Veľrybáka, radšej silnejšiu 47 Ah, to je akurát,lebo mám nabíjačku do 48 Ah,keby dačo,ale v prípade núdze som ňou nabíjal už aj 55-ku baterku z opla,len taká na nenabije nikdy na 100% tou nabíjačkou

http://autobaterie.heureka.sk/exide-pre ... 2/galerie/
DACIA Sandero 1,0 SCe Arctica, ex-HUNYADI GETZ 1,1i/2004 ,zvaný Veľrybák, 132 000 Km,kupovaný ako fungláč-nedám naň dopustiť,len zub času
predtym 2x Daewoo, 2x OPEL ASTRA,SEAT Ibiza, 2x Škoda,
aldakutil
*
Příspěvky: 73
Registrován: 10 led 2009, 20:33

Re: problém s akumulátorem

Příspěvek od aldakutil »

Super výběr. Tu samou už vozím asi pět let. Já ji tenkrát vyhrál v jedný internetový soutěži. Měl jsem možnost si vybrat jakou chci a zatím plná spokojenost. Chtěl jsem raději taky silnější, páč jezdím málo, garáž nemám. Aby byla na zimu nějaká rezerva výkonu a kapacity.
Getz 1,3 60kw limited edition (2003)
Odpovědět

Zpět na „GETZ“