Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

69pavel píše: prej ta tva navi zna vsechno,tak se divim ze nejak pochybujes o svych znalostech :mrgreen: :mrgreen:
Pavle .... ty po mě nějak jdeš :wink: jako by si nevěděl, co můj Garmin dokáže a nebo spíš nedokáže :( už jsem ho snad tisíckrát proklel !!!! Ale když jsme se vloni s Martunem vraceli z Haničky, tak jsem dojel do Pardubic a skoro hodinu jezdil tam a zpátky .... a nenašel jsem jedinou ceduli, která by mě dovedla do Prahy ](*,) a tak jsem vyndal svýho prokletýho Garmina a světe div se .... on mě dovedl na dálnici na Prahu [-o< takže jsem se mu omluvil a v klidu dorazil domů ... a Garminem je to jak na houpačce, jednou nahoře, no a jednou v hajzlu :D
Gandalf píše:Martun: No tak "slušnák" určitě, to potvrzuju, ale člověk snad může mít koníčky...
Gandalfe, nenech si do toho mluvit :lol: taky jsem v mladším věku zjistil, že na ženský daleko víc a líp působí slušnost, než ze sebe dělat nabušenýho mistra světa .... a zaručeně to fungovalo :wink: :oops: aspoň budeme mít na co vzpomínat .... v domově důchodců :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
MaF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 28 lis 2007, 15:31
Bydliště: Cheb

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MaF »

Mexican....bavlněnej filtr....černá nálepka....Ty jsi mě fakt rozesmál :mrgreen: Díky tobě aspoň vím z čeho se ty filtry dělají :lol: Jinak dík že jsi vyjmenoval všechny nadupaný káry v kterých jsi seďel.Apropo...až pojedeš přes Čechy zastav se na jednom letišti kousek od Prahy a zkus si tam pořádné auto.Nejmenuj tady 180k Galanta atd.Sedni si do GTR...má přes 500k...Je pravda že to něco stojí,ale ty šetříš na každém litru nafty tak máš našašetříno ne... 8) A když už jsme na Hyundai foru,co takhle Genesis Cupe V6...zkusils ho někdy?Zkus ho někdy místo toho Twinga :lol: Kde ty auta bereš chlape? :P
A nikdy jsem tady netvrdil,že Accent je supersport.To sis ty nějak chtěně vsugeroval chlape.Ale v poho.....Je znát že jsi odborník a znalec. 8)
Accent 1.4i sport vzduch. filtr KaN. Carbon design
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od 69pavel »

nn,Vildo nenavazim se, jen konstatuji ze ty navigace jsou k h....; i kdyz takova RZ podle NAVI to musi byt zazitek skoncit nekde v p..... ne zduvodu chyby vlastni ale zduvodu ze NAVI navede do p...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
MaF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 28 lis 2007, 15:31
Bydliště: Cheb

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MaF »

Naprosto s tebou souhlasím :shock: Dneska mě navi taky pěkně vypekla.A to jsem hledal ve Spaichingenu jenom benzínku Shell.Navedla mě do dvora nějakého soukromého domu :?
Accent 1.4i sport vzduch. filtr KaN. Carbon design
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

mam rad takyto povysenecky ton konverzacie. Vzdy ma prinuti si povedat, ze ak ostanem pokojny, este sa zasmejem

maf:
to Twingo RS tej V6 v Genesisu s A/T na nejakej zakrutovitej okreske ujde ako nic. Je jasne, ak sa bude sprintovat na rovinke, tak vysledok bude opacny. Ked tu pises o GT-R (to uz sme fakt v takej absurdnej rovine) mozes napisat aj o Veyrone, ten ma tych koni 1000. A tiez sa da pozicat na letisku, sice nie v Prazeeeale, ale da sa

ci setrim kazdy liter nafty je moja osobna vec. Na naftu som dal cca 250 000kc, ak si baron a nemusis riesit prachy, divim sa preco jazdis 1,4 lowend sedanom bez klimy. Ale mozno nepoznam detaily. Ja sa vsak na rozdiel od teba na spotrebu nestazujem, resp nepotrebujem hladat vyrazy ako "rad sa zveziem a podobne". Proste ked potrebujem, tak sa v Nemecku zaradim do laveho a idem 170 nejakych 200-300km v kuse. Mozno ak by som si tam dal karbonovu nalepku, prida to nejake HP navyse. Neviem, neriesim. Ako si pisal, setrim teraz na kazdom litri, pretoze este 40 000km a pojdem si po nove auto. Pre rypalov - bude to benzin. Americky. stvorvalec 2,4 s A/T. A ano, auto bude nove :-)

konfrontovat tu nijak nikoho nepotrebujem. Vyslovil som nazor , ze 9+ je proste absurdne cislo neospravedlnitelne nicim. Napisem to tak - je rozdiel jazdit napriklad tym spomenutym Twingom RS ako akcentom (u oboch za 9-10l). A to u oboch budeme slapat na krk, zazitok vsak bude neporovnatelny

