Motor

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Scoty
*
Příspěvky: 15
Registrován: 19 čer 2012, 19:27
Kontaktovat uživatele:

Motor

Příspěvek od Scoty »

Je tady někdo kdo jakkoliv upravoval motor/příslušenství (sport filtr, turbo, řídící jednotka?) Docela bych byl zvědavý na vaše zkušenosti, láká mě to upravit :-)
Servi gumy a né duši.. :)
Reklama
 

gotchaman
*
Příspěvky: 23
Registrován: 29 led 2013, 20:13

Re: Motor

Příspěvek od gotchaman »

pokud deo tu upravu filtr cim veci tim lepsi ja mam kužel 16cm sirka dlouhy asi 19cm jakou barvu si uznas ale ne nakej malinkej tohle byl asi nejmenci co sel kvuli vaze vzduchu jinak ji poseres vym to sam sem na to doplatil.
potom si sezen potahy na hadičky vydou od 100 az po tisice pokud do toho pujdes na 100%
max das tak 2,500
tak dem dal koupis si specialni fixy na kola zviraznovaci barvu třeba bylou a zviraznis par nakresu .
jen rada do života tviho morotu nicim ho nenatirej a nicim ho nepřekrivej jinak se ti spali a hadici od chladice muzes přelepit třeba tapetovou folii ne tyma potahama
pokud tohle ne tak dojdi do zelezařstvi a kup si tam ohebnou hadici tu proplitanou pokud nevis o jakou de dava se na vyfuk proti praskani svaru a pak si ji jen uprav podle sebe dbej na dylku a aby nebyla moc siroka pokud chces jit uz do tuhyho nake neony tam hod aki ja tam mam misto neon brzove svetlo zadni okeny xD to je asi vse omlouvam se ti předem za chyby v textu
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Motor

Příspěvek od MICHAL77 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.........
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: Motor

Příspěvek od Rybář »

Pánové, pánové :lol:
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
gotchaman
*
Příspěvky: 23
Registrován: 29 led 2013, 20:13

Re: Motor

Příspěvek od gotchaman »

aspon sem neco nabydl xD a neseru se s tim takze ty komentiky si propřište odpuste to dokaze kazdej kecat ale jak nekdo poradi a nekomu se to nelibi tak je to halo halo PS:na tohle nemusite odepisovat je mi to u 3.14 či co si o tom myslite
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Motor

Příspěvek od MICHAL77 »

Ale mně se to "LÍBILO".... Jenom je to ve špatné sekci....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.........
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: Motor

Příspěvek od Rybář »

Já neříkám nic špatného, mně se to taky líbilo. Zejména věta "potom si sezen potahy na hadičky vydou od 100 az po tisice pokud do toho pujdes na 100%". :mrgreen:
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Motor

Příspěvek od MICHAL77 »

Rybář píše:Já neříkám nic špatného, mně se to taky líbilo. Zejména věta "potom si sezen potahy na hadičky vydou od 100 az po tisice pokud do toho pujdes na 100%". :mrgreen:
:-k =D> Už také sháním, kolik že to přidá koní? Mohu je dát přes plastové které tam mám proti kunám? #-o Abych si pak nestrhl poloosy tím silným motorem....
.........
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor

Příspěvek od Farrael »

Boha to si snad někdo tady zase dělá prču ne? A jestli ne, tak nechť se dostaví na nejbližší obecní úřad a tam odevzdá papíry na hlavu. :twisted:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
gotchaman
*
Příspěvky: 23
Registrován: 29 led 2013, 20:13

Re: Motor

Příspěvek od gotchaman »

tak sem jen odpovedel omg psal tam přislusenstvi tak sem neco z toho napsal pokud by napsal ze chce aby mu to lepe tahlo nebo to melo vedči silu tak by to napsal ale on napsal upravi to je vseobecne tak pardon ze sem sem psal no
Scoty
*
Příspěvky: 15
Registrován: 19 čer 2012, 19:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor

Příspěvek od Scoty »

Dík ale do tuzingu nejdu :D.. Láká mě prostě snížit váhu toho auta a trošku víc probudit ten motor, líbí se mi ty vlastnosti, minulý víkend jsem to trápil s širšíma kolama v zatáčkách a docela spokojenost, jen to na výjezdu nezarazí do sedačky, ještě musí jít níž a vyměnit horní uložení, zdá se že to mlátí jak.. ale to sem nepatří :) :D.. A taky by mě zajmalo, odkud ze sání pramení takové to lahodné pískání když tomu šlapete a jestli to nezruším když otevřu sání filtrem, napadla mě netěsnost v sacím potrubí a nebo turbolenci v té ecfi krabičce? Zkoumal to někdo? :) .. Hledám jakékoliv skušenosti s radikálnějšími úravami, snižování hlavy=>o kolik, přebroušení vačky a jak potom s vypnutím rozvodového řemenu? když bude hlava níž? Následná teplota svíček? :) Přehrání softu v ecu, respektive flashování map , skoušel tady někdo? :) Díky za rady :)
Servi gumy a né duši.. :)
Odpovědět

Zpět na „Accent - Tuning - úpravy“