Myslim ze Accenta za tie roky a kilometre poznam dost dobre. Od brzd, cez riadenie az po pruzenie. A hovorim, ze mat akekolvek sportove ambicie moze mat fakt len clovek, ktoreho by som oznacil vyrazom "stratil sudnost". A bude dobre, kym si to uvedomi skorej, nez skonci niekde obmotany okolo stromu. CHalani tu s 1,6 CVVT hovoria ze to auto slape. A ja im to verim, pretoze to ma jednak premenlive casovanie a tz ze sa to solidne zbiera aj z nizsich otacok a jednak to ma o 70kg menej ako moja rejza. Ta 1,4 nie je zly motor na odvezenie nakupu, starej a dvoch deciek na chalupu. Jazdit s tym vsak dialnice ( a ano, pri 130 to toci 4000 a zere aj travu okolo cesty) alebo riesit akceleraciu, ci nebodaj pruznost je trochu out - ak clovek presedlal z Felicie, chapem ze to trha asfalt. Ale tolko emocii si to zrejme nezasluzi
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Vilda: No, po mě 69Pavel taky nějak vyjíždí :lol:
Na druhé straně mě třeba levná navigace Mio ještě nezklamala, ale pravda používám ji tak 5-10x do roka, víc ne :)
A co se Borka a jeho nádherné dcery týče, je mi tu spousta věcí podsouvána, ale já jen vyjádřil upřímný obdiv nad jejími půvaby, přestože bych se mohl podobně vyjádřit i o zbytku jeho tehdejší dámské posádky :wink: Vše ostatní je nadsázka a humor, který se trošku zvrhl a ani bych se nedivil, kdyby se to Borka dotklo. Proto už jsem se k tomu raději nevracel :)
A kdybych byl někdy ženou, určitě by se mi líbil i Borek, zvlášť kdyby přijel v rudém :tus: :mrgreen:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od 69pavel »

nn,Gandalfe jen te chytam za tve slovicka,neni to tak davno jak ses v jinem tematu dvoril Borkovi a jeho dceri :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nejak se ta mresila i ten pruujezd zatackou,i ty sibale jeden :D :D
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Taky si myslím, že téma Borkovi dcerušky by jsme měli už definitivně opustit, protože jak říká jedno přísloví " Čeho je moc, toho je někdy ještě víc " :D ....

a měli bychom se věnovat plánování srazu :!: žádné návrhy se sem zatím nijak nehrnou a byl bych nerad, aby to předznamenávalo soumrak našich srazů :roll: chtělo by to rozpoutat nějakou diskuzi ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od 69pavel »

dobry napad Vildo,neco by se uz mohlo splichtit,ja uz drive psal tu Brnenskou prehradu,protentokrat to vzit ve stylu oddechu bez zamku,proste prijet posedet,pokecat.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

problemom zrazu na Pryglu (ak vam do toho mozem kecat) je realtivne slaba existencia parkovisk, resp tak rozne sa to zaplna (od aprila prudko stupa navstevnost priehrady, najma ked je pekne) .. stretnut sa da aj pod hradom veveri, tam je verejne parkovisko a miesto bude kym neotvoria hrad po zimnej sezone. vidiet tam ale moc nieje, ak je hrad zavrety. Lode zacinaju premavat myslim v aprili (polovica aprila). Skuste zvazit Lednice / valtice, aj ked je to dost mimo a najma pre ludi zo severnych ciech napriec republikou
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

To jo .... brněnská přehrada tady zazněla, ale podle Gandalfa by to bylo lepší na podzim a spojit to s projížďkou lodí po přehradě :D/ a kecat můžeme i na lodi :wink: že ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Borek »

Plantážníci nevycválaní-jen vás člověk nekontroluje a hned mě tady rozebíráte rodinu :evil: .Gandalf už byl skoro v rodině a teď se z něho vyklubal záletník a svůdce žen [-o< #-o :D .Ještě,že si to u mě stihl vyžehlit lichotkou :D .
Doufám,že naplánujete sraz někde blízko východních Čech,ať můžeme porovnat 1,6CVVT v Accentu a Riu s Vildou.Teď jsem byl s Riem párkrát v Brně,Trutnově,Jevíčku...(Rio je takové zimní auto a :tus: si zatím hřeje kolečka v garáži-v zimě s ním jezdím po okolí,jen když je suchá silnice)-a musím opět vyseknout hlubokou úklonu Kii,za sladění motoru a krátké :!: (ne,jako současné EKOdebilní převodovky),parádně řadící převodovce.To auto jede(i plně naložené) jako utržené z řetězu :!: =D>
Tak dávejte návrhy na místo srazu a hlavně,ať to není někde u Aše :D .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
MaF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 28 lis 2007, 15:31
Bydliště: Cheb

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MaF »

Aš bych bral :D Mám to kousek 8)
Accent 1.4i sport vzduch. filtr KaN. Carbon design
Uživatelský avatar
patriot93
**
Příspěvky: 118
Registrován: 29 pro 2011, 17:06
Bydliště: SLOVAKIA

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od patriot93 »

Cauko chcem sa opytat ako sa meni vzduch. filter ten co je podkapotou dal som dole tie 4 klipsne (Treba odskrutkovat aj trubicu) nadvihol krit a dostal som sa k filtru troska zly pristup skusal som ho vytiahnut ale ten srac sa ani nepohol neviem ci to este niekde drzi ci to staci len poriadne potiahnut Dakujem
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

staci povolit 4 drziaky v rohoch, jednou rukou nadvihnut vrch a filter vytiahnut
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“